Forum Polityka, aktualnościKraj

Media Markt nie dla idiotów? Wszystkie grzechy firmy

Media Markt nie dla idiotów? Wszystkie grzechy firmy

Wyświetlaj:
nowy_gacek / 79.186.217.* / 2012-02-25 18:03
AntyMM! Nalezysz do gorna idiotow, ktorzy uwierzyli w internet i tam sa jeszcze bardzoej dymani. Nizsza cena to nie tylko lokal i personel. A jakie schody sa z reklamacjami, nawet porzadnych sieci...
Poza tym, zarowno MM jak i sieci interentowe powstaja dzieki idiotom, ktorzy wierza w to, ze kupuja dobrze i tanio. Tanio nidgy nie bedzie dobrze. A kto wierzy, ze jest inaczej, to jest idiota.
AntyMM / 79.97.214.* / 2012-02-24 23:13
- czas "marketów" się już kończy! :) Już teraz liczą się tylko sklepy internetowe - taniej, szybciej, wygodniej, przyjemniej. Zapłaćcie mi MM stówę za sam dojazd do tego waszego śmiesznego marketa, to może się zastanowię i kupię coś w mega promocji za 20 zł :) Pasuje wam taki deal? Na nic więcej nie zasługujecie - WY IDIOCI!!! :)
realista / 85.11.92.* / 2013-10-25 09:21
aż tu nagle przychodzi sobota i niedziela i to co napisałeś nagle nie ma większego odzwierciedlenia w realnym świecie....polaczki
zniesmaczony / 83.6.31.* / 2012-02-24 11:56
Nic nie kupię w mediamarkt, dopóki będą się posługiwać tym idiotycznym hasłem - nie dla idiotów - , sami są idiotami, bo kiedyś u nich kupowałem i to często
realista / 85.11.92.* / 2013-10-25 09:24
hahahahahahhaa....nie dla idiotów to znaczy ze .... nie dla idiotów....i to dlatego nie chcesz tam jeździć?...buahahahahahaha
PetJ / 146.67.220.* / 2012-02-24 10:30
Potworna obsluga w sklepach.
Mediamarke nie szanuje nawet wlasnych zasad w sklepie jesli chodzi o reklamacje czy zwroy.
Sam doswiadczylem niesamowitej rozmowy gdzie pracownicy nie chcieli przyjac zwroty, pomimo spelnienia warunkow zwrotu przez konsumenta.
Przy okazji orkeslajac marke Fujitsu mianem producenta kiepskiego sprzetu produkawanego przez 'Chinskie Krasnoludki'!.
Wszystko to od Kierownika Punktu Obslugi Klienta!
Skandal.
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy