Forum Polityka, aktualnościKraj

Masz auto na firmę? Nie dostaniesz kredytu

Masz auto na firmę? Nie dostaniesz kredytu

Money.pl / 2011-03-24 17:29
Komentarze do wiadomości: Masz auto na firmę? Nie dostaniesz kredytu.
Wyświetlaj:
zxc12 / 79.191.148.* / 2011-03-26 07:40
Czy to klient ma prosić bank o pożyczkę? Bzdura
Bank prosi o to by klient chciał w jego banku wziąć kredyt bo bank funkcjonuje dzięki klientowi zarabiając na nim a nie odwrotnie
klinklin / 79.189.137.* / 2011-03-25 07:00
PKO BP również nie bierze pod uwagę amortyzacji jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny - próbowałem w PKO BP ale.nie dostałem - natomiast udało mi się w alior banku - ale u nich miałem o 100 tysięcy większą zdolność bez uwzględniania amortyzacji i dlatego się tylko udało
generalnie jak szukałem kredytu po odwiedziłem sporo banków i gdy wspominałem o amortyzacji to większość [jak nie wszystkie odwiedzone] kręciła głową :( - ale tak się w polsce traktuje małych przedsiębiorców
j62 / 89.77.81.* / 2011-03-24 17:29
Bank może wyłączać amortyzację (jeżeli jest ujęta w bilansie) lub dodać do majątku firmy środki trwałe. Bank który tego nie robi - sam nie wie co robi.
Bankiem, który na pewno tego nie robi jest Alior Bank. Gdy 2 lata temu zakładałem firmę, ten bank był akurat na fali. Do czasu, gdy chciałem wziąć kredyt - bank przeanalizował moją zdolność kredytową na podstawie wyciągu z KPiR. Bez stanów magazynowych, bez wartości środków trwałych. Na kolanach wróciłem do PKO BP

Najnowsze wpisy