Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Marek Falenta: "Niedługo uda mi się sprzedać akcje Hawe"

Marek Falenta: "Niedługo uda mi się sprzedać akcje Hawe"

Wyświetlaj:
lis57 / 46.170.51.* / 2015-06-02 14:31
Pan Marek nie udzielił osobiście wywiadu Pulsowi Biznesu , tylko jak na końcu wywiadu napisano , jego PR-owiec przekazał "wywiad" na piśmie , ciekawy sposób prowadzenia wywiadu. Co ciekawsze załączono zdjęcie - Pan Marek siedzi sobie na schodach wiodących jakby do nieba . Garniturek , spodnie jakieś nie takie , buciki , ale brak skarpetek. Czyżby ktoś go puścił bez skarpetek , poprzednio było o puszczaniu w skarpekach jednak. Tyle w tym temacie.
debos / 79.191.198.* / 2015-06-02 15:10
Pamiętaj, że jak to napisałeś pan Marek Falenta stoi pod zarzutami i wszystko co on mówi albo jego pełnomocnicy może mieć i najprawdopodobniej ma z prawdą tyle wspólnego co wojna światowa z wojną domową. Szczególnie te jego wynurzenia na temat jak to on informował służby o podsłuchach a te nic nie zrobiły jest najbardziej rozczulające.
Cruzoe / 91.236.34.* / 2015-06-02 13:10
To może być przecież blef, że ma zatarczki z rosyjskim biznesem. Może to zacieranie śladów, że depczą mu po piętach...
ivowas / 164.126.242.* / 2015-06-02 12:24
Już dawno ten pan powinien siedzieć i powinni zarekwirować wszystko co jest jego własnością po takich przewałkach i koniec .
krurzol / 77.114.22.* / 2015-06-02 11:46
Dobrze że się znalazł w końcu ktoś odważny i nagrał to wszystko i ujawnił tą strukturę mafijną jaka panuje w kraju.Powinni mu order dać za ujawnienie tego wszystkiego.Dzięki niemu przynajmniej wiemy co władza myśli o Polsce i polakach i jakie lody kręci dla własnych korzyści .
jato / 87.206.173.* / 2015-06-02 14:09
Niezależnie od uzyskanych treści, podsłuchiwanie jest onrzydliwe i niegodne.Brzydzę się podsłuchami, zlecającymi podsłuchy i podniecającymi się podsłuchanymi treściami.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
krurzol / 95.40.165.* / 2015-06-02 15:00
Ludzie piastujące wysokie stanowiska powinni się liczyć z tym że mogą być podsłuchiwani w celu sprawdzenia ich uczciwości. Skoro zdecydował się na takie stanowisko to powinien być czysty jak żona cezara .Podsłuchów boją się tylko złodzieje i bandyty człowiek uczciwy takich obaw nie ma
alek271 / 217.115.65.* / 2015-06-02 11:36
Wszyscy co tu piszą dokładnie wiedzą jak było. Ciekawe. Właściwie to prokuratorua powinna się Was dopytać o szczegóły skoro tak wszystko wiecie.
debos / 79.191.198.* / 2015-06-02 11:23
Falenta sprawia na mnie wrażenie niepełnosprawnego intelektualnie. Powinni go izolować bo w końcu sam sobie zrobi krzywde. Za co się nie weźmie to spalona ziemia po tym zostaje. Ludzie na tych spółkach w których on był znaczącym akcjonariuszem potracili ogromne pieniądze. Teraz topi Hawe. A pisowska czerezwyczajka, dla której Polska nic nie znaczy bezczelnie chce wykorzystać tego blagiera do walki z rządem, ze służbami. Jak zwykle w takich wypadkach, do dyspozycji jest gotowy na wszystko, tak jak przy hazardowej prowokacji pisowski funkcjonariusz Gmyz. Nie jestem wyznawcą spiskowych teori ale nie zdziwiłbym się gdyby Falenta był inspirowany przez kacapów. Zarzuca Polskę ruskim węglem, a wśród akcjonariuszy Hawe mówi się ostatnio o tym, że kacapy chcą przejąć Hawe w której Falenta ma bezpośrednio i pośrednio ponad 33% udziałów. Ja przypominam, że Hawe to telekomunikacja a swoimi łączami łączą przez Polskę wschód z zachodem Europy.
majki1100 / 82.160.132.* / 2015-06-02 11:05
Brał wegiel i za niego nie placil to taniej sprzedawał oszust i tyle
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Andrzej 2015 / 108.53.15.* / 2015-06-02 13:55
Kupowales od niego ten wegiel nie placac Jemu ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy