Forum Polityka, aktualnościKraj

Mieszkania spóldzielcze za złotówkę

Mieszkania spóldzielcze za złotówkę

Money.pl / 2007-05-14 12:39
Komentarze do wiadomości: Mieszkania spóldzielcze za złotówkę.
Wyświetlaj:
Nandi / 83.25.82.* / 2008-05-07 09:18
W tym miesiącu (05.2008) za wykup mieszkania spółdzielczego na terenie Gdańskiego Wrzeszcza (stare budownictwo) spółdzielnia chce ok 30 000 złotówek... (10% wartości mieszkania). Za to mieszkanie płaciła moja babka, moja matka i teraz ja. O wykup starała się już moja Babcia ale złożone przez nią przed laty dokumenty '"zaginęły". Złodzieje i tyle.
msmaxxis / 2007-05-14 12:39 / Bywalec forum
Socjalizm pelna "gemba". Znowy sa rowni i rowniejsi. Znow jest psucie spoleczenstwa.
Ci co wplacili pelny wklad, bo ciezko pracowali i zarobili, maja dzisiaj wlasne. Ci co nie robili i nie mieli, dostana za dzis za darmo.
Od prawo rownosci i prawo wlasnosci wg PiS. I jak tu obywatel, ten co nie ma, ma szanowac wlasnosc i prace?
Polska to taki specificzny kraj, ze "nie wazne czy sie siedzi czy sie lezy to sie nalezy". A ci, ktorym sie nie chce, i tak znajda wymowke, ze "pies ogrodnika", "ze ukradl", "ze ...".
Mi w zyciu nikt nigdy nic nie dal, na wszystko ciezko pracuje, i krew mnie zalewa jak slysze takie odgorne pomysly regulacyjne prosto z czasow PRLu.
ZEN / 83.6.113.* / 2007-05-25 13:16
Czy ktoś zmuszał kogoś do wykupienia mieszkań ?
Ja nie wykupiłem i nie mam zamiaru bo niema dla mnie znaczenia to czy jest własnościowe.
M P / 195.90.107.* / 2007-05-14 12:56
Bzdury pleciesz.
Nawet bez tej ustawy mozna bylo zaplacic grosze za wykup.
Wystarczylo tylko sie zainteresowac istniejacym juz prawem.
Gdybys splacil kredyt panstwu a nie spoldzielni tez bys zaplacil "zlotowke".

Najnowsze wpisy