Forum Forum finansoweKredyty

Mam i nie mam zdolność kredytową.

Mam i nie mam zdolność kredytową.

vivvi / 83.26.206.* / 2010-01-05 21:44
Może ktoś z was mi wytłumaczy jak to jest , że w jednym banku mam zdolność kredytową , a w drugim nie ? Od 7 miesięcy prowadzę działalność gospodarczą , ryczałt . Rachunki wystawiłam na 20 tyś. + najniższa krajowa męża . I nie mogę dostać 12 tyś kredytu ! Mam czysty BIK i wiem , że tu może być problem , ale bez przesady . Czy to znaczy , że nie bedę spłacać kredytu ? Mam dosyć tych wszystkich banków . Jedynie w BPH dostałam 5 tyś w limicie .
Wyświetlaj:
1cosmo / 195.164.255.* / 2010-01-07 12:22
Standard to rok na działalności i ryczałt bardzo ciężko przechodzi. Tak naprawdę 2 banki w Polsce sensownie robią ryczałt, w innych nie wystarczy Ci zdolności, ponieważ tak jest liczona.
vivvi / 83.26.157.* / 2010-01-08 15:01
Jestem tym trochę rozczarowana . Nigdy nie brałam kredytu , ani nic na raty , ponieważ , nie miałam takiej potrzeby . Pod koniec u.r . to się zmieniło , ale nie spodziewałam się , że pożyczenie 12 tyś . graniczy z cudem . Najgorsze jest to , że jestem na równi stawiana z tymi co nie spałacają . Niemalże czuję się jak złodziej , co chce wyłudzić z banku trochę kasy . Uważam , że jest to niesprawiedliwe . Rozumię , że banki bronią się przed złymi kredytami , ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka . Tym bardziej, że jestem osobą świadoma tego , że pożyczając pieniądze , muszę je spłacać i dlatego też chciałabym wziąść właśnie taką kwotę , bo wiem , że będzie stać mnie na raty .
Jeśli zaś chodzi o ryczałt , to nie opłaca mi się być na vacie . Mam firmę budowlaną .
Dziękuje z odpowiedż . Mogę wiedzieć jakie do banki ? W tej chwili czekam na odpowiedż z Banku Spółdzielczego .
MARYNARZ_RTS / 66.178.126.* / 2010-01-08 04:11
Witam COSMO...Kiedys pytalem sie na forum o kredyt w euro..dla mnie na mieszkanie..czy mozesz sie do mnie zglosic i cos pokombinowac z kredytmi,gdzie dadza mi najlepszy dla marynarza? chodzi mi o kredyt w euro( oby spread byl najmniejszuy)napisz do mnie na marcinhanulek1@interia.eu

a do PANI....ja moge PANI POZYCZYC TE 12 TYS...PODPISZEY STOSOWNA UMOWE z prawnikiem i pozycze oczywiscie z mniejsza marza niz banki i providenty
vivvi / 83.26.157.* / 2010-01-08 15:04
Widzisz , niby taka mała kwota , a ja zaczynam już się czuć tak jakbym chciała wziąść 120 tyś.
Dziękuję za propozycję .

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: