Forum Forum inwestycyjneSpółki

MEWA - Moja logiczna hipoteza kursu.

MEWA - Moja logiczna hipoteza kursu.

szewcdabrowa / 2008-04-16 21:09
Akcje Mewy chodzą po 2-4 gr. Dlaczego tak nisko? Dopóki pp Mewy bedą ponizej 9 gr to sprzedaż Mewy po 2 gr i zakup za to pp Mewy nawet po 8-9 gr jest opłacalna, gdyz nowe akcje z realizacji pp wyjdą i tak poniżej 2 gr. Opłaca się więc sprzedawać nawet z dużą stratą mewę po 2gr, bo jak skończą sie notowania pp, to na 100 % mewa na 1 gr nie spadnie, a przy 2 gr każdy kto kupił i zrealizował pp poniżej 9 gr bedzie miał całkiem przyzwoity zysk. A na pewno ci co teraz kupuja akcje mewy po 2-3 gr, nie kupuja je po to , żeby sprzedać za 1 gr, 2 gr, czy nawet 3 gr - liczą na to ze mewa będzie po co najmniej 4gr................albo dużo, dużo wyżej!!! Więc dla tych co kupują i zamierzają realizować zakup z pp mewy rysuje się całkiem świetlana / nieodległa/ przyszłość i tego życzę sobie i wszystkim co mają i kupują pp mewy po tak śmiesznie niskim kursie.
Pozdrawiam i miło mi bedzie usłyszeć choćby jedną opinie o moich wypocinach.
Wyświetlaj:
z_brzeszczot / 2008-04-17 06:59 / Leszcz uliczny

na 100 % mewa na 1 gr nie spadnie

skąd ta pewność?

liczą na to ze mewa będzie po co najmniej 4gr................albo
dużo, dużo wyżej!!!

na jakiej podstawie???
wybacz, ale to jest kompletnie nielogiczne...
szewcdabrowa / 2008-04-17 07:22
Pewności oczywiscie nie ma żadnej, ale 1 gr ??? za akcję spółki, która nie zwija "żagli", nie bankrutuje, itp....??? Nikt kto logicznie myśli za taką cenę akcji nie sprzeda, choć kupujących akcję prosperującej spółki za 1gr były by pewnie całe stada. Nawet gdyby jakaś pojedyńcza transakcja doszła do skutku / jak np. w przypadku pp pointgroup / to na pewno cena akcji 1 gr nie " istniała" by na rynku dłuzej niż tylko chwilę.
Pozdrawiam.
z_brzeszczot / 2008-04-17 07:00 / Leszcz uliczny
no, chyba, że w dłuuugiej perspektywie, ale w krótkim czasie - nie
GoG / 84.9.144.* / 2008-04-16 21:51
Ja kupilem po 0,06 i mam nadzieje ze zarobie mimo niskiego kursu obecnie.Wydaje mi sie ze to jest zanizane celowo.Jak sie wszytko ruszy to obstawiam MEWE po 0,12
Taki maly optymista :)
szewcdabrowa / 2008-04-17 07:23
I tego Ci szczerze życzę.
Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy