Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Mercedes Klasy B: pierwszy "elektryk"

Mercedes Klasy B: pierwszy "elektryk"

Money.pl / 2009-09-08 11:31
Komentarze do wiadomości: Mercedes Klasy B: pierwszy "elektryk".
Wyświetlaj:
yoom / 2009-09-10 08:13
Prosze ja was, tak sie zastanawiam. Baterie które uległy wyeksploatowaniu, gdzie maja dalej trafić, bedzie jakaś forma recyklingu czy jak, bo nigdzie nie moge znaleść info.
Pozdrawiam
Redaktor1966 / 213.158.199.* / 2009-09-09 15:44
4. TO TYLKO PROKONSUMPCYJNA (POJAZDOWA) EKONOMIA...
http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?t=183&postdays=0&postorder=asc&start=45
WWW.SLAWNI-WEGETARIANIE.FREE.PL / 85.202.48.* / 2009-09-08 11:35
PO MIEŚCIE JEŻDZĘ ROWEREM TANIEJ ZDROWIEJ SZYBCIEJ OMIJAM KORKI POZA MIASTEM POCIĄGIEM I AUTOBUSEM FAKTYCZNIE WŁASNE AUTO JEST ZBĘDNE WIEKSZOŚCI NORMALNYCH LUDZI Z WYJĄTKIEM GARSTKI NAWIEDZONYCH MANIAKÓW

a jak ktoś nie ma kondycji jeździ samochodem truje smrodzi hałasuje i niszczy zdrowie swoje i innych :)

PO=lecam też AUTOBUS:)„Jeżdżę dobrymi furkami, mam full miejsca, klimę (w Warszawie:)), szofera, mam miesięczny bilet i przebieram w markach, a to MAN, a to SOLARIS , a to inny fajny i co mnie interesuje ciśnienie w oponach czy dziurawy filtr paliwa silnik ma parę ładnych litrów pojemności, co więcej, 50 litrów na 100 km nie robi na mnie wrażenia, co to dla mnie jest ?”

FIRMY ZARABIAJA NA AWARYJNYCH PALIWOZERNYCH AUTACH, NIEZAWODNE I NA DARMOWE SŁOŃCE NIE DAWAŁY BY IM TYLE ZYSKÓW:(
WWW.WOJNA-O-ROPE.FREE.PL / 85.202.48.* / 2009-09-08 11:31
WKRÓTCE AUTA SPALINOWE BĘDĄ MIAŁY WSZĘDZIE ZAKAZ JAZDY ZASTĄPIĄ JE TAŃSZE ELEKTRYCZNE (100 KM ZA 2 ZŁ) NORWEGIA 2015 R. =ZAKAZ SPRZEDAŻY AUT SPALINOWYCH! AUTA ELEKTRYCZNE ZASTAPIA SPALINOWE JAK ONE ZASTAPILY PAROWOZY SILNIK ELEKTRYCZNY MARNUJE 60-90% ENERGII NA CIEPLO ELEKTRYCZNY TYLKO KILKA % PRZYSZŁOSC EKOLOGICZNE AUTA ELEKTRYCZNE CENA 10 TYS ZŁ, 100km ZA 2 ZŁ LUB DARMO NA SŁOŃCE, POWIETRZE ITP. SILNIK TYLKO 40 Kw a OD 0 DO 100 KM/H W 5 SEKUND! polscy studenci konstruuja w garazu samochód elektryczny o zasieg 180 km za 10 000 zł a koszt przejechania 100 km na pradzie = 2 zł, to tak jakby auto paliło 1 litr autogazu/0,5 litra benzyny Toyota reklamuje swojego Priusa jako (pseudo)"ekologiczny a ich grat kosztuje ponad 100 000 zł a na akumulatorach jest w stanie przejechac najwyzej 3 km potem włacza mu się silnik spalinowy SŁONCE PRZEZ GODZINE DOSTARCZA TYLE ENERGII ILE POTRZEBA ŚWIATU PRZEZ CAŁY ROK
looc / 83.25.236.* / 2009-09-10 08:35
jasne - 2zł/ 100km!! tak sobie tłumacz. Gdyby nie podatki i akcyza na paliwie to pewnie dzis tez bysmy za tyle jezdzili. Odnosnie nowych technologii to bardzo dobrze ze powstaja i wdraża sie je do seryjnej produkcji, jednak obawiam sie, ze swiatowi włodarze nie pozwola, zeby taka gratka przeszła im kolo nosa (darmo).

Najnowsze wpisy