Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mam świadomość, że zbłądziłem...

Mam świadomość, że zbłądziłem...

needle / 2007-06-01 08:23
...ale się zorientowałem już po kliknięciu...
tekstu się nie wstydzę...ale to powinienem nie do redakcji skierować zapewne lecz do ADM!!!

2007-05-24 06:38:19 | *.*.*.* | needle
No i porobiło się... [0]
Niby wszystko jest nieźle...
...strony otwierają się lepiej (znacznie szybciej); można ustawiać wszystkie komentarze niemal "jak się chce"...
...ale w ferworze zmian na lepsze wypadła jedna sprawa...na niekorzyść...
po dobraniu się do wypowiedzi delikwenta nie możemy już bezkarnie trafić na dyskusję! (choć ta oferta występuje nadal). Otwiera się wprawdzie właściwy zestaw komentarzy...ale na tym najwyższym. Oczywiście, jak kto w głowie ma choć trochę poukładane to sprawdzi godzinę i sobie przewinie...ale jest to pewna niewygoda, szczególnie gdy dyskusja była na początku wątku, ale druga sprawa jest bardziej przykra...jeśli jest to pojedynczy dopisek do czyjegoś postu dodany o późnej porze lub następnego dnia (ale nie ostatni!) to już jest kłopot.
Ja mam świadomość, że entuzjastów rzetelnej dyskusji nie jest tak wielu, ale w imieniu forumowiczów: Rotuxa, Flugo, Samuraja, Pedro i z pewnością wielu innych - również swoim - proszę nad tym popracować :-)

Chociaż i tak powinno oddziaływać :-)
Tyle na ten temat...
IGła
Wyświetlaj:
littlephobos / 2007-06-01 08:34 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
igiełko, ja po kliknięciu 'zobacz dyskusję' klikam pokaż wszystkie, a potem CTRL+F (znajdź na tej stronie) i wpisuje kogo czy czego szukam, ta opcja dostępna jest chyba w każdej przeglądarce, całość zajmuje kilka sekund... :)
Pzdr.
needle / 2007-06-01 09:42 / Bez rangi
a ja prawie tak samo (tylko bez CTRL+F )próbowałem...
...niby drobiazg...a jednak
ale sprawdzę...
needle / 2007-06-03 14:46 / Bez rangi
littlephobos!
własnie przećwiczyłem...
...i znalazłem czego szukałem, aby młodemu koledze odpowiedzieć
nie jest tak, że jest idealnie...ale pomaga...dzięki
a może jeszcze jakiś drobny błąd robię...?
...w każdym razie da się żyć
thx, idę spać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy