Forum Forum inwestycyjneFundusze

Mam 10 tys.złotych.(BZWBK ARKA?)

Mam 10 tys.złotych.(BZWBK ARKA?)

Zbyszek z Bydgoszczy / 195.85.209.* / 2006-12-28 11:55
Chce zainwestowac 10 tys.złotych.Od paru miesiecy nosze sie z zamiarem ulokowania tej kwoty w Fundusze inwest.ARKA rodzielając te pieniądze na np.zrównoważone i stabilnego wzrostu.Ale cholera gdy widze i slysze prognozy ,ze bedzie lipa w 2007 roku na gieldzie to odechciewa sie jakichkolwiek inwestycji.
Poradzcie co robic?????
Wyświetlaj:
Thomas_IRL / 2006-12-29 17:30
Witam!

Rok 2007 bedzie dobry - uwierz!
W fundusze hybrydowe (zrownowazone czy stabilnego wzrostu) nie inwestuj. One w gruncie rzeczy wypracowywuja zyski z tej czesci portfela ktora wrzucaja na gielde. Wykorzystaj dobry okres ktory wciaz trwa i wrzuc na fundusz akcyjny.
Swoja droga, Arka Akcji to dobra opcja, ale rozwaz tez Legg Mason Akcji (przez Mbank mozesz nabyc go bez oplaty dystrybucyjnej! A jak pewnie juz wiesz w BZ WBK AIB przy kwocie 10tys w funduszu akcyjnym pomniejszysz portfel o 2%)

Pozdrawiam!
analityk / 2006-12-28 22:01 / portfel / Bywalec forum
dwóch takich zastanawiało się podobnie jak Ty kilka miesięcy temu, jeden ulokował w fundusz akcji , drugi ? drugi nadal się zastanawia bo giełda raz w górę raz w dół, ten pierwszy ma 13 000 a ten drugi ???????????
a jeśli już to tylko fundusze akcyjne
pozdrawiam
:) / 83.6.121.* / 2006-12-28 20:21
lipy nie bedzie.moze na poczatku troche spadnie co bedzie bardzo dobrym momentem wejscia.aha jeszcze jedno.nie baw sie w zrownowazone i stabilnego wzrostu tylko lokuj w akcyjne i patrz jak rosnie:)
Zbyszek z Bydgoszczy / 195.85.209.* / 2006-12-29 09:04
Coś wtym musi byc skoro opinie 2 różnych osób są niemalże identyczne:)
Chciałbym jednak część kasy wrzucić na jakiś inny fundusz w myśl starego ekonomicznego powiedzenia, ktore mowi "Nie wrzucaj pieniedzy do jednego worka".
Poczekam na spadki i do konca stycznia pewnie ulokuje wiekszośc w fundusze akcyjne.
:) / 83.6.105.* / 2006-12-30 23:40
ja bym na Twoim miejscu podzielil fifty fity na legg masona akcji i arke akcji
mater_82 / 2007-01-08 05:35
A ja bym jeszcze dorzucil AIG akcji.
norti1 / 2007-01-08 22:18
nie ma sensu dywersyfikowac na aig i lega. sa przynajmniej ostatnimi miesiacami skorelowane identycznie z indeksami
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy