mbank

arleta / 83.22.239.* / 2006-09-21 13:16
Witam
Bardzo proszę o informacje na temat mbanku .Czy ktoś ma konto właśnie tam ?czy jest pewny? wiarygodny itd,itp chcę otworzyć konto i inwestować w fundusze.Jedno wiem że jest to bank całkowicie przez internet.Bardzo proszę o informacje.Pozdrawiam
Wyświetlaj:
martha / 81.102.165.* / 2006-10-27 14:55
mam tam konto od okolo 4-5 lat, bez wiekszych problemow.zalozylam, gdy pko bp sa zamknal mi konto, bo nie bylo stalych wplywow. w mbanku tez nie mam stalych wplywow, ale co jakis czas promuja osoby bez stalych wplywow np. oferta kk za podpis. wlasnie czekam na moj wnisek, bo pierwszy ktory odeslalam dotarl za pozno i poszedl do niszczarki. nie lub dzwonic na mlinie, bo mialam kilka nieporozumien na poczatku-jedna pani mi aktywowala liste hasel, kolejna zdezaktywowala i tak ilkia razy :( jesli chcesz zalatwiac sprawy przez internet-polecam ten bank.
angling / 2006-10-20 15:53
Bank dobry ale założenie konta wiąże się z kłopotliwym umawianiem się z kurierem. A tak na marginesie to ten kurier niby taki wiarygodny jest? Nie wiadomo czy potem nie wykorzysta naszych danych a paczkę może przecież sam parę razy spakować i rozpakować.
wksking / 2006-10-17 21:31
konto ma od kilku lat coz moge powiedziec nie mailem zednych problemow no co warto zwrocic uwage to spra ilosc darmowych bankomatow (wszystkie euronet i WBK) .
Uwaga sprawdz na stronie embanku czy w twoim miescie jest wplatomat jesli nie albo bedziesz bulic za wplaty !
aaaa klopoty sie zaczynaja jak masz konkretna sprawe tam nie ma okienek a jedynie mlinia.
Ja mialem spore przejscia jak bralem kredyt hipoteczny sprawa sie bardzo przeciagala (a ceny szly w gore) i nie bylo z kim tam rozmawiac
zanim sie zdecydujesz poczytaj forum mbanku tam sa wszystkie zale do mbanku
pozdrawiam
Anulalu / 2006-10-10 17:03
mam tam konto już od kilku lat i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć.
wojcher / 2006-10-02 10:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja mam i jestem z niego zadowolony. Wysokie oprocentowanie rachunków a vista (obecnie e-max+ ma 3,6%). Nie do końca jest on wyłącznie internetowy.Ma już swoje oddziały (np. w Gdańsku na Długiej). Co do pewności- to jest dokładnie BRE Bank. Szeroka sieć bankomatów (bez prowizji wypłacasz w bankomatach BZ WBK i Euronetu)
Bezpłatne inwestowanie w fundusze, szybka i fachowa obsługa/pomoc telefoniczna i kupa innych zalet. Polecam
Jola - Doradca / 2006-10-04 03:15
Mam tam konto i na pewno mało kosztuje. Kłopot tylko jeśli potrzebny jest z tego banku jakiś dokument... wtedy trzeba być baaardzo cierpliwym.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: