Forum Polityka, aktualnościKraj

Marek Belka laureatem prestiżowej nagrody

Marek Belka laureatem prestiżowej nagrody

Money.pl / 2011-09-24 11:36
Komentarze do wiadomości: Marek Belka laureatem prestiżowej nagrody.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-09-25 13:06 / Tysiącznik na forum
Hmm,.. a mnie się Belka kojarzy z podwójnym opodatkowaniem. Emerytura, zyski z lokat... Ciekawe...Państwo mając zysk z lokat nic mi nie płaci...
tesa1959 / 2011-09-24 13:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ależ oczywiście... komentujący poniżej mają 100 proc. racji, bo ani Rostowski ani Belka nie są z PiS, więc to nie jest możliwe, aby nagrodę otrzymali bez żadnych intencji. Co innego, gdyby należeli do PiS .... wtedy posypałyby się gratulacje.
k aczordonald / 92.20.22.* / 2011-09-24 19:01
niekoniecznie, ja za PiS nie jestem(chocby dlatego ze przebywam od lat za granica).Jak widzialem, jestes przeciwko PIS i PO, namawiajac do glosowania na male ugrupowania.
Ale zwrocilem uwage ze kiedy atakowani sa ludzie z PO (jak tutaj) szybciutko pojawiasz sie z odpowiednim komentarzem.

Nie jestes w stanie ukryc, ze gdyby do wyboru byly tylko 2 opcje(PIS-PO) wybrala bys "mniejsze zlo" POciskajac wiadomy guzik.
tesa1959 / 2011-09-24 19:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Masz niestety rację... wybrałabym mniejsze, moim zdaniem, zło. Już tak raz wybrałam w drugą stronę i ... pomyliłam się. Więcej nie popełnię tego błędu, ale w tych wyborach mam alternatywę, i to wcale nie mniejszych partii. Od kiedy KNP nie zdołała zarejestrować komitetów, oddam drugi głos na niezależnego kandydata lub na kogoś, ale po głębokiej analizie z ostatniego miejsca raczej na PSL. To jeszcze nie jest moja ostateczna decyzja.
k aczordonald / 92.20.17.* / 2011-09-24 20:35
nie zaprzeczasz wiec ze blizsze Tobie PO, a dalej do PIS.
Z reszta dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia.Wywnioskowalem to czytajac Twoje posty.
A tak szczerze, nie dziwi, ze nauczycielowi PO zapewne jest blizsze z tym co glosi.

Tak czy tak, zaimponowalas mi ze nie zaprzeczylas.
PS
sprawdzam tez podwojnie czy nie ma bledow we wpisie kiedy odpisuje Tobie:::::))))))-jak znajde troche czasu przypomne sobie ojczystego jezyka-koniecznie.

pozdrawiam
tesa1959 / 2011-09-24 20:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

A tak szczerze, nie dziwi, ze nauczycielowi PO zapewne jest blizsze z tym co
glosi.

Akurat dla mnie nie jest bliższe, ale wydaje mi się, że mniej awanturnicze. Powinno być bliższe PiS, bo jestem katechetką:)). Niestety, ale inaczej rozumiem przykazanie miłości bliźniego niż ta partia:)

sprawdzam tez podwojnie czy nie ma bledow we wpisie kiedy odpisuje
Tobie::

::::)))))) i tak trzymać, bo Polak powinien umieć pisać poprawnie po polsku. Na jakiś czas chyba zaniecham poprawianie, bo zaczynam sprawdzanie kartkówek i zeszytów, a przez błędy uczniów przez jakiś czas mam problemy z ortografią i pisząc szybko mogę się pomylić [zresztą przez to poprawianie na forum też trzy razy zrobiłam byka:)]. Rzadko jednak poprawiam złośliwie, a raczej jako skrzywienie zawodowe i troska o poprawność pisowni:).
Ps. Odwołuję chęć głosowania na PSL, bo okazało się, że oni są zdolni zawrzeć koalicję nawet z diabłem:).
Pozdrawiam
fin@ncialPeople_Londek / 109.150.15.* / 2011-09-24 12:56
tak to wazna nagroda, szczegolnie gdy ze 4 razy podniosl stopy procentowe do 2 razy wyzszych niz na zachodzie jesli chodzi o kredyty, by zachod mogl deponowac pieniadze w Polsce i brac kredyty na zachodzie w ten sposob jeszcze zarabiajac, to oczywiste ,ze za takie piekne dokonania na rzecz zachodu nalezy sie nagroda jesli nie etsnowisko w europarlamencie czy innej organizacji miedzynarodowej, tak glupich krajow jak Polska nie ma az tak wiele, dzieki ktorym jeszcze mozna sie ustawic czy to grajac na % czy na walutach..
k aczordonald / 92.20.7.* / 2011-09-24 11:51
oni daja te nagrody w jakims celu, tak samo jak Rostowskiemu.Pokazuja w ten sposob ze koles pasuje im na tym stanowisku, realizujac potulnie ich cele.
PiiKooN / 81.108.145.* / 2011-09-24 11:36
hłe hłe hłe... to dopiero jest dom wariatów!

Najnowsze wpisy