Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Mailing-dobry sposób na reklamę?

Mailing-dobry sposób na reklamę?

Mirek12 / 2011-10-25 13:24
Prowadzę sklep internetowy. Oczywiście obroty mam, rzecz jasna chcę aby były one jeszcze większe. Dlatego zacząłem szukać informacji jak skutecznie rozreklamować firmę , i tak o to natrafiłem na mailing. Czy sądzicie że jest to skuteczny sposób na reklamę?
Wyświetlaj:
kwcpd / 89.64.32.* / 2018-02-20 08:46
Myślę, że po części jest to dobry sposób... Jednak ja osobiście zdecydowanie polecam marketing smsowy. Takie bezpośrednie wiadomości do klientów są dużo bardziej skuteczniejsze niż maile, które giną w spamie. Ja korzystam z platformy playsms.pl Dzięki temu wszystko przeprowadzone jest profesjonalnie i pod okiem specjalistów, mimo tego koszty nie są wysokie
ryszard1262 / 89.229.71.* / 2014-11-10 13:17
wg mnie skuteczny, prostym i szybkim sposobem mozesz trafic do szerokiego grona osob. mozna skorzystac z programow typu np. Admailer. Dobrze jest tez odzywac sie do tych klientów, ktorzy sa już w bazie za pomoca newslettera i zwyczajnie sie przypominac
maalenczuk / 83.23.201.* / 2014-11-01 16:36
wyslij mailnig to sie przekonasz, podejrzewam ze na pewno odzew bedziesz mial. w przypadku sklepu internetowego, gdzie od razu mozna kliknac i zobaczyc powinien sie sprawdzic
filip45 / 89.74.197.* / 2014-10-24 14:32
to zależy od odbiorców i jaką firmę prowadzisz, czy jest popyt na Twoje produkty. Ja w swojej firmie puszczam mailingi, jest to jakis rodzaj budowania brandu - wiadomości wysyłam w programie Terminarz Kontaktowy - Pakiet Przedsiębiorcy. Fajna sprawa, prosty program, niedrogi.
depier / 89.229.73.* / 2014-10-11 18:04
mailing dla sklepu internetowego, jak dla mnie ok. warto spróbować
blank32 / 2014-09-24 15:24
Szczerze to z mailingiem jest różnie. Ludzie często traktują to jako spam. Zrezygnowałam dlatego z tego na rzecz [...] - firma świadcząca usługi masowej wysyłki SMS-ów. Uważam, że jest to dużo lepsze. Masz pełną kontrolę. Zarządzanie raportowanie, wszystko do zmiany i ciągły wgląd. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
MaurentynaZ / 2011-10-29 23:37
Wszystko zależy od wielu czynników, tzn. jaki sklep internetowy prowadzisz (jaka branża)?, do kogo chcesz dotrzeć poprzez ten mailing?, z jakiej bazy chcesz go wysłać?, czy to Twoja baza klientów, którzy u Ciebie już coś kupili czy może baza zewnętrznej firmy?, zakupiona przez Ciebie?, jaki ma być przekaz reklamowy?, jak go opracujesz? itd. itd. Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, że mailing jest dobrym sposobem bądź złym.

Najnowsze wpisy