Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mercedes klasy E na sportowo

Mercedes klasy E na sportowo

Money.pl / 2009-03-31 02:49
Komentarze do wiadomości: Mercedes klasy E na sportowo.
AMGAMG / 89.74.134.* / 2009-03-31 02:49
Brabus to jest przegięcie. Jeżeli chodzi o cenę to Brabus jest chyba firmą tunerską skierowaną ze swoją ofertą do szejków!!! Mam też zastrzeżenie, co do montażu nowej jednostki silnika w samochodzie. Miałem kiedyś warsztat samochodowy i wiem, że przy każdym wyjęciu silnika z komory silnikowej. Powstają zarysowania, które z ubiegiem lat korodują i są potem występują problemy ze sprzedażą takich aut, co im się silniki wyjmowało (chyba, że szybko się sprzeda jeszcze przed rdzewieniem). Jeżeli chodzi o jazdę ich wyroby są naprawdę dobre!!! Ale czy leprze od AMG oryginalnego tunera Mercedesa? Tego bym nie powiedział!!! Tymbardziej, że AMG od samego początku do samego końca są konstruowane do jazdy sportowej. Tam nie ma mowy o przekładaniu części!!! Na linii montażowej płyta podłogowa, karoseria, silnik, skrzynia biegów, amortyzatory, sprężyny, układ hamulcowy, układ kierowniczy, układ wydechowy, chip i komputery zależne, np. skrzyni biegów. Są z przeznaczenia produkowane do osiągania najlepszych możliwych rezultatów. Więc mimo dobrego tunera, jakim jest bezwątpienia Brabus, który kapitalnie tuninguje silniki i skrzynie biegów. Wybrałbym, AMG który jest tańszy od Brabusa,oraz lepszy, ponieważ wszystkie podzespoły są stuningowane. Natomiast, Brabus tuninguje silnik i skrzynię, nakłada końcówkę rury wydechowej, nowe większe felgi, układ hamulcowy i przykleja spojler i bierze walizkę szmalu!!! Polecam AMG!!!

Najnowsze wpisy