Forum Forum inwestycyjneFundusze

miało być koniec korekty...

miało być koniec korekty...

Kiq / 83.25.13.* / 2007-08-01 11:38
ktoś domyśla się kiedy to się skończy??
Wyświetlaj:
pero1979 / 87.205.186.* / 2007-08-01 22:16
mi się wydaję iż teraz będzie tak chaotycznie raz w górę raz w dół, zobaczymy jak wyniki spółek będą wyglądać - wtedy - oby!!! - będzie mocniejsze odbicie
sebastian.drutowski / 2007-08-01 13:57 / "Uznany doradca inwestycyjny"
Skończy.... Wygląda na to, że to dopiero na dobre się zaczyna. To ma szansę jeszcze nieźle się rozkręcić. Jeszcze moment i Ci co siedzą w akcyjnych fundach kupionych na górce, bo liczyli na szybki i wysoki zysk zechcą ciąć straty...
Dorjan / 2007-08-01 22:11 / portfel
Czyli sprzedawać wszystko "jak leci"? przecież to pogłębi straty...Zależy ile kto zainwestował i ile ma czasu aby je odrobić - jeśli się da... A więc? Co Pan radzi?
TaS / 2007-08-01 22:27 / Tysiącznik na forum
teoretycznie tak zdarzyc sie moze, bo członkami funduszu nie sa juz stabilni emeryci nie patrzacy w notowania oraz osoby majace pojecie ocb (w maju 2006 byly rekordowe wplaty), ale ciecki liczace na szybka kaske, ktore moga spanikowac...tu jednak licze na zarzadzajacych, moim zdaniem siedza na walucie :)

i jak cos to oddadza ja panikarzom, a rynek odrobi straty...


edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja.

wiedza sprzyja stabilnosci rynku...
pero1979 / 87.205.186.* / 2007-08-01 22:33

tu
jednak licze na zarzadzajacych, moim zdaniem siedza na walucie :)



coś w tym musi być - bo w sumie w czerwcu tyle kasy napłynęło do funduszy (nie chcę podawać błędnie ale to było sporo) iż spokojnie lipec mógłby być ciekawy a tak to było małe boom.... a przecież ta kasa nie wyparowała...
mati300i / 2007-08-01 12:28
mialem cos kupowac ale jednak sie wstrzymam i to nawet lekko z 5-7dni
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy