Milczenie owiec

Money.pl / 2007-05-25 06:54
Komentarze do wiadomości: Milczenie owiec.
Wyświetlaj:
mcmisiak / 2007-05-25 07:26 / Tysiącznik na forum
w takich sytułacjach zawsze sobie powtarzam "boj się gdy wszyscy sa chciwi, badz chciwy gdy wszyscy sie boja" chinole + japonce, USA - bedzie dzis ciekaiwe
Krzych / 2007-05-25 07:26 / Płoteczka na forum
witam.
zapytam czy sprzedaż domów na rynku wtórnym nie bedzie miała wpływu na jankesów , publikacja o 16:00
piti / 2007-05-25 07:08 / Bywalec forum
Życzę wszystkim żeby to własnie dzisiaj nasza GPW popłyneła pod prąd.
Indy / 2007-05-25 07:07 / Bywalec forum
dzień dobry:)
może nie będzie źle :)
tafcik-real / 2007-05-25 07:06 / portfel / Gracz Giełdowy
"Najpierw ja prognozowałem wzrosty na otwarciu (dobrze, że chodziarz ....."

...Korzeniowski...???

takie pomyłki w komentarzach są coraz popularniejsze i zaczyna mnie to denerwować, nie wspominając już o ich nietrafności..
wim / 2007-05-25 07:30 / Bywalec forum
Proponuje abyś sam pod każdym komentarzem napisał swój i zobaczymy kto ma racje. Taką ktoś ma prace, że pisze komentarze, a Ty nie musisz tego czytać jeśli Cię denerwuje.
Pozdrawiam
tafcik-real / 2007-05-25 07:40 / portfel / Gracz Giełdowy
skup się człowieku, napisałem dwa wersy a ty nie rozumiesz...??!! Mnie nie denerwuje komentarz mimo jego nie trafności, lecz coraz częściej popełniane w nich błędy, skoro taka praca to niech wykonują rzetelnie, jeśli ja oddałbym taki raport szefowej, to natychmiast mam po premi...
za to, że się nie przyłożyłem...
wim / 2007-05-25 08:04 / Bywalec forum
Współczuje szefowej.... I masz szczęście że tego nie czyta bo nietrafność pisze się razem.
tafcik-real / 2007-05-25 08:10 / portfel / Gracz Giełdowy
:-) masz rację, jednak ja się nie spuszczam nad komentarzami (ortografią, stylistyką itd) wypowiedzi forum bo z pośpiechu i innych czynników wynikają różne błędy, jednak co praca, to praca

na marginesie, myślę, że Twoje " WspółczujE szefowej" to też z pośpiechu i że chciałeś napisać:

WspółczujĘ szefowej - jak już tacy dokładni jesteśmy
wladyslaw / 2007-05-25 07:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W gradacji wartości treść dominować powinna nad formą. Nie usprawiedliwiam "literówek", domyślam się jedynie, że są rezultatem pośpiechu.
kkkoch / 2007-05-25 08:13 / Bywalec forum
Chodziarz to nie literówka kolego Pospiech nie usprawiedliwia niedbalstwa. to nie mail, którego autor nie czyta po napisaniu, lecz analityczny komentarz. Dziennikarz robiący błędy, za które moja córka w czwartej klasie podstawówki dostałaby 1 po prostu sie ośmiesza, ale rozumiem , że też masz kłopoty z językiem polskim - ja nie mam , więc nie rozumiem
wladyslaw / 2007-05-25 08:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cieszę się, że się dowartościowałeś. Życzę udanego dnia.
marboru / 2007-05-25 06:54 / portfel / "Bankier giełdowy"
No to będzie ciekawie dzisiaj.
Japonia na minusie, hang seng na inusie....b-shares się broni....
Otwarcie na minusie, a potem znowu wyciąganie - taki widzę scenariusz.
Powodzenia i zielonego wszystkim.
10 11 12 13 14 15
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy