Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Mam 20 lat i nic do stracenia.

Mam 20 lat i nic do stracenia.

Mariusz D. / 83.30.232.* / 2008-05-25 20:57
Mam 20 lat, nic do stracenia i odwagę zrobić wszystko, jeżeli tylko będę wiedział, że warte jest to świeczki. Jedną z moich chybionych decyzji życiowych było założenie sklepu internetowego z filmami. Wyciągnąłem z tego wnioski i wiem dlaczego mi się nie udało. Była to tylko i wyłącznie moja decyzja. Dlatego teraz zwracam się z pytaniem do bardziej doświadczonych osób, czyli do Was. Czym Wy się zajmujecie, czym się zajmuje Wasz szef, jak Wam to wychodzi, czy się opłaca i jak bardzo się opłaca? A może wiecie, co może dawać wymierne korzyści w miarę wkładanej pracy?

Jest to dla mnie bardzo ważne.
Dzięki z góry za odpowiedź.

Mariusz
Wyświetlaj:
dCo / 79.184.194.* / 2008-05-29 09:17
Przede wszystkim musisz znaleźć coś, co możesz robić od rana do nocy codziennie i czerpać z tego satysfakcję. Ja prowadzę moją firmę i czasami jak przysiądę do pracy to nie wiem kiedy mi dzień zlatuje i odczuwam z tego wielką satysfakcję.

Jeśli już taką dziedzinę u siebie znajdziesz, to musisz sie zastanowić czy da się na tym zarobić, choćby niewielkie pieniądze. Jeśli tak - wchodź w to w ciemno. Im więcej pracy włożysz, tym więcej kasy wyjmiesz.
Mariusz D. / 83.30.156.* / 2008-05-29 11:21
Bardzo rozsądna odpowiedź. Wielkie dzięki.

Najnowsze wpisy