Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Mieszkania tanieją w stolicy. Ceny rosną w Katowicach

Mieszkania tanieją w stolicy. Ceny rosną w Katowicach

Wyświetlaj:
dedededecv / 195.42.249.* / 2009-05-29 10:14
To jest tylko spadek cen ofertowych, które nie koniecznie znajdują nabywców. Ceny transakcyjne są jeszcze niższe. Biorąc pod uwagę to, że transakcji jest mało, można przypuszczać, że mama do czynienia z niespotykaną nierównowagą podaży i popytu. To doprowadzi do znacznych spadków cen.
Może na razie tego nie widać, ale będzie jak w USA, ceny spadały wolno, a potem bardzo gwałtownie przyśpieszył spadek cen.
tytann / 83.31.235.* / 2009-05-29 12:29
oj nie wg mnie mylisz sie. u nas zapotrzebowanie jest duże.
Fakctzynie cena jest za wysoka i rynek ja teraz reguluje + recesja medialna. Nie wydaje mi sie zeby jednak spadek cen byl gwaltwony - ceny ofertowe beda dazyć do cen transakcyjnych i je uzyskają (czytaj w dół około 20-25%) wtedy sytuacja powinna się unormować a i kupujący się pojawią. Cena transakcyjna wtedy będzie różnić się od ofertowej w zaleznosci o lokalizacji.
Mauiszzzz / 213.158.199.* / 2009-06-05 23:38
Nie porównujmy się z USA. Nasza gospodarka wciąż zwyżkuje - sytułacje gospodarczą mamy stabilną ceny mieszkan też niedlugo się usabilzują i nie będa to znaczne spadki.
cegielka / 87.207.71.* / 2009-06-07 07:37
"sytułacje" to mamy taka ,ze ceny jeżeli nie spadną i to w W-wie do poziomu sredniej krajowej za metr będzie tak jak będzie- czyli ZERO zainteresowania. a JAKIEŚ PODAWANIE CEN RZĘDU 8853/m2 może najwyżej wywołac uśmiech politowania czy wzruszenie ramion..nic więcej,.. no chyba ,że w mieszkaniu sa klamki ze złota a na ścianach Kossaki czy inne "modern" i na czasie obrazy...

Najnowsze wpisy