Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Mikro biura powstają w wielkich miastach. Miejsce do pracy wynająć można nawet w budce telefonicznej

Mikro biura powstają w wielkich miastach. Miejsce do pracy wynająć można nawet w budce telefonicznej

Wyświetlaj:
Agriss / 217.99.242.* / 2016-05-07 17:06

A nie mam zamiaru tracic czasu na wyrabianie dokumentu czy paszport

Wyrobienie dowodu tożsamości dzisiaj jest proste, bo robisz to w dowolnym urzędzie. A skoro Ci się nie chce, to nie miej pretensji, że innym też się może czegoś nie chcieć.
emigrant12312223 / 80.234.184.* / 2016-05-07 14:21
co sie dziwic ja mieszkam w anglii i mam angielskie i polskie obywatelstwo.niestety juz nie mam polskiego dowodu a na angielskim moge leciec wszedzie .. za wyjatkiem polski. Poniewaz mam polskie obywatelstwo nie moge wyleciec bo niby powininem poslugiwac sie polskim dokumentem. A nie mam zamiaru tracic czasu na wyrabianie dokumentu czy paszport ( na wyrobienie polskiego paszportu musze czekac miesiace- 2 miesiace zeby w ogole miec spotkanie w konsulacie w manchester). Jak sie traktuje turystow jako wrogow to nic dziwnego ze do polski mniej ludzi przyjezdza. Trzeba zrozumiec e polska to nie pepek swiata. Wole latac do hiszpani gdzie turystow witaj z otwartymi rekoma, loty tansze , tansze jedzenie i ludzie bardziej optymistyczni - ale co sie dziwic jak maja taka pogode
st.andrew usa / 79.75.26.* / 2016-05-08 01:34
dla rodowitych angoli zawsze bedziesz kundlem.zobaczysz po brexicie jaki jestes anglik nawet ci paszport uk nie pomoze a twoj wschodnioeuropejski akcent zrobi swoje i wtedy sie przekonasz pomiedzy kim zyjesz.
wiele miasta i państw / 79.191.178.* / 2016-05-07 18:06
Zdecyduj gdzie jest Twoja Ojczyzna. Jeśli jest to UK więc nie marudź. Kiedyś na starość zatęsknisz za tym co teraz wyśmiewasz. Za domem. Poczekaj jeszcze 30 lat. Serce Polaka jest zawsze tam, gdzie jego dzieciństwo i młodość. Sądzę, że tak jest z każdym człowiekiem.

Najnowsze wpisy