Forum Forum finansoweKonta

Mały problem z bankiem Pekao S.A.

Mały problem z bankiem Pekao S.A.

mss / 77.114.212.* / 2008-12-31 18:39
Witam.

Mój problem jest następujący. Miałem kiedyś konto w BPH. W 2004 roku, z powodu przeterminowanego salda ujemnego w wysokości około 16zł (szesnaście złotych), dostałem wypowiedzenie umowy rachunku (które miało skutkować w ciągu miesiąca). Po uregulowaniu wszelkich należności wobec banku uznałem (co jest chyba logiczne), że mój "związek" z tym bankiem się zakończył (po okresie wypowiedzenia). I tak też było, ale do czasu... Po fuzji BPH i Pekao zacząłem otrzymywać wyciągi z rachunku bankowego, przejętego przez Pekao od BPH (wskazuje na to adres oddziału Pekao, kiedyś oddział BPH, który prowadził mój rachunek).

W zwiąku z powyższym mam następujące pytania:
1 - czy mam rachunek w banku Pekao S.A., skoro umowa o prowadzeniu rachunku, którą miałem z BPH została mi wypowiedziana i minął okres wypowiedzenia?
2 - co powinienem zrobić w związku z powyższą sytuacją?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Wyświetlaj:
SlandereR / 2009-01-05 12:12
Przede wszystkim - iść/zadzwonić do banku i wyjaśnić zaistniałą sytuację, nic lepszego nikt Ci tutaj raczej nie doradzi ;-)
Pozdrawiam!
waldek54 / 89.171.114.* / 2009-01-05 11:45
Ja też dostaję zerowe wyciągi, aczkolwiek po wpadce PKO podczas przejmowania klientów banku sam rozwiązałem wszystkie umowy.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: