Forum Forum finansoweKredyty

mBank to jest to!!!

mBank to jest to!!!

matrix121 / 2009-09-09 16:05
Jestem "szczęśliwym" posiadaczem konta w mBanku. Tak mi sie wydawało do momentu złożenia
wniosku o kredyt odnawialny. Wniosek złożyłem 3 sierpnia b.r, podpisałem wstępna umowę, na
podstawie przesłanych przez mnie dokumentów dokonano skoringu i poproszono mnie o podpisanie
drugiej umowy. Umowę podpisałem i czekałem na uruchomienie kredytu. Normalna procedura, jak
w każdym banku. Różnica polega na tym iż czekałem 37 dni i nadal czekam. mBank przez 14 dni
nie był w stanie udzielić mi informacji co się dzieje z moim kredytem. Na tym sprawa sie nie
kończy. Jak zadzwoniłem do pracownicy mBanku, u której podpisywałem umowę o kredyt, i
zwróciłem się z prośbą o interwencje sprawa sie ruszyła. Mam obecnie podpisać po raz 3
umowę, a kredytu nie spodziewam się wcześniej niż za kolejne 37 dni. Wszyscy moi znajomi
odradzają dalszą współprace z tym bankiem. Byliście w podobnej sytuacji?
Wyświetlaj:
cosmo / 89.75.165.* / 2009-09-10 00:16
Tak, ja byłem przy okazji starania się o kartę kredytową. Problem leży w tym, że trafiłeś na niegramotną babkę. Ja po karcie zmieniłem konsultanta, nowy załatwił kartę w tydzień, a debet w koncie firmowym dostałem w ciągu 25 min.
matrix121 / 2009-09-10 00:58
Dzięki za radę. Myśle, że trafiłem na kilku niekompetentnych pracowników mBanku. Po tym wszystkim mam straszną ochotę zamknąć konto w tym banku.
cosmo / 89.75.165.* / 2009-09-10 01:01
Spoko jak się czujesz źle potraktowany to tak powinieneś postąpić. Walnij im jeszcze pismo do jakiegoś dyrektora sprzedaży wyjaśniające dlaczego odchodzisz, dostaną po głowie za Ciebie.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: