maklerzy

skomentuj
benio13 / 2008-02-21 11:28
czytam często informacje podawane przez maklerów. Dzisaj na wirtualnej polsce w stałym cyklu informacje ze spółek makler banku BPH podaje,że bank BPH dzisiaj zaprezentuje raport za IVkw. 2007r. Makler banku BPH nie wie, że bank BPH przesunął termin publikacji raportu za IV kw. 2007 na 27 lutego, komunikat taki podano kilka dni temu. Widać po tym jak wiarygodni są maklerzy, jak poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Za takie coś, czyli podawanie nieprawdziwych informacji, lekceważenie klientów powinno się odbierać licencję.
Jak tu teraz wierzyć w podawane informacje, skoro przy takiej oczywistej informacji makler robi takiego fleka. Na podstawie takich informacji lokujemy swoją kase na giełdzie, a tu widać jak wiarygodne są takie informacje. I podaje to makler z BPH, pisząc o BPH. Tragedia.

Mam propozycję, może wrzucajcie tutaj podobne wpadki tzw. maklerów.
Xibi / 2008-02-21 17:08
popieram. Czysty smiech. Makler z BPH nie wie co sie dzieje w jego firmie. Jak w takim wypadku traktowac poważnie ich komentarze i przedstawiane dane.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy