Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Marcinkiewicz: Strajkujący chcą za dużo

Marcinkiewicz: Strajkujący chcą za dużo

Money.pl / 2006-06-03 10:21
Komentarze do wiadomości: Marcinkiewicz: Strajkujący chcą za dużo.
Wyświetlaj:
Wapniak / 84.60.108.* / 2006-06-03 23:11
Mniej niz kiedys, tylko Nobla nikt nie distanie!
Nemo / 82.210.146.* / 2006-06-03 10:41
Ciekawe, czy po 30% podwyżki pensji, lekarze będą w 30% lepiej leczyć. Na tym polu mają wiele do poprawienia. Jak słucham opowieści ludzi, to aż boję się chorować.
mlohi / 158.75.38.* / 2006-06-03 17:29
to nie choruj Baranie!!
Nemo / 82.210.146.* / 2006-06-06 23:13
Rezczywiście jestem zpod znaku Barana. Prorok jakiś czy co? A tak na serio, czyżby jakiś lekarz się odezwał? Wiadomo żądania mamy ale w zamian nic nie zaoferujemy. A to, że Polscy lekarze to w co najmniej 1/3 dno (zwykle dzieci lekarzy, jakby to było dzidziczne) to wszyscy wiedzą.
Turysta / 217.144.192.* / 2006-06-03 14:51
Byłeś kiedyś u lekarza w Grecji lub Hiszpani . Zanim coś napiszesz to się zorientuj w sytuacji.
Nemo / 82.210.146.* / 2006-06-06 23:14
Nie byłem i nie wiem co ma to do rzeczy.
EcoHuman / 83.23.220.* / 2006-06-03 10:21
Dopóki nie będzie radykalnych zmian w organizacji całej Służby Zdrowia i zmiany świadomości obywateli, że to nie Państwo jest odpowiedzialne za ich zdrowie lecz oni sami, dopóty wpompowywanie pieniędzy w ten system jest bezsensowny. Tu nawet 500 miliardów ! nie pomoże !!!
W Konstytucji wystarczyłby zapis, że Państwo dba (i w tym powinno być bezkompromisowe) o Środowisko (szeroko pojęte), a indywidua o swoje zdrowie dbają już same.
LP / 83.135.176.* / 2006-06-03 13:00
Pisząc komentarze na tym fortalu zkazujemi się sami na wyizolowanie,gdyż co "ciekawsze komentarze" znikają razem z Artykułem.Przed dwoma godzinami napisałem komentarz na temat Teczki osobowej Kaczyńskiego.Artykuł zniknoł.Możemy się zapytać REDAKTORA-CENZORA dlaczego wspiera/ tuszuje/ POLITYKE która nie przystważa nam DUMY I CHWAŁY, a raczej obraża naszych przodków czyniąc z Nich naiwniaków i frajerów którzy walczyli: NIE O TAKą POLSKę !!!!!!!!
Widocznie zapominają że my nie mamy obowiązku prosić ich oto co wynika z ICH OBOWIąZKU LIJALNOśCI SŁUżBY do OBYWATELI TEGO KRAJU a nie Fałszywej lojalności do Rządów Improwizujących i uzurpujących sobie niesłusznie prawa do prezentowania Nas na arenach międzynarodowych./ wybory to to tylko etap otrzymanego zaufania na kredyt do kandydata który swoją PRZYSIęGą zobowiązuje się do przestrzegania nienagannych zasad moralnych i etycznych jako wykładni w swojej SŁUżBIE do OBYWATELI/.To że nie wszyscy się tutaj wypowiadają to jeszcze nie znaczy że tak nie czują i nie rozumieją jako swój patryjotyczny obowiązek .
Dla tych co podobnie rozumieją mój komentarz pisze jeszcze raz: Ja skomentowałbym to takim starym tekstem piosenki: "chcecie to
wierzcie ,chcecie nie wierzcie.
Cytat z wypowiedzi Kaczyńskiego:" Bo dla mnie takie wyjaśnienia:
po prostu nie przywiązywałem do tej sprawy wielkiego znaczenia.
Nie interesowałem się teczką. " To jest niczym innym jak świdectwem pełnego
lekceważenia odpowiedzialności wypracowania swojego AUTORYTETU
w stosunku do swoich wyborców i obywateli tego kraju. A tym
samym ośmieszenie NAS wszystkich na ARENIE MięDZYNARODOWEJ za
wybór Takiego kandydata jako wykładnie zasad etycznych i
moralnych "obowiązujących w naszym kraju".Może należaloby się
zwrócić do naszej "KONSTYTUCJI "o dokonanie rewizji jakimi
zasadami /etyczno-moralnymi /powinien odpowiadać Kandydat czy
Prezydent podpisujący się w imieniu Nas wszystkich z ORŁEM Z
KORONą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy