Forum Forum finansoweBanki

mBank - wyciag z lokaty odnawialnej - pytanie

mBank - wyciag z lokaty odnawialnej - pytanie

honeypie / 188.223.1.* / 2011-01-17 23:04
Witam

mam zalozone w mBanku lokaty automatycznie odnawialne 2 i 4-miesieczne z kapitalizacja odsetek. Jest mi potrzebny wyciag z lokat, ale po (godzinnej) rozmowie z infolinia okazalo sie, ze nie moge zobaczyc transakcji na lokacie, ktora sie odnawia automatycznie, dopoki nie zostanie ona zakonczona, tzn. nie moge sprawdzic, ile naliczono odsetek oraz ile pobrano podatku.

Wstepnie dowiedzialam sie, ze byc moze bank bedzie mogl mi udostepnic te informacje za 50PLN - ale jeszcze czekam na potwierdzenie, czy sporzadzenie takiego dokumentu w ogole bedzie mozliwe.

Czy ktos sie spotkal z taka praktyka? Czy to jest w ogole legalne, ze nie mam wgladu w to, co sie dzieje na moich lokatach?

Bede wdzieczna za podpowiedzi, co z tym fantem zrobic.
graldo / 178.36.137.* / 2011-01-18 12:02
mBank jest coraz bardziej dziwnym "bankiem". A próba uzyskania jakiejkolwiek konkretnej i wiążącej informacji od pracowników mija się z celem. Poza tym, prawdopodobnie szykują niezłe podwyżki i wprowadzenie nowych opłat i prowizji tam gdzie ich do tej pory nie było. Jeszcze jedna sprawa - zobaczcie kto został nowym prezesem mBanku. Ani twarz, ani życiorys nie zwiększą zaufania do tej instytucji.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: