Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Marihuana w Czechach. Narkotyki coraz bardziej popularne

Marihuana w Czechach. Narkotyki coraz bardziej popularne

Wyświetlaj:
jak12334 / 83.149.126.* / 2012-02-20 13:40
Za to polskie dzieci wciągają najwięcej amfetaminy w całej UE
Źródło raport ONZ (World Drug Report).

Ale jako że Polska jest jednym z większych producentów białego proszku, to ktoś na tym nieźle zarabia. Ciekaw jestem jaki procent zysków ze sprzedaży narkotyków idzie na łapówki dla policji?

Jak myślicie panowie ekonomiści 10%, 30%, 50%?
Karolcia123 / 2012-02-20 14:53
I proszę macie teraz skutki legalizacji narkotyków!! Dlatego własnie jestem za ściganiem ludzi któ¶zy się narkotyzują!!
bananewa / 2012-04-11 13:02 / Bywalec forum
czyli łap wszystkich alkoholików i nikotynistów i wrzucaj ich do więźnia... oj Karolcia123...
Squart / 78.8.219.* / 2012-02-20 13:02
Dlaczego nasze media są tak tendencyjnie głupie i bezmyslne!?... Artykuł ma ukazać, ze liberalizacja prawa niesie za soba wzrost konsumpcji, co jest oczywistą bzdurą. Czechy zmieniły nieznacznie prawo (które już było liberalne) właśnie dlatego, że miały ogromny, największy w Europie problem z narkotykami, ale o tym jakos nie napisano..... Jakos zapomnieli też dodać, że w Polsce mimo niesamowicie restrykcyjnegoi prawa badanie wykazało podobny wzrost zainteresowania marijuaną.....
Karol667 / 199.193.249.* / 2012-02-20 12:46
Lepiej jak palą marihuanę, niż papierosy czy wódę.
kazimierz68 / 2012-02-20 11:35 / Bywalec forum
Może cos być zarówno nielegalne i niekaralne? nie miałem pojęcia, myślałem, że to równoznaczne, że jeżeli coś jest nielegalne to posiadanie tego, podlega karze
hryniu / 2012-02-20 11:28 / Bywalec forum
Ale dzieki swojej mądrości ten naród raz na zawsze wyeliminował dealerów marihuany z ulic - a nie jak u nas mówią że walczą z dealerami pod szkołami a to gówno prawda kolejne restrykcje powodują mnożenie ich w tępię wykładniczym. Politycy to zakłamani i perfidni lobbyści światka alkoholowego i mafii narkotykowej. A inny temat że dzięki naszym z********* władzą co 5 młody polak to przestępca - bo nie chce upijać się alkoholem tak jak politycy w swoim hotelowym barze koło sejmu który nielegalnie sprzedaje alkohol (mniej niż 150 metrów do szkoły). Ale w Polsce zawsze byłi równi i równiejsi... Żenada!!!
mona8969 / 95.48.239.* / 2012-03-07 12:42
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do moderatora strony o zezwolenie na zamieszczenie linków do naszych stron internetowych: www.sztukawina.pl www.scottishhouse.pl w przypadku braku zgody prosimy o skasowanie naszego wpisu. Pozdrawiamy ;)

Najnowsze wpisy