Forum Polityka, aktualnościKraj

Marcinkiewicz: Jak trzeba będzie, założymy nową partię

Marcinkiewicz: Jak trzeba będzie, założymy nową partię

skomentuj
Wyświetlaj:
ch / 79.187.35.* / 2007-12-12 20:17
kolejni nieudacznicy zrobia sobie partie, naobiecują temu narodowi i zasiadą na stołki aby pilnować swoich interesów a tego YES'a zrobią prezesem bo on przeciez do wszystkiego potrafi sie wdrożyć tak jak miał być prezesem NBP po wysokich kwalifikacjach nauczyciela fizyki
Jarkt / 83.238.234.* / 2007-12-10 17:02
Jarosławowi Kaczyńskiemu trzeba przyznać, że miał wybitny dar do dobierania sobie współpracowników. Marcinkiewicz jest żywym tego dowodem. Wyciągnięty za uszy z cylindra tak upodobał sobie beztroskie kicanie, że całkiem się w nim zatracił. A że biedak do niczego się nie nadaje i na niczym nie zna więc lgnie do polityki jak mucha do placka (krowiego). Należy się spodziewać niejednej politycznej "sensacji" z jego udziałem.
waran / 2007-12-10 12:51 / Twardy dziadyga
W zasadzie powinniśmy przestać pisać cokolwiek o PiS-ie. Na temat Kaczynskich padło już tyle słów. przecież wiemy , ze jest to tylko powielanie informacji , które już były. Żeby piS odszedł w niebyt nie mozna stale wywoływać tego upiora . To my na forach opisujemy i tworzymy wizerunek PiS-u.
Dajmy sobie spokój. Ich już nie ma. Nawet najgorętsze przemówienie Jarosława musi kiedyś się skończyć. A echo które niesie po PiS-ie jego słowa , też wygaśnie. Może w końcu myślacy troszeczkę inaczej niz Jarosława zrozumieją , że są dla niego tylko zwykłymi członkami . Może sobie przypomną Zjazdy PZPR . A może lubią te wielki nasiadówki ? Może im tego brakuje ? Ale panie Kaczyński , Gierek już był , a na Jaruzelskiego ludzie się jednak nie zgodzą.
yoohas / 83.5.177.* / 2007-12-10 18:52
nie obrażaj Jaruzelskiego. Był to najemnik, który zachowal się jak na najemnika przyzwoicie. Pozwólmy PiSowi podążać drogą PC pod przewodem Wodza. Każdy człon z PiS któremu to nie odpowiada powinien mieć prawo i sprawiedliwość wybrania alternatywy. Problem w tym, że PiS skupił całą bezmózgą populację PRLu przyzwyczajoną do tego by myśleć za nich (i zapewnić im dobrobyt).
acomitam / 83.25.212.* / 2007-12-11 08:34
No nie! Jaruzelski to porządny chłop!!! Oj ludzie, ludzie... Co wam ta Wyborcza uczyniła.
stądtenszokuesbeków! / 83.24.186.* / 2007-12-10 17:13
tak jest waran - stara ubecka zasada mówiła, że jak się o czymś nie mówi to tego nie ma.
WERT2 / 80.55.197.* / 2007-12-10 12:15
Jasne. Najlepiej załóżcie kolejną hybrydę starej PZPR - mamy już LID,Samoobronę, PSL, PO - to trochę za mało jak na taką wielką demokrację jak Polska. Myślę, że wirus z Filipin zatacza coraz większe kręgi wśród naszych elit politycznych.
Sabre / 2007-12-10 12:05 / Tysiącznik na forum
Pan prezes Kaczyński dopuścił do głosu panów Ujazdowskiego i Zalewskiego, a po merytorycznej dyskusji, partia PiS "przeorientowała" się w kierunku bardziej ... normalnym. Zdumieni liderzy doszli do wniosku, że naród bardziej interesuje się stanem naszej gospodarki i bezrobociem, niż niezidentyfikowanym Układem i demonami przeszłości. W następnych wyborach prezydent Kaczyński został wybrany na drugą kadencję, PiS uzyskało samodzielną większość w parlamencie ... .

Bez obawy, to tylko rzeczywistośc alternatywna, świat równoległy (taki, który według skończonej mądrości Jarosława K. istnieje tylko w książkach:) W naszej rzeczywistości jest bez zmian - zakneblowano "myślących odmiennie", prezes zapowiedział walkę o elektorat inteligencki (usuwając jednocześnie Ujazdowskiego i Zalewskiego w cień:), pan Gosiewski tłumaczył jak PiS będzie czarował młodzież (to był przebój).
Ale koniec żartów. Chyba każdy przyzna, tak zwolennik jak i przeciwnik tej partii, iż obecny PiS to Jarosław Kaczyński - jego przywódctwo betonuje te partię do samych fundamentów i absolutnie wyklucza jakąkolwiek zmianę "stylu" tej partii.
Tak trzymać! Oby Jarosław Kaczyński był jak najdłużej kwintesencją PiS.
paręzawałówibędziegit! / 83.24.186.* / 2007-12-10 17:15
facet sfiksuje przez ten PIS!. A wszystko to po prostu przez lustrację. Świetna sprawa.
skomentuj

Najnowsze wpisy