Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek______Iran

Maniek______Iran

bidnymaniek / 2009-05-20 12:42
http://wiadomosci.onet.pl/1974159,12,item.html
Iran mógłby produkować proste rakiety z głowicami jądrowymi już za rok – ostrzega grupa międzynarodowych naukowców z niezależnego Eastwest Institute

powoli powoli...nakrecamy sie
Wyświetlaj:
kibic_43 / 2009-05-20 13:56 / Bywalec forum
Max ten link potraktuj to jako ciekawoskę a nie autorytet :)
Maks_ / 2009-05-20 14:30 / Tysiącznik na forum
Kibic, obejrzałem.
Z pewnością może mieć rację, ale ja myślę, że:
1. Będzie to zupełnie inna wojna (i Jackowski o tym mówi), ona zresztą już trwa
2. Jest to wojna ekonomiczno-finansowa. Ludzie od wieków się nie zmieniły, ale zmieniły się okoliczności i otoczenie. Należy się zastanowić, co powodowało wojny? W większości przypadków miały one podłoże ekonomiczne. I tak jest i tym razem. Z tą małą różnicą, że aby osiągnąć korzyści i przewagę ekonomiczną wcale nie trzeba zbrojnego ataku. I to już obserwujemy od jakiegoś czasu.
3. A krew się poleje... na ulicach... jak zrozpaczeni ludzie zaczną wychodzić i żądać od rządzących poprawy ich sytuacji ekonomicznej

A ten link jest jeszcze lepszy (z pewnością też już to oglądałeś): http://www.youtube.com/watch?v=qXDK5qa80WE&feature=related
Facet mówi dokładnie to, co od jakiegoś czasu mówią Sierota, Maniek, Green and Co.

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-20 15:36 / Tysiącznik na forum
do Maks i Kibic,

panowie, o tym pisalem w watku Dieta_Elliot juz na bankierze, pisalem tez ze ten bajzel potrwa orientacyjnie do 2012 roku a moze i dluzej, to co teraz obserwujemy na indeksach ale nie tylko na indeksach to nic innego jak super cykl w trendzie spadkowym - super cykl ma to do siebie, ze wzbudzany jest niczym nieuzasadnionym entuzjazmem, ktory w porostej linii powiazny jest z emocjami inwestorow oczekujacych na odbicie, to typowy falstart, sami ocencie czy aby na pewno fundamenty uzasadniaja rzekome odbijanie od twardego - to tyle, pozdrawiam
kibic_43 / 2009-05-20 14:35 / Bywalec forum
...i własnie wszysko tu sie potwierdza . Dlatego wybrałem Sierote, Maniek, Green and Co. i innych co tu sa bo wiecie co mowicie .
Pozdro dla Ekipy
bidnymaniek / 2009-05-20 13:56 / Tysiącznik na forum
moze jasnowidz hahahha.....ale gdzies czytałem wywiad z nim.....facet poprostu dobrze czuje sytuacje miedynarodowa a reszt emozna dorysowac
kibic_43 / 2009-05-20 14:02 / Bywalec forum
Maniej ja sie naczytałem o nim bardzo duzo a jego wizje pokrywaja sie 90% , coz kazdy zajmuje sie czym innym :).... ale to jest ciekawostka :) ... W wolnej chwili napisze do Ciebie ..
Pozdrawiam
kibic_43 / 2009-05-20 13:38 / Bywalec forum
http://www.youtube.com/watch?v=SDSWNWsOVE4&feature=related
kibic_43 / 2009-05-20 13:38 / Bywalec forum
Max juz kiedys tez dawłem link ......idzie po sznureczku a co do tego linku kiełkuje i zaczyna sie sprawdzac ......zobacz Nie jest to zwiazane z Forexem ale..... zobacz i. Wiesz lubie ta dziedzinę i troche sie tym interesuje....
Pozdro
bidnymaniek / 2009-05-20 13:24 / Tysiącznik na forum
http://www.csis.org/media/csis/pubs/090316_israelistrikeiran.pdf

juz raz dawałem ten link ale chyba przez trola temat poleciał
bidnymaniek / 2009-05-20 12:55 / Tysiącznik na forum
tak kibic :)
http://www.money.pl/forum/temat,32,1602391,1602391,15,0,bidnymaniek_____________ropa;papierkiem;lakmusowym;kryzysu;.html
kibic_43 / 2009-05-20 12:48 / Bywalec forum
tak wiec juz jest chaczyk ..... w niedługim czasie cos sie wydarzy .....moze byc male bum na Iran w niedługim czasie .......
Maks_ / 2009-05-20 12:52 / Tysiącznik na forum

moze byc male bum
na Iran w niedługim czasie .......


żadne "bum" nie będzie potrzebne - ropą załatwią, ropą :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-20 12:58 / Tysiącznik na forum

żadne "bum" nie będzie potrzebne - ropą załatwią, ropą :-)

rozpocznie sie od obnizania ceny ropy, aby wywolac niepokoje spoleczne w Iranie, 'bum' tez bedzie
kibic_43 / 2009-05-20 13:07 / Bywalec forum

rozpocznie sie od obnizania ceny ropy, aby wywolac niepokoje spoleczne w Iranie,
'bum' tez bedzie

zgadzam sie z Toba Sierota BUM TEZ BEDZIE , to juz jest wkalkulowane w caly ten matrix......
Maks_ / 2009-05-20 13:10 / Tysiącznik na forum

zgadzam sie z Toba Sierota BUM TEZ BEDZIE


Może sprecyzujmy - co rozumiesz dokładnie pod enigmatycznym pojęciem "BUM"?

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-20 13:17 / Tysiącznik na forum
zniszczenie strategicznych instalacji wojskowych, to chyba jasne
kibic_43 / 2009-05-20 13:16 / Bywalec forum
mala wojenka ( a czy ona bedzie mala ) Iran musi pasc na glebe bo jest zagrozeniem ......
moga produkowac bran jądrowa a na to juz amerykanie i Izrael nie pozwoli... Makx nie umiem pieknie pisac ale jest to wielce prawdobodobne. Są duzym zagrozeniem...... a i USa tez powoli dogadauje sie z Rosja a to juz o czyms swiadczy.....jak mocarstwa dogaduja sie miedzy soba..... Rosja tez bedzie powalona na kolana kwestia czasu lecz Usa sie z nimi Liczy......
Pozdro
Maks_ / 2009-05-20 12:52 / Tysiącznik na forum
wystarczy, że podadzą, że wzrosly zapasy i...

Pozdrawiam
kibic_43 / 2009-05-20 13:01 / Bywalec forum
Maks ja wiem ale niektórym na tyn swiecie zalezy na tym bym i tu nie mam co do tego watpliwosci..... moga to byc dzialania kontrolowane ale czy takie dzialania kontrolowane nie wymkną sie z pod kontroli ????
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy