Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Miliardy na internetowych aukcjach

Miliardy na internetowych aukcjach

Money.pl / 2007-01-20 02:40
Komentarze do wiadomości: Miliardy na internetowych aukcjach.
Wyświetlaj:
naiwniacy2010 / 195.238.164.* / 2009-12-28 18:34
Zobaczycie jak wam się gały otworzą jak wystawie aukcje jak legalnie oszukiwać ludzi na allegro i być bezkarnym przy okazji - pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury . Pierwszy raz obedrę waz ze skóry jak będziecie się chcieli dowiedzieć ,dwa to jak inni zakupią ten towar i go wykorzystają , trzy oczywiście allegro za to weźmie kasę za prowizje za wystawienie i tak dalej - a całemu smaczkowi dodam ze nic mi przy tym nie zrobią :) -bo to nie ustawodawca a serwis i za jego to pośrednictwem będzie :) - pozdrawiam
klient11 / 87.207.22.* / 2007-01-20 02:40
odradzam allegro, sami złodzieje i oszuści, a obsługa allegro nic nie potrafi załatwić jak trzeba, pseudo ubezpieczenie transakcji, pieniądze nie do odzyskania, a biorąza wszystko wysokie złodziejskie prowizje.
Korzystajcie z darmowego swistak.pl lub ebay.pl
andrzejo_p / 87.204.26.* / 2008-02-25 15:22
Nie ze wszystkim się zgadzam ale prowizje allegro są chore.
Prowizja za wystawienie przedmiotu ? To kpina - rozumiem, prowizja po sprzedaży przedmiotu - jest zarobek, jest prowizja. Ale powiedzmy 6 PLN za WYSTAWIENIE, nie sprzedaż jednego przedmiotu to jest poprostu przegięcie pały.
Jancio / 83.13.144.* / 2008-01-15 09:45
człowieku gadasz jak "lewicowy muł - pseudo liberał" !! mam 78 samych pozytywnych komentarzy i nic takiego co piszesz mi sie nie zdażyło! przejrzysty portal - dobra systematyka !
oeeem / 87.205.89.* / 2007-12-07 21:01
Racja! Na allegro bardzo często napotkałem się z oszustami zakupy na allegro nie są BEZPIECZNE. Nie wspominając już o ZłODZIEJSKIM procederze (prowizje!). Tym powinien się zająć Urząd ochrony konkurencji i konsumentów !!
zoilo / 83.11.138.* / 2007-01-20 15:46
Rany, człowieku - prezentujesz myslenie mohera z pierwszej ławki w kościele. Sam kupuje i sprzedaję na Allegro od dawna, jeszcze nigdy nic złego sie nie trafiło,jak były nieporozumienia,to dało się wyjaśnić.TYLKO TRZEBA UMIEĆ KORZYSTAĆ,jak nie dajesz sobie rady to trudno.Ale lepiej powiedziec,ze wszystko złodzieje i oszuści (wszyscy : kilka milionów użytowników,w tym ja, ale nie TY), i pewnie jeszcze pijacy, bo jak złodziej i oszust to i pijak pewnie!
naiwniacy / 195.238.164.* / 2009-12-28 18:33
Zobaczycie jak wam się gały otworzą jak wystawie aukcje jak legalnie oszukiwać ludzi na allegro i być bezkarnym przy okazji - pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury . Pierwszy raz obedrę waz ze skóry jak będziecie się chcieli dowiedzieć ,dwa to jak inni zakupią ten towar i go wykorzystają , trzy oczywiście allegro za to weźmie kasę za prowizje za wystawienie i tak dalej - a całemu smaczkowi dodam ze nic mi przy tym nie zrobią :) -bo to nie ustawodawca a serwis i za jego to pośrednictwem będzie :) - pozdrawiam
klient / 83.29.86.* / 2007-01-20 11:43
Świstaj sobie na ebay'u - powodzenia!!!

Najnowsze wpisy