Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Maklerzy oszukiwali, żeby wygrać konkurs?

Maklerzy oszukiwali, żeby wygrać konkurs?

Money.pl / 2010-07-15 09:28
Komentarze do wiadomości: Maklerzy oszukiwali, żeby wygrać konkurs?.
Wyświetlaj:
uczestnik / 83.20.5.* / 2010-07-15 13:13
Inwestowałem w te same papiery, jednak nic nie ugrałem, bo moje zlecenia nie były realizowane, a laureata - tak...
Łowca debili / 78.8.0.* / 2010-07-15 14:35
Jesteś idiotą, czy robisz idiotów z nas? Nie ma takiej możliwości, zeby twoje zlecenia nie były realizowane, chyba że dawałeś je z nierealnym limitem ceny. No ale to już jest twoja głupota a nie oszustwa maklerów...
dziwny jest ten świat ?? / 91.198.179.* / 2010-07-15 09:49
Nie znam zasad tej gry ale żyjemy w czasach informacji, kto ma jej więcej ten wygrywa. Normalna sprawa w każdej branży, nie widzę nic nagannego, nawet w tym, że kilku pracuje na sukces jednego. Przecież mogli ponieść porażkę. Dziwne dla mnie byłoby to gdyby szary inwestor Kowalski wygrał z maklerami.
Mendrca111 / 192.193.245.* / 2010-07-15 09:28
Ale przeciez wykorzystywanie informacji poufnej to standard. Makler ktory ich nie wykorzytuje jest skazany na porazke, bo gra wtedy na rowni z cala reszta szarych hazardzistow, czyli obstawia na chybil-trafil moze wzrosnie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy