Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Miałeś złe doświadczenia z biurem nieruchomości?

Miałeś złe doświadczenia z biurem nieruchomości?

Gracuszek / 94.192.152.* / 2010-07-26 20:48
Napisz nam o tym! Jesteśmy w trakcie robienia czarnej listy agencji
nieruchomości.

Jeżeli chcesz to proszę opisz swoje doświadczenia w mailu do nas
wysłanym na adres naduzycia@opodal.pl lub tutaj:
www.opodal.pl/kontakt.html
Nie dajmy się agencjom wodzić za nos!

Dziękuję i pozdrawiam!
Wyświetlaj:
fala999 / 81.161.194.* / 2015-02-17 19:20
Poznan biuro 5Aleja, wielka pomyłka, kpina z klienta, brak kompetencji. Prowizja z kosmosu, jak zresztą cała reszta. Kasa i jeszcze raz kasa.
Marcin Pieprz / 79.173.0.* / 2016-02-21 06:08
Ja korzystałem z dwóch biur w Poznaniu ostatnie było to Dawa i kobietka zrobiła pracę na piątkę wszystko pozalatwiala byłem w szoku. Jako biuro szczerze polecam!!!
Alfa/beta / 84.167.143.* / 2015-10-01 21:52
Omijać szerokim łukiem agencję "Ale Domy" Wrocław.Pozory profesjonalizmu zachowane do momentu podpisania umowy ,,,a po fakcie słoma z butów wychodzi i liczy się tylko kasa ,kasa, kasa.Wierze ,że panią w końcu ruszy sumienie?
DOMsello / 89.79.127.* / 2015-01-10 23:36
Jestem za tym żeby sprzedawać nieruchomość samodzielnie, ale tylko mając doświadczenie i właściwe narzędzia, większość ludzi przeprowadza taką transakcję raz/dwa razy w życiu więc po kilku miesiącach samodzielnej bezowocnej próby sprzedaży nieruchomości ulega agencją nieruchomości. Dal sprzedających nieruchomość samodzielnie ciekawym rozwiązaniem jest serwis DOMsello.pl, sami oceńcie.
Nieruchomosci Lodz / 188.147.71.* / 2014-07-16 11:26
WGN Lodz!! Bardzo NIE POLECAM tego biura! W ogole nie dbaja o klienta!! Nie szanuja i oszukuja!! Mimo zaklepania ofert dalej wystawiaja na rynek k sprzedaja komus innemu!!! BARDZO ZLE DOSWIADCZENIA!!!!
Wala 111 / 78.56.224.* / 2017-09-27 18:20
WGN Suwałki Nie Polecam!Kłamstwo na kłamstwie! Ta sama sytuacja.
Dominika821 / 194.138.39.* / 2014-06-26 11:30
WGN we Wroclawiu. Mialam nieprzyjemnosc kupic przez nich dzialke. Patrzyli tylko na ich wlasny zysk, nie doradzili, nie uprzedzili o dodatkowych kosztach, ukryli fakt, ze sa plany budowy autostrady w poblizu. Sprzedawca byl ich klientem i to on zyskal, bo WGN chciala sprzedac jak najdrozej. Ja zostalam z dzialka, na ktorej nie moge sie budowac i ogromnym kredytem. Oczywiscie WGN nie bierze zadnej odpowiedzialnosci za sprzedaz. Oni tylko biora kase.
Krystynka / 37.31.41.* / 2015-05-22 22:17
Nie jest prawdą że WGN nie ponosi odpowiedzialności. Proszę wystąpić o wydanie opisu oferty z archiwum i sprawdzić czy była tam wzmianka o planach zabudowy okolicy utrudniających budowę na tej nieruchomości.
Ważne też czy podpisała Pani umowę pośrednictwa - jeśli tak, otrzyma Pani odszkodowanie i można odstąpić od umowy.
Proponuję podejść do prawnika.
a.m865 / 89.78.215.* / 2014-12-13 16:25
Zakup nieruchomości, nie zależnie czy jest to mała kawalerka, dom czy działka na wsi to jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka. Zazwyczaj miesiącami przeglądamy oferty i szukamy nieruchomości, która najbardziej będzie nam odpowiadała. Patrzymy na lokalizację, cenę i powierzchnię. Oglądamy standard wykończenia, podłogi i kuchnię. Bardzo często podejmujemy decyzję na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela mieszkania.
Miałem tak samo. Przez wiele miesięcy szukaliśmy z żoną najlepszej oferty. Mieszkanie miało mieć minimum 50 metrów i być blisko centrum. Przejrzeliśmy setki a może nawet tysiące ofert mieszkań. W końcu znaleźliśmy wymarzone mieszkanie w Grudziądzu. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Lekceważenie zapisów w księdze wieczystej to największy błąd jaki popełniają osoby kupujące mieszkania. Często jest tak że jesteśmy tak pochłonięci negocjacjami, że niesprawdzamy najważniejszego - czyli stanu prawnego nieruchomości. . Super! Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo się cieszyliśmy. W końcu! Znaleźliśmy to czego tak długo szukaliśmy. Prawie straciłem robotę przez te wyjścia w trakcie pracy w celu obejrzenia kolejnych nieruchomości. To strasznie żmudny proces te szukanie mieszkania.
Ale jest! W końcu pojawiła się oferta mieszkania na które czekaliśmy. Na osiedlu, na którym zawsze chcieliśmy mieszkać. Właściciel był mniej więcej przed trzydziestą. Pięknie opowiadał nam o nieruchomości. Długo mówił o nowej kuchni i dębowych podłogach. Chwalił się łazienką i płytkami. Mieszkanie nas zachwyciło. Było tym czego szukaliśmy.
Po szczegółowym zbadaniu każdego pokoju przeszliśmy do negocjacji. Negocjacje trwały długo. Właściciel z początku niechętny w końcu przystał na naszą propozycję ceny. Żona była przeszczęśliwa. Po negocjacji poprosiłem właściciela o księgę wieczystą. I tu się zaczęły schody... Według właściciela nieruchomości ta nie miała założonej księgi wieczystej. Właściciel zaczął bagatelizować znaczenie księgi wieczystej mówiąc ze to dokument, który nic nie wnosi. Zaniepokoiło mnie to. Po powrocie do domu zacząłem szukać informacji w internecie. Znalazłem stronę http://przyjaznenieruchomosci.pl na której po wpisaniu adresu ustaliłem numer księgi wieczystej. Okazało się ze księga jednak jest! Mając numer księgi wieczystej sprawdziłem jej zapisy na stronie ministerstwa (bez numeru księgi wieczystej tego nie można zrobić). W księdze w dziale II okazało się okazało się ze właścicieli mieszkania jest trzech. Oczywiście podczas wizytacji nie było o tym mowy. Nieruchomość wcale nie ma 59 metrów jak to oświadczył właściciel a niespełna 52 m2. Na mieszkanie się nie zdecydowaliśmy. Właściciel tak naprawdę nie mógł samodzielnie sprzedać tego mieszkania. Pamiętajcie, że zanim podejmiecie decyzję o zakupie nieruchomości - sprawdźcie księgę wieczystą.
tf / 83.26.113.* / 2014-02-14 03:14
Oj ludzie, ludzie... Powiem szczerze sam byłem pracownikiem jednego z łódzkich biur nieruchomości. Pracowałem tam ponad pół roku, kilkanaście mieszkań sprzedałem i powiem tak. Nigdy nie kupię żadnej nieruchomości przez pośrednika, bo to strata czasu i przede wszystkim pieniędzy. Każdy jest w stanie znaleźć w internecie ofertę, zadzwonić, zobaczyć i podpisać umowę przedwstępną a później akt. Brałem prowizję od 2 stron - a jak - tak kazało szefostwo, i wiecie czemu zrezygnowałem - przez wyrzuty sumienia, kiedy niezbyt zamożnej rodzinie z 3 chorych dzieci, jednym niepełnosprawnym wystawił szef fakturę na 6000 zł. Długo o tym myślałem i odszedłem. To pijawki, ich praca nie wnosi nic do gospodarki a tylko ludziom wyciągają pieniążki z kieszeni. Wstydzę się teraz tego co robiłem, nigdy więcej pośrednictwa.
Hyhbll / 94.254.193.* / 2016-04-27 13:30
Czemu nie podaje Pan swoich danych personalnych, czyżby Pan miał cos na sumieniu? Posrednicy są i byli na całym świecie i to dzięki nim gospodarki wielkich krajów jakoś funkcjonują. Tylko w Polsce wszyscy chcą robić wszystko sami.
MONI74 / 31.182.133.* / 2014-04-12 22:27
Pie......sz kolego. Przecież przed otrzymaniem oferty klient jest informowany o warunkach współpracy. Ma wybór skorzystać z obsługi tego biura czy nie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Pośrednik ponosi odpowiedzialność za transakcje. Ci co są tacy bystrzy i kupują samodzielnie niech mają pretensje do siebie jak zostaną oszukani.
ignaś / 5.173.167.* / 2014-01-22 20:54
a ja mam wrażenie, że problem zaczyna się kiedy trzeba pośrednikowi zapłacić.

Ja osobiście od kilku lat pracuję w tym zawodzie. Klienci są różni, jednak podstawowym błędem pośrednika jest brak zaangażowania. Ja w imieniu moich klientów składam wnioski do sądów, pobieram zaświadczenia, odpisy z Ksiąg Wieczystych, biegam do Urzędów Miast, Gmin, itd. Pracuję tak, żeby klient nie musiał się angażować w to, za co mi płaci. Po prostu przejmuję inicjatywę. I bardzo to lubię. Pozdrawiam wszystkich dobrych pośredników.
zara111 / 83.20.91.* / 2016-08-21 15:27
No, z tymi wnioskami do sądu to przesada.... zrobi to notariusz po podpisaniu aktu
zygfryd622 / 91.102.109.* / 2014-01-21 00:31
Napisze może o swoim przypadku i nieprzyjemności poznania działań agencji nieruchomości.Otóż pracowałem na budowie,gdzie właściciel kilku budynków zdecydował się sprzedać jeden z nich.przyjechała miła* pani z agencji oraz niedoszli klienci,oglądali dosłownie starą oborę,gdzie agentka wmawiała im że z obory można zrobić piękny dom mieszkalny-owszem możnaby było gdyby nie zatajony fakt ze budynek nadawał się do rozbiórki; lecąc dalej postanowiłem skorzystać z okazji i nawiązać kontakt z klientami ,bo miałem do sprzedania swój dom do remontu w innej miejscowości.zagadałem ,razem z klientami wybraliśmy się na oglądanie.ku mojemu ździwieniu agentka pojechała jak ogon za nami a na moje zdecydowane zdanie ,że jeśli sprzedam to sprzedam bez pośredników odparła:" my jesteśmy jak pijawki i się nie odczepimy" ; no cóz pomyślałem,a stój sobie obok niewiasto jak chcesz i tak nic z tego nie dostaniesz-bynajmniej ode mnie.Jako wychowany na dżentelmena chłopak przecież nie mogłem kobiety pogonić z siekierą! oprawadzałem tych jej klientów po budynku ,jednak się nie zdecydowali spowodu ogromu prac budowlanych ,które musieliby tam wykonać.Po tygodniu dzwoni sąsiadka i mówi,że wystawiłem dom na sprzedaż w jednym z biur nieruchomości w mieście.oczy wyszły mi z orbit jak zobaczyłem swój dom na stronie tej agencji mimo wyraźniego mojego sprzeciwu sprzedawania za ich pośrednictwem! w momencie zacząłem żałować ,że nie wygnałem tej ślicznotki gdzie pieprz rośnie,bez mojej wiedzy zrobiła zdjęcia i wystawiła na stronie jako oferta. mimo prób i próśb o skasowanie tej oferty nadal tam widnieje.Dlatego jak ktoś tak postepuje to nie dziwcie się Państwo ,że opinie na temat pośredników są takie a nie inne!
zara111 / 83.20.91.* / 2016-08-21 15:30
czy to nie była pani Ewa z ProfitConsulting w Poznaniu? Sposób działania " na wydrę " czy " pijawkę" żywcem wyjęty z mojego przykładu. Odkąd zaczęli rozdawać lincencję wszystkim chętnym, pewne osoby mylą profesjonalizm z tupetem...
o2@o2.pl / 212.75.108.* / 2015-03-06 17:03
Cóż... w każdej branży zdarzają się patologie. Taką "pośredniczkę" należy stosownie "wypromować" w internecie, zdarzenie zgłosić do UOKiK (nic innego nie pozostaje po likwidacji licencji...).

Ja sam jestem pośrednikiem i jestem wściekły na takie "panienki-pijawki". Psują wizerunek naszej branży. Znam wielu pośredników, którzy są uczciwi, pracowici i naprawdę dbają o klientów - i mają od nich później polecenia.

Taka "pijawka" na polecenie przez kogokolwiek raczej nie ma co liczyć, pewnie dlatego chodzi jej o wyłudzenie jak największej prowizji za nic, zamiast zapracować uczciwie na godziwe wynagrodzenie za wykonaną pracę (a profesjonalny pośrednik przy każdej transakcji ma pracy dużo, i warto za to zapłacić).
XXXLLL / 195.26.22.* / 2013-08-19 17:06
Uwaga na biuro nieruchomosci APOLLO ul Kosciuszki. Jest to osoba niepoważna i jako osoba zajmująca się tego typu działalnością powinna raczej doczytać prawa i OBOWIĄZKI. Nie polecam od kilku miesięcy wojujemy z panem Administratorem jak sie nazywa z jego nieudolnością i przekrętami
am865 / 89.78.215.* / 2014-12-28 20:54
Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy? Zbadaj stan prawny zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Przed zakupem mieszkania sprawdź księgę wieczystą. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Niestety coraz częściej spotkać można nieuczciwych ludzi, którzy podają w ofercie nieprawdziwe informacje o nieruchomości. Dlatego każdą nieruchomość należy przed zakupem sprawdzić. Podstawowym dokumentem dla każdej nieruchomości (niezależnie czy jest to mieszkanie, lokal użytkowy czy grunt) jest księga wieczysta. Księgę wieczystą dla każdej nieruchomości możecie sprawdzić na http://przyjaznenieruchomosci.pl To tam znajdują się najważniejsze informacje o nieruchomości. Zbadaj stan prawny zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Przed zakupem mieszkania sprawdź księgę wieczystą. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Niestety coraz częściej spotkać można nieuczciwych ludzi, którzy podają w ofercie nieprawdziwe informacje o nieruchomości. Dlatego każdą nieruchomość należy przed zakupem sprawdzić. Podstawowym dokumentem dla każdej nieruchomości (niezależnie czy jest to mieszkanie, lokal użytkowy czy grunt) jest księga wieczysta. Księgę wieczystą dla każdej nieruchomości możecie sprawdzić na http://przyjaznenieruchomosci.pl To tam znajdują się najważniejsze informacje o nieruchomości. Zbadaj stan prawny zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Przed zakupem mieszkania sprawdź księgę wieczystą. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Niestety coraz częściej spotkać można nieuczciwych ludzi, którzy podają w ofercie nieprawdziwe informacje o nieruchomości. Dlatego każdą nieruchomość należy przed zakupem sprawdzić. Podstawowym dokumentem dla każdej nieruchomości (niezależnie czy jest to mieszkanie, lokal użytkowy czy grunt) jest księga wieczysta. Księgę wieczystą dla każdej nieruchomości możecie sprawdzić na http://przyjaznenieruchomosci.pl To tam znajdują się najważniejsze informacje o nieruchomości.
Przyjaciel 821 / 164.127.213.* / 2013-09-19 18:49
witam chciałbym wszystkich przestrzec przed biurem KEES z ulicy Franciszkańskiej w Łodzi gdyż wpłaciłem zaliczke na mieszkanie które znaleźli do zamiany nie doszło umowa się skończyła a zwrotu depozytu muszę domagać się przez sąd i prokuraturę.
ROMAN32 / 46.113.147.* / 2012-02-03 18:47
Uwaga Na biuro nieruchomości "Centrum" Łańcut ul Dominikańska, zależy im tylko na pobraniu prowizji, przy zakupie za ich pośrednictwem nieruchomości ZATAILI ŻE PRZE DZIAŁKĘ PLANOWANA JEST DROGA! MIMO KILKUKROTNYCH ZAPYTAŃ O TO! PO PROSTU NAS OSZUKALI! OMIJAĆ Z DALEKA !
xxxxxxxx / 2011-12-15 14:40
ja akurat mam bardzo dobre doświadczenie z agencją, a pracownik tej firmy był niezwykle pomocny, chciał znaleźć mi moje mieszkanie idealne i nie wybierał wcale najdroższych ofert...
gosc2 / 77.65.32.* / 2011-12-15 13:53
Witam,
Jedna sprawa opisana na tym forum jest kompletną bzdurą ,jeżeli wszystkie informacje tutaj są wyssane z palca to nie rozumiem idei tej strony .
Na tą chwile wiem że sprawa trafi do sądu .
Pozdrawiam wszystkich pośredników nieruchomości !!!!!!
Naiwny klient / 77.237.17.* / 2011-11-07 14:52
Raczej odradzam Biuro Nieruchomości GERENDA w Łodzi. Jeżeli ktoś poraz pierwszy kupuje mieszkanie (tak jak my z mężem), niech nie korzysta z usług tego biura. Pośrednicy starają się znaleźć mieszkanie, ale mozolnie, to my podsuwaliśmy oferty mieszkań do biura, choć bardzo dokładnie opisywaliśmy czego chcemy, byliśmy konkretni. Po podpisaniu aktu notarialnego ludzie od których kupiliśmy mieszkanie nie chcieli się wyprowadzić. Okazało się, że w umowie nie było żadnego zapisu o karze umownej, nawet nie słyszeliśmy od pośrednika, że można zrobić taki zapis. Sami musieliśmy jeździć i walczyć o swoje. Ponad to, liczniki, które wszystkie powinny być spisane przy protokole, nie były, i teraz my musimy płacić za energię grzewczą za poprzednich lokatorów... My nie musimy wiedzieć wszystkiego, od tego jest pośrednik. Ale pośrednikowi chodziło tylko o doprowadzenie sprawy jak najszybciej do końca i zgarnięcie kasy. Mało tego, poleciłam to biuro mojej rodzinie zanim jeszcze okazało się jacy są i mają tym razem problem z niepłaceniem za sprzedane mieszkanie. Oczywiście w akcie znów żadnego zapisu chroniącego którąkolwiek ze stron. Nie polecam! Odradzam!
Gerenda / 31.182.64.* / 2014-12-10 17:15
jako osoba prowadząca opisane transakcje pozwolę sobie nie zgodzić się z przedstawionymi zarzutami:
- sposób poszukiwania mieszkania został został zaaprobowany przez poszukujących (mieli wolną rękę jeśli chodzi o wybór oferty).
- niestety, ani pośrednik, ani notariusz nie mają wpływu na wywiązanie się stron umowy ze wzajemnych zobowiązań - akt notarialny jest jedynym prawnym narzędziem służącym ich wyegzekwowaniu (a dokładne poddanie się rygorowi egzekucji przez strony transakcji). Dotyczy to zarówno przekroczenia terminu wydania nieruchomości, jak również zapłaty ceny sprzedaży (Bank, który udzielił Kupującej kredytu wypłacił go z opóźnieniem, ale winą za to trudno obarczać pośrednika).
fafetka / 85.89.178.* / 2012-01-25 15:17
Kolejnym nieuczciwym biurem z Łodzi jest DSI.COM Jakub Piąstka. Oszukuje co do prowizji oraz nie bardzo pomaga w załatwieniu formalności. Dostaliśmy od nich umowę do podpisania, numer tel. do właściciela działki i na tym się skończyło. Nie było możliwości negocjacji umowy (także prowizji). Dostaliśmy informację, że oferta jest naprawdę korzystna i jeśli nie my to inni wkrótce z niej skorzystają, więc dlatego prowizja jest wysoka (zdecydowanie wyższa niż w innych biurach). Pośrednik stwierdził, że niestety skoro sprzedający nie płaci prowizji to my musimy. Jak się okazało to samo usłyszał sprzedający, tzn. że musi zapłacić prowizję, bo teraz kupujący prowizji nie płacą. Biuro zyskuje więc sporo na prostym oszustwie, bo podwójną kasę. Dodatkowo oprócz numeru telefonu i informacji jak należy zapłacić prowizję nie ma żadnej pomocy ze strony pośrednika. Zdecydowanie nie polecam. Jak się dowiedziałam nie polecają również miejscowi doradcy finansowi, ponieważ sporo ich klientów miało już do czynienia z tym biurem. Jeśli możecie to omijajcie to biuro szerokim łukiem, bo ja już się "przejechałam".
ZbychuAneta / 212.230.71.* / 2011-10-04 14:54
Wlaśnie wszystko na odwrót. Ale może to dlatego że bylo to biuro na poludniu Teneryfy, prowadzone przez Polaka zamieszkalego tam od 15 lat.
Kupiliśmy z żoną po wieeeelu poszukiwaniach mieszkanie na poludniu Teneryfy w biurze Property Alliance S.L. Kompetencja jest duża, biura walczą o klijętów ale my mieliśmy w końcu szczęście spotykając Pan Marcina i Panią z nim wspołpracującą. Bez nacisku oprowadzalin nas po różnych nieruchomościach, aż znaleźliśmy nasze marzenie. Fantastyczni ludzie, profesjonalni, uprzejmi, pomocni. Do dziś dnia slużą nam pomocą przy jakimkolwiek problemie jako że nie mówimy po hiszpańsku.Wszelkie formalności z zakupem, kredyt, notariusz, adwokat, tłumaczenia, w każdym momęcie nam pomogli. Zapraszamy chętnych którzy marzą o spędzeniu czasu na teneryfie we własnym apartamencie na kontakt z nimi. Mają biuro w małym Centrum Handlowym San Eugenio.Chociaż czasami polacy za granicą mają zlą famę, ale oni są naprawdę cudowni.
Naprawdę polecamy!
boggdan / 2011-09-15 12:31
sam pośredniczę przy kupowaniu czy sprzedawaniu mieszkania, jeżeli klient jest konkretny to nie ma problemów, ale jak się sam nie potrafi zdecydować to my nie jesteśmy w stanie mu w tym pomóc, biuro jest od tego by pokazywać oferty dopasowane do potrzeb klienta, a nie od tego by czytać w jego myślach!
Cormoran / 89.79.114.* / 2011-09-16 19:36
Akcja STOP pośrednikom nieruchomości to akcja obywatelska zachęcająca kupujących i sprzedająych nieruchomości w Polsce do zrezygnowania z usług pośredników nieruchomości.

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy jedno: złe lub bardzo złe doświadczenia we współpracy z pośrednikami nieruchomości.

Naszym celem jest uświadomienie jak największej liczbie ludzi w Polsce, że korzystanie z usług pośredników nieruchomości jest nie tylko drogie, ale również nie zwiększa a czasami wręcz zmniejsza bezpieczeństwo transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości.

Przyłącz się do akcji!

www.stopposrednikom.pl
titolka / 89.75.52.* / 2015-02-26 18:30
Nie wiem czym zawodowo zajmują się osoby nawołujące do rezygnacji z usług pośredników (być może kiepskimi kucharzami, albo fatalnymi fryzjerami) natomiast podziękowania zadowolonych klientów i polecanie naszych usług innym udowadnia, że nasza praca jest potrzebna. Proszę spytać np. sprzedających obciążonych komornikami, lub starsze osoby. Na szczęście dla Państwa nie jest obowiązkowe korzystanie z naszej pomocy. Pośrednik z 17-letnim stażem
WOJTEKXXX / 109.173.146.* / 2011-09-14 21:13
101nieruchomosci poznan ul.naramowicka - kretacze , zmienają prowizje w zależności od zainteresowania klienta
Podpisują BARDZO NIE KORZYSTE UMOWY Z WŁASCICELAMI NIERUCHOMOSCI - np to ze nie mogą sprzedać badz wynajac własnej nieruchomosci bez zgody Pana posrednika nawet jesli ten nie zrobił nic aby sprzedac nieruchomość
KUPUJ BEZ POSREDNIKÓW :)
Jerzy62 / 5.174.82.* / 2014-02-03 21:09
Witam,najlepiej samemu zająć się sprzedażą własnego M,bo i cenę możemy osiągnąć dużo wyższą niż przez agencje.Polecam serwis ogłoszeń NIERUCHOMOŚCI http://kupiedom.com.pl/

Serwis nabiera dynamiki,dodawanie ogłoszeń typu,sprzedam dom,kupie działke,wynajmę mieszkanie jest całkowicie darmowe i bez denerwującej rejestracji !

W serwisie kupiedom.com.pl jest wbudowany katalog firm,jest opcja stworzenia swojej fizytówki / subdomeny ,swojego logo , dla biur nieruchomości i developerów z możliwością swobodnego zarządzania swoją stroną.

Z dnia na dzień rośnie liczba osób odwiedzających serwis, mamy nadzieje że w niedalekiej przyszłości ten serwis będzię konkurencyjny i będzie dawał wiele satysfakcji każdemu użytkownikowi.

Zapraszamy biura nieruchomości jak i developerów do tworzenia w naszym serwisie swoich baz danych.

Najnowsze wpisy