Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Międzynarodowa instytucja mocno tnie prognozy dla Polski

Międzynarodowa instytucja mocno tnie prognozy dla Polski

Wyświetlaj:
pituś / 83.8.117.* / 2013-05-29 17:19
JA na Tuskobuska mam już przygotowaną kratkę jajek, teraz czekam aż się zaśmierdną i będę witał premiera całym sercem i go pozdrawiał owymi jajkami. Taki to będzie mój przedmiot poparcia, może poczuje jak śmierdzi to co robi ze swoimi kolesiami.
srinagarindra / 77.45.44.* / 2013-05-29 13:26
tylko dyletant, neptyk i polityk PO (za wyjątkiem niektórych wyjątków jak Godson i Gowin) mogli myśleć, że jest dobrze albo już jest dno!
Będzie gorzej bo nie ma reform ! Rozpieprzane są pieniądze na walkę z bezrobociem i realnie dla firm, które obniżają drastycznie loty w kryzysie pomoc panie Szejnfeld, Tusk i Niesiołowski jest na papierze - tyle, że tym eleganckim papierem nie da się podetrzeć! Bo jako jaśniepanowie piszecie pewnie na eleganckim drogim półmatowym !!! Szkolenia bezrobotnych tofikcja; reformy i zmniejszenie administracji fikcja; drogi niby nowe są ale dlaczego tak drogie i w budowie i ekspoloatacji; polityka prorodzinna w myśl hasła - młodzi i zdolni przemieszczą się za granicę i tam będą rodzić obywateli Anglii, Holandii, Francji , Niemiec itp. Walka z szarą strefą i przemytem - NIC dno !!! My w miasteczku Chodzież do dzisiaj nie mamy remontu dziur po zimie bo nie ma kasy i chętnych na wykonawstwo. Jakże Panowie posłowie prowincja różni się od wyglądu Warszawki !!! Zapraszamy na spotkania z wyborcami - jeszcze trochę waszych " reform" i te spotkania staną się niebezpieczne! Jeśli spotkania - to autentyczne a nie reżyserowane !!!

Najnowsze wpisy