Forum Polityka, aktualnościKraj

Miliard euro na ochronę przeciwpowodziową

Miliard euro na ochronę przeciwpowodziową

Money.pl / 2011-01-20 12:04
Komentarze do wiadomości: Miliard euro na ochronę przeciwpowodziową.
Wyświetlaj:
nizwab / 81.219.202.* / 2011-01-20 12:04
tak tak oczywiście w 2015 będziecie mówić o 2020, byle do następnych wyborów. Liczby wyglądają bardzo ładnie na papierze.. WYBORCO OBUDŹ SIĘ OLEJ TAKIE WYBORY I ZOSTAŃ W DOMU ALBO IDŹ I ODDAJ NIE WAŻNY GŁOS - TO BĘDZIE PROTEST ŻE NIE CHCEMY ŻADNEJ WŁADZY - BO ŻADNA PARTIA NIE JEST GODNA NASZYCH GŁOSÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pan Mietek umiarkowany optymista / 193.200.227.* / 2011-01-20 12:47
Super! popieram! nie głosujmy wcale albo oddajmy pusty głos! wtedy wybory wygra partia Pana Mietka, lub inny balansujący na granicy progu wyborczego twór i wreszcie będzie druga Japonia u nas. I wtedy każdy będzie mógł mieć pretensje do tych co na nich głosowali, bo my przecież oddaliśmy pusty głos, więc to nie nasza wina że jest źle... pozdrawiam i gratuluję inteligencji...

co do ochrony przeciwpowodziowej, to nie daliby kasy, to źle, bo ludzi narażają na straty majątku i nic się w kraju nie dzieje, a jak dają kasę, to juz od razu każdy wie, że i tak sie nic nie uda i na pewno ktos to rozkradnie, bo przecież nie może być, zeby u nas w kraju cos sie udało, a na pewno nigdy nie dzięki rządowym działaniom, .... ale grunt że jesteśmy prawdziwymi Polakami i potrafimy na wszystko się skarżyć i narzekać, bez tego byłoby tak nudno.

Pozdrawiam i życzę odrobiny optymizmu.
niwzab / 81.219.202.* / 2011-01-20 12:59
To idź i głosuj na Tuska co nic nie robi, SLD co tylko kradnie, PIS co wiecznie szuka winnych.
To jest Twoja inteligencja? Zejdź z drzewa baranie i przestań obrażać innych !

PS; przeczytaj ordynację wyborczą. ile % ludzi musi głosować aby wybory były ważne bałwanku?
Pan Mietek umiarkowany optymista / 193.200.227.* / 2011-01-20 13:18
Ile masz lat człowieku, i ile pamiętasz rządów? Mówisz że Tusk nic nie robi, co robili jego poprzednicy? Jeszcze się taki premeir nie urodził, co by wszystkim dogodził, ale to już kwestia poglądów. Jednak widze po Twoich wpisach, że żadna władza nie będzie dla Ciebie dobra, dlatego lepiej nie głosować. Jeśli wybory nie będą ważne, to zrobią kolejne, bo ktoś musi rządzić jakby nie było, a w taki sposób, każdy z nas zapłąci za powtórzone wybory, bo to kosztuje. Nie idąc do wyborów i nie oddając ważnego głosu jednocześnie tracimy prawo do narzekania na rząd, bo jak możemy narzekać, skoro nawet nie chciało nam się ruszyć do urny, żeby spróbować wpłynąć na wyniki.
niwzab / 81.219.202.* / 2011-01-20 13:44
Wszystkie po 89 roku !!! Teraz już widzę że Twoim ulubieńcem jest ryzy Tusk. Jesteś analfabetą? Pisałem że nie zagłosuje ani na PIS ani na PO ani na SLD ani żadne ich odłamy, bo to jedna i ta sama masa nic nierobiących półgłówków !

Co mi dał Tusk? Po nowym roku tylko podwyżki i zabrał wszystko co możliwe. Rusz dupę zza swojego wypasionego biurka i zobacz jak żyją ludzie w kraju a potem komentuj !
anonimek / 193.200.227.* / 2011-01-20 16:34
niby piszesz że nikogo nie popierasz, a język dyskusji utrzymujesz na poziomie wyznawcy PISu....
Pan Mietek umiarkowany optymista / 193.200.227.* / 2011-01-20 16:15
Skąd wiesz za jakim siedzę biurkiem :) dobrze wiem jak ludzie żyją w kraju, bo pochodzę ze wsi.
Wyzywasz mnie od analfabetów, więc pokaż mi w którym miejscu napisałem, że popieram kogokolwiek? Nie napisałem też na kogo masz głosować, tylko to, że nie głosowanie da nam wręcz przeciwny skutek z oczekiwanym. Mój głos to jest całe nic, ale jak zbieże się 100 tys takich głosów, to już jest siła, do wyborów trzeba podejść poważnie i wybrać jeśli nie swoje ideały to mniejsze zło, brak wyboru może niechcący dać wiatr na żagle dla siły politycznej, której chcemy uniknąć przy rządach bardziej niż innej.

Mam takie obywatelskie prawo, żeby móc w wyborach głosować na kogo mi się podoba, te prawo to niby bardzo mało, ale i tego na własne życzenie sam się nie pozbędę.

Najnowsze wpisy