Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Mgr inż Ochrony Środowiska SZUKA PRACY

Mgr inż Ochrony Środowiska SZUKA PRACY

KAMILA_K / 89.151.22.* / 2007-11-02 14:29
Witam, mam 25 lat i ukończyłam studia o kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie Technologiczno przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Poszukuję pracy w tej dziedzinie bądź w dziedzinach pokrewnych. Jestem komunikatywną, sumienną i pracowitą osobą, która łatwo przyswaja nową wiedzę i chętnie uczy się nowych, ciekawych rzeczy.

Zainteresowanych proszę o kontakt 609 992 302
frfrf / 172.200.210.* / 2007-11-11 22:00
witam,ja koncze ochrone srodowiska na uniwersytecie w bournemouth w UK, i z tego co wiem w polsce raczej nie dostaniesz dobrej posady w zawodzie, a za granica nawet po uznaniu kwalifikacji ciagle musisz udowodnic ze znasz terminologie w tym jezyku w danym kraju, masz mgr inz, wyspecjalizuj sie w wodzie, powietrzu, halasie, sciekach odpadach, prawie i probuj,, albo http://www.ukas.com/ i zarejestruj sie na podyplomowe z dofinansowaniem 100% z unii i studiuj dalej,polecam zarzadzanie nieruchomosciami albo wycena nieruchomosci ,oprocz tego jezyk chinski, rosyjski - polecam.
poza tym jest duzo pracy jako inzynier sprzedazy tylko mechanika,maszynoznastwo, rysunke, autocad itd. bardzo mile widziany. ogolnie ciezko po tym, jak sie nie ma wujka burmistr

Najnowsze wpisy