Forum Polityka, aktualnościKraj

Media Markt nie dla idiotów? Wszystkie grzechy firmy

Media Markt nie dla idiotów? Wszystkie grzechy firmy

Wyświetlaj:
Krzyś251 / 85.222.41.* / 2017-02-08 18:39
Kupując przez internet na początku wszystko wygląda normalnie, odbiór w sklepie 0 zł. Po uruchomieniu tej usługi okazuje się, że to kosztuje 3 lub 5 zł.
Płacimy za to, że tego produktu nie ma w sklepie.
W lutym kupiłem Soda stream z butelką, którą nie można używać po kwietniu.
W ich reklamie należny skreślić NIE.
Czytając wpisy współczuję pracownikom tej firemki.
Odradzam zakupów.
Ewa719 / 94.254.136.* / 2016-11-10 14:42
Jestem całkowicie na NIE jeżeli chodzi o obsługę sklepu. I ekspedient i pani w kasie i w serwisie byli niemili, niekompetentni, a panowie z transportu zasługują na natychmiastowe zwolnienie z pracy. Nie chcę pouczać takiej firmy jak powinna wyglądać praca z klientami, jednak to co mnie spotkało zakrawa na totalne nagłośnienie i potępienie.Dlatego nie radzę korzystać z firmy Media Markt jeżeli chodzi o zakup towarów o dużych gabarytach bo można narazić się na nieprzyjemności i stratę nerwów, a nie przyjemność z robienia zakupów. Nigdy więcej Media Markt
H Szatkowski / 2016-11-10 16:52

Dlatego nie radzę korzystać z firmy Media Markt


Rada co najmniej nielogiczna w kontekście tego, że liczba sklepów w Polsce to coś ok. 60.
były klient i tylko były / 5.69.81.* / 2016-09-02 17:42
Nie polecam Media Markt w Nowym Sączu. Brak możliwości sprawdzenia sprzętu, po dwóch godzinach od zakupu niesprawnego sprzętu, zaczynają się schody. Nieuczciwie namawiają do skorzystania z naprawy reklamacyjnej, a gdzie rękojmia? Są nieuprzejmi i niekompetentni. Nadmienię tylko, że nie kupiłam sprzętu za 100zł czy za 1000 zł, jest to sprzęt dużo droższy. Chyba trafiła kosa na kamień, bo im tego nie popuszczę. Pragnę jednak wszystkich przyszłych klientów przestrzec.
AAdam / 195.136.40.* / 2016-08-20 17:04
Niestety, ale reklama odzwierciedla prawdę. Dzisiaj w markecie w Wołowie, poprosiłem o przedstawienie propozycji zakupu na raty i oto jaką otrzymałem odpowiedź. Sprzedawca ani punkt ratalny nie przedstawi propozycji dopóki nie zewidencjują "proforma" paragon a następnie należy podać dochody (to jest zrozumiałe),ale dlaczego mam zadeklarować zakup!? MOGĄ MI RATY NIE ODPOWIADAĆ! Konsekwencje są takie ,że w następny dzień, gdybym się zdecydował na te warunki sprzedaży, nie muszą być takie same ale nawet MOGĘ NIE OTRZYMAĆ MOŻLIWOŚĆI ZAKUPÓW RATALNYCH. To ja wolę być idiotą i z daleka obchodzę markety z takim podejściem do klienta.
Jacek68299 / 89.234.214.* / 2016-07-06 09:40
Mam historię ku przestrodze wprawdzie nic nie straciłem ale widać jak MM traktuje klientów. Mianowicie wczoraj tj. 30-06-2016 odwiedziłem konkretnie market w Tarnowie z zamiarem zakupu tabletu lenovo A7-10F
córka chciała skorzystać z promocji "kasa dla asa" był to ostatni dzień jej obowiązywania.

Okazało się niestety że został tylko egzemplarz z wystawy porysowany i bez ładowarki (pewnie chcieli mi go wcisnąć - gdyż przed wyjazdem sprawdziłem w necie czy mają na stanie) , a w związku z tym że zależało córce na tym modelu , szukałem rozwiązania i pytałem obsługę czy nie można kupić go w Krakowie - gdzie druga córka studiuje i może tam jeszcze dziś (tj.30-06) podjechać do sklepu i odebrać w/w tablet.

Ważne było to czy można przedstawić kopię świadectwa bo na podstawie świadectwa udzielano rabatu - na co otrzymałem odpowiedź twierdzącą na dowód tego Pani pokazała mi ksero świadectwa które właśnie przyjmowała od kupującego ucznia.
Poprosiłem by to sprawdziła w sklepie w Krakowie w M1 na Al. Pokoju(bo tam było bliżej córce dojechać) i zarezerwowała mi to urządzenie. Tak też się stało po uzgodnieniu telefonicznym ze sklepem M1 potwierdziła rezerwację i powiedziała że można z kopią świadectwa tam odebrać.

Przesłałem więc skan świadectwa córce w Krakowie - ona pojechała do sklepu i niestety została odprawiona z kwitkiem bo nie miała oryginału tylko kopię...

Co tu więcej można powiedzieć, chciałem z kimś porozmawiać o tej sytuacji MM, ale tak naprawdę to nie ma z kim infolinia podała mail info@.. i tam pewnie takie skargi jak moja lądują prosto do kosza - firma ewidentnie ma to w głębokim poważaniu miałem podobną sytuację z PLAY i tam zostałem potraktowany poważnie z przeprosinami i rekompensatą - do takiej firmy się wraca.

Przykro mi to mówić ale to nie jest profesjonalne podejście takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, pomijam już zawód jaki miało dziecko, stracony czas, żal mi też tych złych niemiłych i źle opłacanych pracowników.
roch68596 / 89.234.214.* / 2016-07-24 21:47
Muszę dopisać koniec tej historii - a wszystko zakończyło się dobrze były przeprosiny i zakup z promocji sfinalizowany córka ma swój tablet, tylko została mała refleksja - po co to wszystko było by klientów odstraszyć ehhh ?!?...
Jakos / 83.27.58.* / 2016-06-28 18:40
Zanim podpiszecie potwierdzenie odbioru sprzętu zakupionego w media markcie sprawdzajcie dokładnie w jakim on przyszedł stanie ponieważ ww sklep lubi sprzedawać zepsute graty, tak jak np mój telewizor wart 4 tys. Z peknieta matryca która ledwo było widać gołym okiem dopiero po włączeniu go matryca była cała walnieta no i mimo starań oszuści nie zwocili mi pieniędzy....
kriskk / 91.189.137.* / 2016-09-10 21:23
Mam ten sam problem lecz telewizor za 8000 - odmówili możliwości sprawdzenia a w domu okazało się że matryca pęknięta - niewłaściwy nacisk na matrycę uszkodzona mechanicznie. Sąd konsumencki z braku dowodów gdyż pracownicy dostali amnezji i wyparli się tego przyznał rację Media Markt. Uwaga jeżeli przewieziecie telewizor własnym transportem musicie udowodnić, że był przewożony w pozycji pionowej w przeciwnym razie choćbyście go nie uszkodzili i tak jest wina po waszej stronie. zawsze znajdą coś co w sądzie posłuży im jako dowód.
pkei / 31.175.31.* / 2016-06-21 20:08
Witam dostałem w wczoraj pismo z z gwarancji plus cytuje (sprzęt zepsuł sie sam usterka nie kwalifikuje sie do reklamacji )a facet w sklepie media mark mówił jakakolwiek usterka i od razu naprawiają ,czuje się jak ostatni idjota że nabrałem sie na te gwarancje plus
Żurek / 78.10.208.* / 2016-02-25 18:54
Po zakupie przez internetowy sklep MM wszystko było OK prze pierwszy miesiąc. Kiedy sprzęt się zepsuł zareklamowałem u producenta i po niecałym tygodniu miałem decyzję - wymiana sprzętu lub zwrot gotówki. Od tego momentu zaczęły się przeboje ze sklepem dla idiotów. Niedługo minie miesiąc a zwrotu pieniędzy ciągle brak. Odbijają majla za mailem a po telefonie pani rezolutnie oświadczyła że dokumenty muszę dostarczyć osobiście do Marketu dla idiotów w Zabrzu i tam też mogę dostać zwrot. Dodam, że musiałbym w tym celu jechać 200km. Oczywiście sprawa nie skończy się na tym, ale warto przestrzec przed tymi naciągaczami. Jest mnóstwo sklepów w których można kupić ten sam towar wiec kupowanie w MM jest faktycznie dla idiotów - szkoda że przekonałem się o tym osobiście.
sos1234 / 83.142.181.* / 2016-02-24 18:11
Dlaczego Media Markt może przyjmować wielokrotnie do reklamacji ten sam produkt i nie musi nawet po paru naprawach zwrócić pieniędzy jak inne firmy zwracają po 3 naprawie lub wcześniej? Czy Media Markt olewając w ten sposób klienta działa legalnie?
an123 / 178.36.121.* / 2016-03-17 12:06
Zależy z jakiego tytułu składałaś reklamację. Sklep jakby nie działał legalnie to na bank już by ktoś się tym zajął... Oni wiedzą co mogą a co nie, klienci niestety nie znają się na przepisach związanych z reklamacjami tak jka oni-na pewno mają szkolenia, prawników etc.
zbig664 / 2016-01-27 12:13
Witam wszystkich. ja zakupilem gazowke w ty ze sklepie po podlonczeniu okazuje sie nie dziala jeden iskrownik otrzymale info ze do serwisu oddac ale jak cos oddac do serwisu ja bylo popsute wiec zawiozlem do sklepu z powrotem , po pytaniu kto zaplaci za gazownika otrzymalem odpowiedz ze mam przedstawic rachunki przeciez widoma ze kazdy robi to jak najtaniej , ale trzeba podlaczyc jeszcze raz ta kuchenke i MEDIA MARKT tez raczki umywa chca roszczenia z mojej strony i faktur oczywiscie i tak wyjda na swoje bo mnie bie bedzie stac zeby z nimi walczyc . to jest SKLEP WLASNIE SKLEP DLA IDIOTOW bo tak pieknie sie robi ludzi W H*** , i uwazajcie na raty sa doliczane dziwne odsetki obslugiwane przez ten bank co tam jest na miejscu . NIE POLECAM ANI MEDIA ANI SANTANDERA.
maniej / 2016-01-15 14:32
Zdecydowanie nie polecam sklepu oddawałem 4 razy telefon do naprawy za 4 razem zgłosiłem niezgodność towaru z umową i poprosiłem o zwrot gotówki , . Tłumaczyli się , że to moja wina tej usterki i zwrotu gotówki nie otrzymałem. Jeśli robić zakupy to w RTV Euro Agd a nie w tym Media.
gdańszczanin / 83.142.181.* / 2016-02-24 18:13
również Media Markt mnie oszukało nie oddali pieniędzy po 4 naprawach udają głupa że wszystko o.k. i mogą tak robić
Była klientka sklepu... / 164.126.190.* / 2015-12-25 07:46
W Gdańsku w Media MARKT zakupiłam kosnolę XBOX 360 500 GB (TAK MYŚLAŁAM ) Z 3 GRAMI W KOMPLECIE. DOPÓKI SYN UŻYWAŁ TYCH GIER TO BYŁO OK. WCZORAJ NA GWIAZDKĘ OTRZYMAŁ GRĘ NA A XBOX 8 GB OKAZAŁO SIĘ, ZE PAMIĘĆ URZĄDZENIA ZAMIAST 500 GB JEST 4 GB. OBEJRZELIŚMY DOKŁĄDNIE PUDEŁKO OD XBOXA I OKAZAŁO SIĘ, ŻE NA NAPISACH WSZYSTKICH 4GB SĄ NAKLEJKI 500 GB. Jak zadzwoniłam do nich to Pani niec chciała nawet rozmawiać i kazała zadzwonić do producenta. Zadzwoniłam do producenta a on kazał do nich zadzwonići powiedział, ze robią przekręty. W niedzielę jadę do nich. Nie zostawię tak tej sprawy....
sprzedawca media martk / 83.30.202.* / 2015-07-14 09:31
Raty są zero procent prawdziwe. Masz problem zawołaj kierownika a jak nie jesteś asertywny/na to wcisną ubezpieczenie i prowizje boś głupi. Masz ceneo w telefonie sprawdzaj ceny pytaj o rabat a jak nie dają idź gdzie taniej a nie kupuj a potem płaczesz że za drogie. Jak decydujesz się na ekspozycje to zapewnij sobie w negocjacjach dobrą cenę jak jej nie ma to zapłać 10% przedpłaty i czekaj na nowy zapakowany z kolejnej dostawy.I przestańcie wreszcie wieszać psy na sprzedawcach jak cie jakiś zrobił w wała to napisz miasto market imię i dział na którym pracuje i nikt do niego nie pójdzie
ddarek1972 / 77.253.134.* / 2015-06-28 13:36
Sprzedają niesprawny sprzęt i wieczne naprawy . Szkoda czasu i pieniędzy !!!
Loka / 87.101.35.* / 2015-06-09 14:44
Pozdrawiam Media Markt w Chorzowie:) dla idiotow!!!!!!

Najnowsze wpisy