Forum Polityka, aktualnościPolityka

Miedzy Pawlakiem a Lepperem poszło o tekę wicepremiera

Miedzy Pawlakiem a Lepperem poszło o tekę wicepremiera

Wyświetlaj:
euro / 212.76.37.* / 2006-04-29 10:01
Jakakolwiek by ta koalicja nie była i ktokolwiek by do niej jeszcze nie wszedl, rzad PiS i samoobrona jest najwieksza hańbą w dziejach II Rp, bo IV nie ma i nie bedzie. Oni was okłamali!!!
WAKACJOWICZ / 83.21.74.* / 2006-04-29 08:46
Wiecie, jakoś nie mam przekonania do Pana Gosiewskiego, wszystko co mówi, nie wiem dlaczego,ale wydaje mi się jakieś ułomne. Powinien bardzieJ szczerze przekazywać posiadane wiadomośći, które mogą interesować społeczeństwo. A jeśli już mówimy o szczrości to powiem Wam, że nie widzę w tym kraju ani jednej osoby, tak na prawdę, godnej zaufania.
Zobaczcie, wszyscy chcą RZĄDZIĆ, a jeden od drugiego różni się tylko skalą idiotyzmu - trochę większy, albo jeszcze większy kretyn. Spójrzcie na propozycje nowego rządu. Czy uważacie, że jest tam choć jedna osoba godna zaufania?
Jeden, Pan Stefan Meller, okazał się honorowym człowiekiem i zrezygnował z miejsca przy korycie. Miał rację, mało, że koryto śmierdzi to jeszcze wokół mlaskające, z zachwytu, prosiaki i tyeż śmierdzące. Naczelny chlewmistrz, tego stada, też coś ma nie pokolei, podpisuje coś i nie wie co podpisał później się wycofuje i tłumaczy jak pierwszak może to sprawa wzrostu? Klamek, które sprawiają mu najwięcej kłopotu, jeszcze nie obniżył, ale obniża stale swoje loty. Jedynie, z czego w tym kraju możemy być dumni, co błyczczy jak gwiazda na nieboskłonie i blaskiem ogranicza widoczność tępoty tej ekipy, to uroda naszej Pierwszej Damy. Patrząc na Nią zapominam o durnocie Jej najbliższych. Myślę, że tym miłym stwierdzeniem czas skończyć i pora wyjechać na wydłużony weeked. Acha, dla równowagi powiem, że w PO też nie widzę ludzi godnych społecznego zaufania a już z pownością szofera tej platformy.
Jo / 213.158.197.* / 2006-04-28 11:27
Regulamin forum
Jerzy M. / 195.117.27.* / 2006-04-28 13:43
Człowieczku daj sobie spokój z tymi prostackimi, beznadziejnymi opiniami, które wciskasz gdzie się da (dałeś sie poznać od tej strony). Wynoś sie proszę do Wp lub Onet tam Twoje miejsce i Tobie podobnych. Z góry dziekuję.

Najnowsze wpisy