Forum Polityka, aktualnościPolityka

Marcinkiewicz stanie na czele rządu PO-PiS?

Marcinkiewicz stanie na czele rządu PO-PiS?

Money.pl / 2007-07-16 08:01
Komentarze do wiadomości: Marcinkiewicz stanie na czele rządu PO-PiS?.
Wyświetlaj:
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-07-16 10:37
Nie ma sensu mówić po raz kolejny o koalicji PO-PiS. Z PiS kto był w miarę rozsądny już wyleciał i został tam tylka szary żel-beton. Dawny PiSowski beton (Jurek, Marcinkiewicz oraz inni mniej znani posłowie) może przecież zapisać się do PO. Na Boga tylko nie próbujcie mi znowu mydlić oczy jakimś tam porozumieniem Tuska z Kaczyńskimi. Czy ten naród nie może dostać niewiem 3, 4 ,5 albo 6 razy w dup...ę i w końcu zacząć myśleć trzeźwo. Ludzie jeśli coś nie zadziałało 6 razy to nie zadziała i 7-dmy!!!!!! Co za uparty naród!!!!!
KAP / 162.27.160.* / 2007-07-16 10:04
PiSowi przyciagnac wyborców. Dziwie sie kierownictwu PO
i jago chorej fascynacji JM Kaczynskim. Troche taki zwiazek jak miedzy katem i ofiara. Moze ktos z PO by sie obudzil, bo poza LiDem nie bedzie alternatywy i trzeba bedzie wesprzec Kwacha, nolens - wolens wybierajac mniejsze zlo, czyli relatywistów przed makiawelistami ze sloma w butach.
marek 19-53 / 83.24.43.* / 2007-07-16 18:28
Relatywiści nigdy nie będą mniejszym złem, bowiem pojęcia zła, dobra, etyki zawsze potrafią zrelatywizować. I nawet największe łajdactwo można usprawiedliwić koniecznością, siłą wyższą, "zrozumieniem realiów", koniecznością dostosowania się do ..... .
waran / 2007-07-16 09:42 / Twardy dziadyga
Dziennik jest chyba pro pisowski. Co ??Takie informacje , to pocałunek śmierci dla PO. Jeżeli bedę chciał głosować na PO , to dlatego , że nie chcę PiS-u u władzy. Ale chyba o to chodzi . Cele Jarosława Wielkiego są dalekosiężne.
MaciekGdynia / 193.138.110.* / 2007-07-16 08:01
tylko nie on jesli Po zaakceptowalaby kandydature tego jegomoscia straci moj glos
aa2k / 83.28.141.* / 2007-07-16 20:25
zatrudnię nauczyciela fizyki. nie martw się
maju / 2007-07-16 16:29 / portfel / Bywalec forum
..." Anonimowy członek kierownictwa PiS powiedział "Dziennikowi"... " - i wszystko jasne ;))) piS zdaje sobie sprawe ,że przegra wybory, i zdaje sobie sprawe w jaki sposób może zaszkodzic PO...jeżeli chodzi brudne gierki i marketing polityczny PiS jest bezkonkurencyjny :))....w związku z tym już dawno przestałem sie ekscytowac ich zagrywkami, wypowiedziami, kryzysami poliycznymi, przedwczesnymi wyborami, negocjacjami z lekarzami i pielęgniarkami, reformami wydatkow publicznych, referendami i całym tym szumem medialnym bez rzeczywistych działań....lustracji tez ni przeprowadzą , wszak Samoobrona nie jest szczególnie zainteresowana, LPR zapewne tez ...za dużo członków musiałoby sie przyznać do współpracy..

Najnowsze wpisy