Forum Forum prawneBankowe

Masz problemy ze spłatą kredytu? Money.pl radzi co robić

Masz problemy ze spłatą kredytu? Money.pl radzi co robić

Wyświetlaj:
teresa2012681@wp.pl / 176.221.121.* / 2014-12-01 15:39
tak mam ,jestem na biezaco ale na biezace mi brak
katfil / 80.55.217.* / 2013-08-02 15:19
witam
mój problem polega na tym że 3 lata temu wzięliśmy z mężem kredyt hipoteczny w IDEA BANKU na firmę .niestety na dzień dzisiejszy musieliśmy zawiesić działalność i z braku zamówień. zostały nam długi i wiele zobowiązań ok 50000 zł i rata w idea banku 1200 zł jak mogę obniżyć tę ratę.czy z tym bankiem da się negocjować nie ukrywam że ostatnio spłacam nie terminowo ale płacę.
Kasia92 / 95.160.245.* / 2013-08-01 20:22
Mam pytanie: mój tata wziął kredyt w Getin Noble Banku, uzgodniono na początku, że będzie z jego konta pobierana określona kwota w ramach spłaty, tak też się dzieje od kilku lat. Mimo to ostatnio tata dostał pismo od Getin Noble Banku, w którym zażądano spłaty reszty kredytu i poinformowano o złożeniu wniosku o egzekucję mieszkania u komornika. Tata poszedł z tym do banku, okazało się, że już nie mają papierów tej sprawy, bo przekazali je komornikowi. Był u komornika, papiery są jakimś cudem w Warszawie. Co robić, skoro bank złamał warunki umowy, a sprawa jest już u komornika? ? ?
bielsha / 88.199.101.* / 2012-12-06 22:43
Ech, a moja historia jest dość złożona.
30 czerwca br. rozwiązałam umowę o pracę, nową rozpocząć miałam od sierpnia. Pod koniec lipca uległam wypadkowi. Niestety operacja i rehabilitacje, które trwają do dnia dzisiejszego. W perspektywie kolejna operacja, kolejne rehabilitacje.
Zostałam bez środków, ubezpieczenie muszę dobrowolne opłacać. W jednym banku zgodzili się na karencję dwumiesięczną. Wiszą mi jeszcze dwa banki. I do tego wszystkiego chwilówki. Błędne koło. A do każdej pożyczki ubezpieczenie, które obecnie nie chroni mnie w żaden sposób.

Może jakieś pomysły, o których nie pomyślałam?
Aga_mamproblem / 79.188.65.* / 2012-01-27 14:26
Szukam kogoś, kto pomoże mi wyjść z BARDZO TRUDNEJ sytuacji. Mamy z mężem problemy ze spłatą długów bankowych. Problem w BIKu umowy bankowe po kolei zostają nam wypowiadane, boję się że za chwilę z trójką dzieci znajdziemy się na bruku. Nie jesteśmy żadną patologiczną rodziną, po prostu nie wszystko powiodło się w życiu po naszej myśli, ciągną się stare zaległości. W rodzinie nie możemy liczyć na wsparcie. Wpadliśmy w jakiś koszmar, z którego nie możemy wyjść. Z dochodem nie jest źle, prowadzę działalność gospodarczą od 2005 roku i dochód jest, gdyby nie te wszystkie zaległości, czasami błędnie podjęte decyzje to nie byłoby problemu. POSZUKUJĘ UCZCIWEJ OSOBY, KTÓRA ZECHCE NAM POMÓC. Potrzebujemy ok. 200 000 zł. MOŻE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO MOŻE UDZIELIĆ NAM TAKIEJ POMOCY. Kiedyś mieliśmy wielkie marzenia i wydawało się że wszystko jest możliwe, ale z czasem zrozumiałam i doświadczyłam, że nie wszystko w życiu się udaje tak jak byśmy chcieli.Bardzo pragnę zapewnić moim dzieciom lepszą przyszłość i spokojnie spojrzeć za siebie bez poczucia że zostawiłam im JAKIEGOŚ GARBA...Póki co walczę dalej o przetrwanie i nie tracę nadziei na lepsze jutro, tylko jak długo jeszcze wytrzymam? Nie wiem; nie pamiętam, kiedy ostatnio uśmiechałam się... e-mail: agn_jas@onet.pl
gula / 77.252.190.* / 2011-11-16 22:22
Również mam ogromne problemy ze spłatą zobowiązań. Jest to dla mnie za duże obciążenie miesięczne i nie mogę już nawet spokojnie spać. W dodatku Kruk przejął już moje zadłużenie i wcale nie jest tak jak w reklamie że można spłacać w możliwych do spłaty ratach.
Jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę.
Wcale nie chcę uchylać się od obowiązku placenia ale niestety nie w tak wysokiej kwocie.Nie wyrabiam.
kicha-jarek / 178.235.70.* / 2011-09-19 16:58
Ja też mam poważne problemy i nikt nie chce mi pomóc windykator , komornik itp. Juz mam dość tej walki . Sądy i inne instytucje już na mnie czekają , nie posiadam żadnego majątku , mieszkam u rodziny i znajomych na razie nie pracuje i co dalej ????? Pozostaje chyba zostawić to i odejść...... w zapomnienie .......jak tata.....
Sfrustrowany / 31.63.39.* / 2011-06-21 15:07
Zadłużamy się by przeżyć. Marze o kraju w którym Państwo nie okrada obywateli i nie przeżera jego pieniędzy. W starożytnym Rzymie niewolnik oddawał swemu panu 90% zarobku, przy czym Pan miał obowiązek wykarmić i dać dach nad głową. Dzisiaj gdy policzymy setki różnych podatków w akcyzach, paliwach, przymusowe ubezpieczenia ZUS, KRUS itp to oddajemy 75%. Tylko że sami musimy się wyżywić. Banki korzystając z tej sytuacji przybijają nas do krzyża. I będzie tu i Argentyna i Grecja do potęgi.
luckylukasz / 83.29.74.* / 2011-04-19 22:56
ja myślę że na końcu zostawię ten problem światu inaczej nie poradzę
brzoska7 / 95.41.135.* / 2011-03-30 18:06
szukam instytucji, osoby prywatnej która pomoże znaleźć mi kredyt pod hipotekę na spłatę długów - jestem w BIK proszę o kontakt brzoska7@o2.pl
danuta. / 91.94.201.* / 2011-02-09 19:42
MAM PROBLEM ZE SPŁATĄ KREDYTÓW.ZWIESIŁAM DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA.SANEPID ZAMKNĄŁ MI LOKAL.,SZUKAM JAKIEJKOLWIEK PRACY,NIE MAM ŻADNEGO DOCHODU JESTEM U KRESU WYTRZYMAŁOŚCI PROSZĘ O PORADĘ.DANUTA.
żagiel / 217.97.212.* / 2010-02-16 21:18
chcę się dołączyc do Was
dluznik / 2009-11-03 00:39
masz problem ze spłatą kredytu, to tak jak ja. szukałeś (szukałaś) pomocy wszędzie gdzie tylko mogłeś(aś), ja też. Dlatego przyszedł mi do głowy pewien pomysł pomóżmy sobie na wzajem podobno w grupie siła, sprawdzimy to może akurat nam się uda.Nic nie tracimy, a może zyskamy. Jeżeli chcesz razem ze mną spróbować odpisz na moje ogłoszenie więcej informacji w imeilu.
mirsa / 87.105.187.* / 2010-11-18 13:11
jestem zaiteresowany
mam kredyt konsumencki
formir(at)wp.pl
kasia1681 / 77.113.167.* / 2010-05-29 17:34
hej... ja i mój narzeczony również mamy problemy ze spłatami kredytu i również mamy dość telefonów od banków. chętnie spróbuje nic nam nie zaszkodzi, amoże nawet pomoże ;) czekam na wiadomości moj meil : km881@wp.pl
aga123aga / 87.248.70.* / 2010-04-15 17:13
bardzo prosze o pomoc chce sie przylaczyc ,prosze mi podac wiecej informacji
stefania1973 / 77.115.48.* / 2010-02-12 20:36
che z tobą spróbować też ma problemy ze spłatami kredytów
siniak84 / 79.85.248.* / 2009-12-19 13:32
no to dawaj warto spróbować
brygida1964 / 2009-12-29 18:14
jEŻELI MASZ JAKIEŚ PROPOZYCJE NA ROZWIĄZANIE ZE SPŁATĄ KREDYTU PROSZĘ O RADE , NAPEWNO JEST WIECEJ TAKICH LUDZI
taki_jeden1 / 2010-01-17 20:23
Mam WIELKIE PROBLEMY ze spłatą. Jaki masz pomysł? Rzeczywiście w kupie siła. Sama już gdzieś pisałam, że jeden nie pomoże wielu, ale wielu może pomóc jednemu.
E.K. / 83.28.242.* / 2009-11-05 15:44
jestem za..... mam już dość telefonów od " windykatorów " dzwonią od rana 7,00 do nocy 23,00 . Myślę ,że można załatwić to listownie mniej stresu, kulturalnie. Napiszmy pismo a w nim informację o swojej sytuacji i możliwości spłaty , może ktoś ma wzór takiego pisma proszę i jakie to przyniosło skutki ?
przemol35 / 89.229.72.* / 2009-02-11 09:59
Bankowiec to taki typ "czlowieka":-) ze zarobic musi zawsze:-)Popatrzmy z innej strony: nikt nie powiedzial ze kredyty musza byc tak drogie i to nie tylko w relacji do naszych zarobkow ale tez do innych krajow; RPP obniza stope procentowa-bank podnosi marze; frank drozeje-w banku spread idzie w gore... i tak w kolo Macieju...:-) Ze wzrostem wartosci czy tez spadkiem kursow walut nalezalo sie liczyc,w koncu kapital na rynku mamy w wiekszosci naplywowy (czytaj: spekulacyjny) bo kraj raczej nie stal sie potega gospodarcza i srodkow wlasnych ma jak na lekarstwo.Nie placzmy nad tymi ktorzy maja kredyt we frankach,choc im wspolczuje,bo kredyty w rodzimej walucie tez poszly w gore choc nie tak ostro.
Elendir / 2009-02-10 21:58 / Łowca czarownic
Kredyty walutowe najbardziej wzrosły w 2008 roku. Pogratulować sprzedawcom którzy wcisnęli kit o opłacalności kredytu frankowego. I wyrazy współczucia dla tych to dali się nabrać. Ciekawe co im dzisiaj mówią ci doradcy finansowi którzy jeszcze niedawno przekonywali do franka (mnie taki jeden przekonywał jeszcze we wrześniu poprzedniego roku nim go nie posłałem na drzewo). Podobno niektórzy wciąż przekonują że to się opłacało...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy