Forum Polityka, aktualnościKraj

Miliardy złotych na pomoc dla powodzian

Miliardy złotych na pomoc dla powodzian

Money.pl / 2010-05-24 21:48
Komentarze do wiadomości: Miliardy złotych na pomoc dla powodzian .
Wyświetlaj:
powodzianin / 77.255.77.* / 2010-05-25 17:42
Przeglądam internet, i wszędzie widzę apele, prośby o datki na powodzian, tylko że nic z tych pieniędzy nie trafia do nas-powodzian, szczególnie Caritas- odsyła do księdza ze swojej parafii- i ksiądz wg. uznania i zwykłego widzimisię rzuci ochłap w postaci-używanych rzeczy czy też paczki makaronu.... smutne że was tak naciągają na te zbiórki. Jestem powodzianinem i byłem nim także w 1997r. jedyna pomoc jaką otrzymałem dla rodziny to z MOPsu- po wypełnieniu góry oświadczeń i formularzy i z PCK- w postaci przydatnych na prawdę rzeczy ale za to w bardzo znikomej ilości. Przykre jest, że malwersanci w stylu Caritas pod płaszczykiem udzielania nam-powodzianom pomocy-nabija sobie kieszenie...
aha... jestem ubezpieczony, ubezpieczam się regularnie od 1997r- pierwszej powodzi, która mnie dotknęła, ale zanim pieniądze z ubezpieczeń do nas- powodzian dotrą- jesteśmy bez dachu i niezbędnych środków do życia - więc ten co mówi że nic nam nie potrzeba- niech nigdy nie zazna takiej tragedii - bo nie mamy nawet papieru toaletowego żeby się podetrzeć - nie mówiąc o innych rzeczach.... spanie w szkole na łóżku polowym, jak długo wytrzyma ten- który nie doznał tragedii powodzi. W domu przerażający smród, stęchlizna, odcięty z powodów bezpieczeństwa gaz, prąd, woda... ...jeżeli jesteś szczęściarzem i masz jeszcze dom ...
he .he / 213.158.197.* / 2010-05-25 12:46
Dalej Donek! powiedz że BILIONY - to bardzej cię będą kochali towoi POmroczni wyborcy
*smile* / 109.243.61.* / 2010-05-25 09:54
aparatczyki z pis strasznie się muszą obawiać przegranych wyborów, skoro zaczynają wyć do księżyca, już kompletnie bez związku z artykułem :))
lib-V-MS / 78.8.145.* / 2010-05-25 08:01
będąc Gastprofessor-em niemieckiej uczelni (bartoszewski) – mieliśmy okazję się przekonać kilkakrotnie w tym roku
ksiezyc / 2010-05-24 21:48
Rzecznik Ziomków Sudeckich Bernd Posselt: Donald Tusk jest nie tylko Europejczykiem, który swój naród próbuje bronić przed nacjonalistycznymi siłami we własnym kraju, ale także człowiekiem, który już jako dziecko po drugiej wojnie światowej w zniszczonym Gdańsku był zawsze zafascynowany śladami niemieckiej historii.

Polski premier podczas wielkiego zlotu Ziomków Sudeckich (Sudetendeutsche Tag) w Augsburgu dostąpił "niewątpliwego" zaszczytu, ponieważ zarówno Bernd Posselt, rzecznik Ziomków Sudeckich, jak i Erika Steinbach wyjątkowo go chwalili. Posselt, wręczając Erice Steinbach Europejską Nagrodę Karola IV, przyznawaną przez ziomków od 1958 roku, stwierdził, że obydwie ważne niemieckie nagrody: Karola Wielkiego - przyznawana przez kapitułę w Akwizgranie, oraz Karola IV - nadawana przez Ziomków Sudeckich, znalazły się w godnych rękach.

cytat z "Naszego Dziennika" z 24 maja

Najnowsze wpisy