Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Marazm opanował warszawski parkiet

Marazm opanował warszawski parkiet

orzeł / .* / 2004-10-26 22:53
Komentarze do wiadomości: Marazm opanował warszawski parkiet.
Wyświetlaj:
Raczek / .* / 2004-10-27 07:02
Orzełku,po ile wyceniasz Tim?8-9 zł?Dziś NWZA-pewnie znowu podwyższenie prognozy WF.Zgadzam się-Mieszko pójdzie mocno do góry!
orzeł słodki / .* / 2004-10-27 07:46
Witaj Raczku !Tak szczerze jestem na rozdrożu !WIdzisz ja taki juz jestem że nawet jak widze jakis jeszcze potencjal we wzroscie to powoli akceptuje zysk realny i spadam! Tak chyba jest w przypadku Tima. Jeszcze raz sprobuje go kupic ale jesli mi sie nie uda dam sobie spokoj i naprawde nie bedzie mi smutno jesli pojdzie dalej do góry!:(Już nie jeden raz miałem po poredziesiat procent na papierze ale w teorii bo bez rezlizacji i konczylo sie tak ze sprzedawalem prawie bez zysku lub raz nawet ze srtata (choc miałem już 42 % w kieszeni - no prawie)Tim no cóż technicznie nie jest gotów do ruchu do góy zobaczymy jak dzisiejsze walne?! Pozdrawiam i powoli uwaga na niego nie może rosnąć bez końca (patrz inne takie sytuacje)
orzeł / .* / 2004-10-26 22:58
dwa razy go kupowałe dwa razy w dupę dostałem !teraz to się nie powtórzy Mieszko będzie bardzo duuuuuuuuuuuuuużyyyyyyyyyyyy
orzeł / .* / 2004-10-26 22:56
Jesli masz mózg większy od orzeszka kupuj akcje mieszka
słodki orzeł / .* / 2004-10-26 22:55
Gdy przebije 3,52 z czwórka radę sobie da :)
orzeł / .* / 2004-10-26 22:54
Jeśli lubicie słodkie orzeszki napełnijcie nimi Mieszki!Ups coż za darmowa rekomendacja:):):):):)
orzeł / .* / 2004-10-26 22:53
i co raczku miałem rację z BOryszewem !:)Szansa na odbicie od 160 zł (choć później się wycofałem) ale jednak pierwsza myśl. Uwaga na kogeneracje i telmax.Ciekawe jak tam Tim!?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy