Forum Polityka, aktualnościPolityka

Macierewicz: WSI tworzyły media

Macierewicz: WSI tworzyły media

Money.pl / 2006-10-02 09:18
Komentarze do wiadomości: Macierewicz: WSI tworzyły media.
Wyświetlaj:
Axon / 158.75.209.* / 2006-10-03 08:08
Nic tylko się upić...
Albo uciekać do Anglii...
AO / 212.76.33.* / 2006-10-03 00:46
Pan Antoni zapewne aż tak nie przesadził tym razem, jak w przypadku ministrów SZ-agentów sowieckich, ale chyba jednak trochę tak. Natomiast dwie sprawy, czy raczej dwa dzienniki trochę na takie pasują. Jeden to Życie (Wołka), druga to - uwaga - Gazeta Polska za czasów Wierzbickiego. W paru przypadkach działania tych gazet miały charakter inspiracji, albo celem zwrócenia uwagi na coś (do dzisiaj mam wątpliwość jaki naprawdę miało cel opublikowanie tzw. listy Macierewicza z 1992 roku przez GP czy publikacja "Wakacje z agentem") albo odwrócenie uwagi od czegoś. No i właściciele tych firm, czy też raczej źródło pochodzenia ich kapitału. Może jednak się mylę....
tatko / 2006-10-02 22:06 / Tysiącznik na forum
A ufoludki to wszystko utworzą na własną modłę, czyli kolejna bylejakość...
odchudzony / 80.50.180.* / 2006-10-02 16:49
chciałbym usłyszeć termin odtajnienia tego raportu strasznie to wazna sprawa, wszyscy chyba chcą konkretów
DA-old / 195.225.71.* / 2006-10-02 16:08
Obserwując histerię mediów w ostatnim roku, szczególnie prywatnych i nazywających się "niezależnymi" , trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Maciarewicz nie straszy nas bez powodu. Jeśli media były pod wpływem służb specjalnych, to nalezy zbadać zawartośc teczek tychże "proroków i opiniotwórców" po 89 r
Axon / 158.75.209.* / 2006-10-03 08:12
Na czym polega ta histeria. Bo ja widzę tylko zadziwiającą zbieżność niektórych przewidywań sprzed kilku miesięcy z bieżącymi faktami.
Zantagonizowano społeczeństwo - tak, po trzykroć tak.
Nikt nie patrzy na gospodarkę, problemy społeczne za to walczy się na historię - dokładnie to widzimy...
Przykłady można mnożyć. Zawłaszczanie i psucie państwa - wychodzi to Kaczyńskim świetnie. Prawie tak dobrze jak ośmieszanie nas na arenie międzynarodowej.
dobig / 85.128.71.* / 2006-10-02 15:46
Kolejna nagonka w wykonaniu tego gentelmana. Tradycyjnie bez konkretów i w poczuciu pełnej bezkarności. Może już czas na leczenie?
jliber / 212.180.147.* / 2006-10-02 09:48
Ale nudy. Konkrety panie, konkrety. O UFAch czytałem jak bylem maly.
DA-old / 195.225.71.* / 2006-10-02 16:11
Szczegóły dostępne popd adresem: www.kgb.moskba.ru
Sabre / 2006-10-02 09:18 / Tysiącznik na forum
Panie ministrze sprawiedliwości, larum grają! Konferencji pan nie zwołujesz? Za mikrofon nie chwytasz? Niszczarki nie dosiadasz?
Pierwszy inkwizytor właśnie odkrył straszliwe tajemnice! Wyjawione grobowym grobowym głosem powinny doprowadzić do wykrycia, aresztowania, osądzenia i skazania (w IV RP kolejność jest oczywiście dowolna) członków mistycznego Układu.
Jeśli nie, po raz kolejny ośmieszacie się i robicie cyrk.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 10:19 / Giełdowy egzorcysta amator
A cóż takowego nowego powiedział Maciarewicz ? Zgadzam sie z Marczewskim ,że bardziej chcemu coś usłyszeć w wypowiedziach Maciarewicza, niz Maciarewicz coś powiedział nowego .Służby specjalne na całym świecie posiadają swoje wtyki w mediach ( vide Francja , czy Włochy) , świecie polityki i biznesu.
Sabre / 2006-10-02 10:39 / Tysiącznik na forum
To była jedynie ironia. Skoro „zagrożenie” ze strony bezdomnego potrafi skłonić ministra sprawiedliwości do zwołania konferencji prasowej, to „rewelacje” wołającego na puszczy powinny tym bardziej. Ciągle jesteśmy karmieni papką o straszliwych zagrożeniach. Ale gdy przechodzi do konkretów, stosuje się złotą zasadę „wiem, ale nie powiem”.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 18:56 / Giełdowy egzorcysta amator
Lepsze to niż -wydaje mi się ,że wiem i paplam na prawo i lewo .
tatko / 2006-10-02 22:08 / Tysiącznik na forum
Ani jedno,ani drugie nie jest lepsze. Jedno i drugie świadczy o mierności obecnej władzy...
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 23:29 / Giełdowy egzorcysta amator
Pozwole sobie mieć inne zdanie.O niedoskonałości obecnego rządu może świadczyć kilka innych spraw , zwłaszcza tych żywotnych , a tyczących się podatków lub obniżek kosztów pracownika , ale w żadnym wypadku nie świadczą o tym wymijające odpowiedzi Maciarewicza. Mam nadzieję ,że nie twierdzisz ,iż Maciarewicz miał wystąpić przed dziennikarzami i stwierdzić - Szanowni Państwo to jest lista agentów WSI ,proszę nie robić dodatkowych fotokopii ! Jeżeli już nie szanujesz swoich rozmówców to miej chociaż szacunek do siebie samego i nie popadaj w śmiesznośc.
NevarEvar / 87.205.34.* / 2008-02-07 12:32
Nich mi ktoś proszę wyjaśni czy nasze społeczeństwo ma być do 2089 karmione tą samą historyjką o złym stalowym wilku?
Czy nikt nie zauważa ,że takie wywlekanie informacji na temat służb byłych i obecnych tak naprawdę szkodzi państwu?
Od sprawnie działających służb zależy bezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne.

Nie mówię ,żeby tym się nie zajmować ale nie przy otwartych drzwiach.W końcu są to ponoć "tajne służby"?

A Pan M. niech sobie listy pisze.
Ma od tego prawo.

Najnowsze wpisy