Forum Forum finansoweKredyty

Mam straszne długi co robić?

Mam straszne długi co robić?

dluznik BIK / 188.33.113.* / 2010-06-22 15:42
Miał ktoś z was doświadczenia z windykatorami i komornikami? Ja kiedyś słyszałem opowieści, ale w zyciu bym nie pomyślał, że kiedyś trafi na mnie!!! Fakt moja wina wpadłem w straszne długi. Kredyt na mieszkanie, na urządzanie mieszkania, różne rzeczy na raty. Najpierw spłacałem, potem był kryzys szef zmusił nas do podpisania nowych umów za niższe stawki i tak zostałem z tymi kredytami. Jedyny pomysl jaki mi przyszedł do glowy to spłacanie długów kartami kredytowymi, ale to tez na długo nie pomoglo, nie przy takiej sumie. Próbowałem dzwonic, poprosic o inne raty, ale banki szybko posprzedawaly moje dlugi, a z windykacja to już jest inna gadka. Telefony do domu, do pracy, az w koncu do drzwi zastukalo paru takich ze zona podskakuje jak usłyszy dzwonek do drzwi. Najgorsze jest to ze nikt ci nie chce pomoc, chca tylko odzyskac kase. Sam nie wiem co gorsze nocne telefony, czy spotkanie z nimi. Zyje w ciągłym strachu. Nie wiem co zrobic. Nie wiem czy mam isc gdzies na nich doniesc. Wiem ze to moja wina, bo nie splacam długów, ale nic nie mogę zrobic bank nie chce mi pomoc ja nie mam skad brac. Skonczy się pewnie ze mnie zlicytuja, albo do tego czasu oni mi cos zrobia, albo się wykoncze się nerwowo. Nawet nie wiem co w takiej sytuacji robic? Czekać?
Wyświetlaj:
Lia / 91.239.36.* / 2018-02-12 12:39
Może upadłość konsumencka? Ewentualnie konsolidacja?
oaktree / 105.4.131.* / 2018-02-02 06:59
ubiegać się o pożyczkę. Czy potrzebujesz pomocy finansowej? złóż wniosek o pożyczkę.
email: oaktreescapital01@gmail.com
Mateusz-Matt / 87.205.150.* / 2018-01-25 00:31
Pomogę osobom zadłużonym sprzedać za gotówkę lub zamienić swoją nieruchomość (dom,mieszkanie,działkę) na inna w taki sposób aby spłacić wszystkie zadłużenia i otrzymać gotówkę .Wstrzymam egzekucję,licytację i przymusową eksmisję , ograniczę koszty egzekucji do minimum. Pomogę także w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania odpowiadającego państwa oczekiwaniom. Mam na imię Mateusz i jestem osobą z doświadczeniem i kompetencjami by przejść przez ten proces szybko,bezpiecznie,informując Państwa krok po kroku. Nie oczekuje niczego w zamian dopóki realnie nie zmienię państwa sytuacji na taką jakiej oczekujecie.
Sprzedaż lub zamiana posiadanej nieruchomości to bardzo często jedyne słuszne i najprostsze rozwiązanie problemu spirali zadłużenia wysoko oprocentowanych pożyczek.
Swoją propozycję kieruje tylko do osób z województwa łódzkiego i mazowieckiego.
Dla mnie nie ma sytuacji bez wyjścia,najważniejszy jest ten pierwszy mały krok by zmienić swoją sytuację.Proszę się kontaktować ze mną za pośrednictwem tel: 733 427 81O lub meila: mateuszemdl@gmail.com Im wcześniej nawiążemy kontakt tym realnie więcej uda mi się dla państwa uzyskać i zaoszczędzić.
Magda70 / 77.92.44.* / 2017-12-15 21:01
Ostatnio zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, gdzie może będę mogła więcej zarobić i łatwiej będzie sobie poradzić z trudną sytuacją. Trafiłam na informację, że agencja opiekunkawniemczech.eu oferuje porady osobom zadłużonym. Ktoś coś wie na ten temat? Może wyjeżdżaliście z nimi do opieki przy osobach starszych?
Matt Mateusz / 213.238.67.* / 2017-11-02 21:02
Pomogę osobom zadłużonym sprzedać za gotówkę lub zamienić swoją nieruchomość (dom,mieszkanie,działkę) na inna w taki sposób aby spłacić wszystkie zadłużenia i otrzymać gotówkę .Wstrzymam egzekucję,licytację i przymusową eksmisję i ograniczę koszty egzekucji do minimum.Pomogę także w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania odpowiadającego państwa oczekiwaniom.Jestem osobą prywatną i nie oczekuje niczego w zamian dopóki realnie nie zmienię państwa sytuacji na taką jakiej oczekujecie.
Sprzedaż lub zamiana posiadanej nieruchomości to bardzo często jedyne słuszne i najprostsze rozwiązanie problemu spirali zadłużenia wysoko oprocentowanych pożyczek.
Swoją propozycję kieruje tylko do osób z województwa łódzkiego i mazowieckiego.
Proszę się kontaktować ze mna za pośrednictwem tel: 733 427 81o lub meila: mateuszwgm@gmail.com
Im wcześniej nawiążemy kontakt tym realnie więcej uda mi się dla państwa uzyskać i zaoszczędzić.
AlGhul / 217.99.159.* / 2015-07-15 11:47
Nie wiem na jakie firmy windykacje trafiłeś...ja miałem dług w banku, jak brałem to miałem dobra pracę, a potem nagle przyszła choroba, potem wypowiedzenie w pracy. To jednak prawda, ze nieszcześcia chodzą parami, a w moim przypadku to chyba grupami. Wracając, chciałem spłacać, ale zwyczajnie nie miałem z czego. koniec końców mialem do czynienia z get back no i powiem Ci, ze o ile na początku myslałem, że bedzie źle, to jakoś to poszło...to nie taki diabeł straszny jak go malują.
pati99 / 217.153.40.* / 2016-08-12 18:18
splaca sie a co innego?
sylwia4012 / 2015-06-04 23:17
Takie sprawy to trzeba jak najszybciej zakończyć a nie przedłużać. Wiem co mówię, bo moi rodzice robili podobnie.Proponuję skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy zajmującej się oddłużaniem, ogłaszaniem upadłości konsumenckiej i ogólnie pomaganiem dłużnikom. Przyznam, że sama usługa może nie jest najtańsza, ale na pewno lepsze to niż jakieś kolejne kredyty, chwilówki itd. będące tylko krótkotrwałym, nawet nie rozwiązaniem, co przeciągnięciem tej sytuacji. Na tej stronie : https://wyjsczdlugow.pl/ znajdziesz dane kontaktowe. Chociaż porozmawiaj i zobacz co mogą w Twojej sprawie zrobić. To dobra firma, bo pierwsza na rynku w Polsce przeprowadzająca postępowania w tym zakresie, więc wiedzą co robią :)
Home Rentier Legal Advisors / 94.254.193.* / 2015-04-30 23:03
Witam Państwa, jeśli ktoś z Państwa ma potężne problemy z zadłużeniem hipotecznym, mieszkaniowym etc, służymy pomocą.
Jedno jest pewne dopieranie kolejnych kredytów i podpisywanie lichwiarskich umów, na pewno nie rozwiąże problemu - a raczej go pogorszy.

Jeśli kogoś interesuje rozwiązanie problemu i godne życie, zapraszamy do nas: www.homerentier.net
Nasi konsultanci są dostępni praktycznie 24h, można pytać o cokolwiek:)
naftalin / 83.27.18.* / 2015-03-26 15:41
Miałem taką samą sytuację...identyczną... tylko więcej szczęścia, bo mój dług przejęło get back i dostałem korzystną ugodę...
rikos / 79.141.163.* / 2015-03-16 12:27
w tak ciężkiej sytuacji to najlepiej pomyśleć o upadłości konsumenckiej. W tym momencie prawo na to pozwala. Poczytaj sobie na http://www.antydlug.pl/ jak to działa i jak ta firma może ci pomóc. Wg mnie to twoja ostatnia deska ratunku
Anna541 / 46.45.108.* / 2014-02-20 14:24
Stary wątek, ale może komuś jeszcze się przyda
http://stowarzyszenieoz.manifo.com/
sylwiaopa / 2013-06-18 00:08
Centrum Ochrony Dłużnika
Redukcja długów, czyszczenie BIK

zmniejszamy raty Twoich kredytów
pozbędziemy się komornika

http://goo.gl/1C2oz
ajka87 / 93.180.165.* / 2013-10-24 19:33
na pewno musisz się zgłosić i załagodzić sprawę. Nie bierz tylko chwilówek na spłatę wcześniejszych kredytów bo wpadniesz w infinity loop i będzie tylko gorzej. Tak jak pisze sylwia można zmniejszyć ratę. Pomaga m.in centrum dłużnika, ktore zajmuje sie tym zawodowo. Tutaj masz na nich namiary: http://centrumdluznika.pl/
mimoza559 / 31.60.111.* / 2013-04-19 23:00
proszę napisz mi email czy z tego wyszedłeś bo jestem w takiej samej sytuacji co ty muszę z kimś porozmawiać to chyba mój koniec
DobryŁoś / 94.254.156.* / 2010-07-24 11:03
pomyśl o konsolidacji długów:

http://kredytkonsolidacyjny.blogspot.com/
mila806 / 87.205.94.* / 2013-06-11 22:55
odradzam ja konsolidowałam teraz mam jeden wielki i niespłacone odsetki od tamtych tragedia ! !
moja firma / 109.243.251.* / 2010-06-24 11:51
Mogę ci na pocieszenie tylko powiedzieć jak było w moim przypadku. Ja na moje mieszkanie mam kredyt hipoteczny, ale w miedzyczasie zona odziedziczyla po matce drugie. Jak się okazało, ze ze splatami jest ciezko to nie chcieliśmy go bardzo sprzedawac, bo kiedys będzie dla corki. Byłem po uszy w dlugach, dlugo by opowiadac czemu. Trafilismy do BIK i można było zapomniec, ze uda się jakos to skonsolidowac. W koncu kumpel znalazl mi firme która skonsolidowala mi dlug. Nazywaja się Centrum Obsługi Biznesu Progres. Suma była już spora i trudno było znaleźć pomoc w takiej sytuacji. Pod hipoteke tego mieszkania wzieliśmy kredyt konsolidacyjny. Firma ok., wycenili mi mieszkanie, i zaproponowali kredyt na polowe jego wartości. Mi uratowali głowę i pozbyłem windykacji. Plinuje teraz rat i splacam bo już nie wyobrazam sobie żeby przechodzic drugi raz przez cos takiego. Jeśli chcesz to tu masz link do formularza który ja wypełniałem http://www.cobp.pl/?pozyczka-poza-bankowa,8 W każdym razie nie myśl że jest tak, że jak ci bank nie pozyczy to już tylko komornik zostaje.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: