Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mężydło: Jestem sierotą po POPiSie, ale za nim nie płaczę

Mężydło: Jestem sierotą po POPiSie, ale za nim nie płaczę

Wyświetlaj:
Prawiezaratrala / 77.254.140.* / 2010-03-14 21:26
Janusz Palikot: Bracia Kaczyńscy to najgorsze, co się mogło Polsce przytrafić. Oni są nam dani po to, żebyśmy się w nich przeglądali i mówili: "Nie będę taki jak bracia Kaczyńscy". Oni są tak źli, tak krzywi, żebyśmy widzieli siebie samych przez co powinniśmy starać się być lepszymi. To jest ta ciemna strona polskiej duszy. Od czasu stanu wojennego nic gorszego się Polsce nie przytrafiło niż Kaczyńscy.

Tu jest potrzebny psychiatra......
Sądzę, że dla zwykłego zdrowia demokracji tego człowieka należałoby poddać przymusowemu leczeniu.
Jeśli obrzydliwie bogaty facet ujawnia aż takie frustracje, to co może być przyczyną?
Ukradł i się boi?
Żyd z kompleksami?
Zraniony pedał? Rekompensuje sobie porażki osobiste? Uczuciowe?

Pamiętam, że Włosi mieli Ciciolinę. Szokującą. Ale Tamta przy Panu Palikocie to dama...

Dlaczego przyzwoity obywatel ma cierpieć permanentną obecność rządowego chama w mediach?
JX / 91.193.160.* / 2010-03-14 19:15
Kiedy polityk Mężydło stwierdza: "Jestem sierotą", to kontekst tej wypowiedzi nie przynosi mu chwały, ale jednocześnie powoduje, że trudno zaprzeczyć.
PiS poniósł w kraju ciężkie straty na skutek swej polityki na Wschodzie, a potem niszcząc koalicjantów. Wykazał tym, wbrew programowi partii, że interes kraju wcale nie lokuje na I miejscu.
Gdyby teraz, po tych wszystkich aferach PO:
http://markd.pl/?p=18
http://prawdaoplatformie.blogspot.com/
PiS próbował wejść z nimi w koalicję, to byłby przysłowiowy gwóźdź do trumny.
Chyba że, jak pisze Chłop jag, patronat nad POPiSem przejmą starsi i mądrzejsi. Wtedy naród wybierze ich, nawet nie wiedząc kiedy.
lolek000 / 2010-03-14 16:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie widać, żeby ktoś go nobilitował za jego transfer z pis do po. Poszedł na wymianę z Rokitą - to nie był zawyżony kurs.
adssdadsa / 86.111.97.* / 2010-03-14 15:14
PO to rząd nieudolny, ale PiS nie jest lepszy. Nie jest żadną alternatywą, szczególnie na te czasy z takim prezesem który od roku ma konto w banku, który prawi o polityce prorodzinnej nie mając żony i dzieci. To tak samo jak ksiądz co prowadzi nauki przedmałżeńskie, choć pewnie większość księży ma większe doświadczenia seksualne niż Jarosław K.

Niestety, najbliższe wybory nic nie zmienią. Wygra PO, lub PIS, SLD nie ma raczej szans choć sądzę, że to jedyna partia co jeszcze by mogła coś poprawić, np odsunąć kościół od koryta.
Prawiezaratrala / 77.254.140.* / 2010-03-14 21:36

SLD nie ma raczej szans choć sądzę, że to jedyna partia co
jeszcze by mogła coś poprawić, np odsunąć kościół od koryta.

czyli odsunąć od godnego praktykowania wiary parę milionów Tutejszych?
Co Ci to da?
Wykształciuch / 178.56.61.* / 2010-03-13 13:30
Zanosi się na koalicję PO z rozsądnymi, którzy zabłądzili do PiS (z Pawłem Poncyljuszem na czele). I to będzie definitywny koniec "rewolucji moralnej" zwanej IV RP.
dgen / 2010-03-13 18:03 / Tysiącznik na forum
więc do zobaczenia na cmentarzu -
by żyło się lepiej..................w końcu
anty_ / 109.243.171.* / 2010-03-14 10:40
wtedy po 95% popracia. reszta dla leszka millera ;)
Wykształciuch / 91.94.115.* / 2010-03-14 13:03
Tak, tak. PiS da Wam wszystko i 3 miliony mieszkań, i wczasy w Egipcie, Tunezji, a nawet Gabonie. Wszystko za darmo ! Głosujcie na PiS. Nie martwcie się o nic.
ijestgit / 77.254.47.* / 2010-03-14 15:25
całkiem możliwe, bo obecnie oferta jest tylko jedna: krew i speerma spływająca po twarzy schetynescu
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-03-13 09:38
Jak przyjdzie rozkaz od starszych i mądrzejszych, że ma się coś rozpaść, to się rozpadnie, nawet NIEROZPADALNE i koniec!
Mężydło z kolei to sierota nie, po POPiS a po Józiu Stalinie - w drugim albo i trzecim rzucie!
Wobec tego, ów Mężydło, może śmiało wrócić do PiS, jak tylko obywatele dostrzegą, że ryży jest nagi! Może wrócić w aureoli Konrada Wallenroda i powiedzieć: To ja, będąc w PO parawanem dla ferajny - odsuwając się od ryżego, odsłoniłem jego nagość!
Lorunia / 178.56.42.* / 2010-03-13 15:27
Słusznie powiedział , że jest sierotą , bo to jest sierota która wkrótce będzie się musiała" przefarbować " bo PO w niedługim czasie musi zmienić barwy , aby fikcyjnie oddzielić się od tego co prezentuje . . Niejeden łapał się za głowę skąd to poparcie dla aferałów . przecież z bardziej błahych afer padały rządy a tu cicho wszystko w porządku ! nic tylko cuda cuda .....

Najnowsze wpisy