Forum Polityka, aktualnościPolityka

Milionowe odprawy dla zwolnionych z TVP

Milionowe odprawy dla zwolnionych z TVP

Money.pl / 2007-06-14 06:59
Komentarze do wiadomości: Milionowe odprawy dla zwolnionych z TVP.
Wyświetlaj:
TANIE PANSTWO ?????? / 80.55.218.* / 2007-06-16 14:03
GOSPODARKA RABUNKOWA
Jarod / 2007-06-15 20:38
Panie Wildstein, jeśli to prawda, co napisano, gratuluję ! Skończyła się Pana młodość i idee, za które Pan "walczył".
Czyli starzejemy się :-)
Za chwilę "psychiczny grób", trzeba się najeść, rozumiem to, trzeba też coś zostawić po sobie: rodzinie, przyjaciołom... .
Polskę i fanów imć Wojewódzkiego oraz Jejmości Dody, a przede wszystkim tych, którzy zarabiają 900 zł brutto można mieć w d...pie. To przecież frajerzy, nie z barykady, na której Pan walczył z przyjaciółmi o LEPSZĄ, WOLNĄ POLSKĘ ! Żałuję, że tacy jak np. Pan, Wielki Redaktor GAZETY CODZIENNEJ, Wielki Były Prezydent (o mało co "Bolek" i "Świętość Narodowa") - czy wiodący kretyni IV RP pojawiliście się w moim życiu.
Mam małecho pecha, ale nadmiernie nie przejmuję się. Właśnie takie zdarzenia jak: realsocjalizm, Kwaśniewski czy wdepnięcie w psie odchody, takie persony jak Pan, czy żerujący na Normalnych Ludziach krętacze-pomiatacze są MAŁYM pechem w moim życiu, ale w szerszej perspektywie mam to gdzieś... .
Nie byłem i nie jestem złodziejem; ciężko pracuję, w tym nad sobą.
Życzę Panu dystansu do osobistej historii i tzw. życiowych "dokonań"... . Ale się rozpisałem, może jestem frustratem, że nie potrafię dać tyle zarobić sobie i kumplom z mojej barykady ? Oj przepraszam, Pan zrobił to w świetle obowiązującego, niekomunistycznego prawa, o które Pan tak mocno walczył... .
scrooger / 83.25.101.* / 2007-06-14 23:38
A ja chcialem placic abonament ciesze sie ze jego nie placilem ze nie place i nie bede jego nigdy w zyciu placic teraz to mam argument zeby tego nie robic
pozdrawiam
kungfumiszcz / 2007-06-14 14:26
nie place od dawna, kablowka sciaga haracz dosc pokazny. bronek stworzyl nowa liste.
Wydymani przez kaczo / 83.21.69.* / 2007-06-14 11:40
Od dziś nie płące abonamentu.
Koniec kropka.
Prosze wszystkich aby nie popierali Wielkiej Korupcji i nie płacili abonamentu Wilekim Złodziejom
WydymanyPrzez IV RP / 88.84.153.* / 2007-06-14 10:22
Ciekawe ile kryształowy Twórca List Wildstein dostał za swoją ciężką pracę.
Jak Minister Propagandy Urbański będzie potrzebował kasy, to kolesie go zwolnią i przy okazji skorzysta paru innych. Oj chyba wezmą się za ściąganie haraczy z obywateli w postaci abonamentu czyli zgodnego z prawem złodziejstwa. Nie oglądasz? Twoja sprawa. Płacić musisz. Mam jeszcze jeden pomysł na kasę dla rządu (nie piszę Państwa, bo to podobno my). Zacząć wydawać oficjalną gazetę rządową i wprowadzić obowiązek płacenia za nią przez każde gospodarstwo domowe. Gazeta bezpłatna oczywiście, ale dodatkowo trzeba zapłacić poczcie za jej dostarczanie. Parę miliaedów się uzbiera.
P.L. / 84.10.251.* / 2007-06-14 09:44
Teraz już widzimy, jak świętość "SOLIDARNOŚCI" dosięgła bruku. Przykładów można znaleźć więcej - od Wałęsy zaczynając.
Sabre / 2007-06-14 09:42 / Tysiącznik na forum
Bronisław Wildstein, który zawsze miał dużą swobodę w ocenianiu poziomu moralności u innych, właśnie napisał swoją następną listę.
Ciekawe jak wpłynie ta informacja na liczbę płatników daniny – abonamentu radiowo telewizyjnego?
agiprop / 84.234.10.* / 2007-06-14 09:41
Skuteczne ogłupianie polskich goi dla rządzących Polską jest bezcenne więc przestańcie się czepiać głupich 0,5 miliona. Natomiast Wildstein udaje prawicowca a jest tak samo z układu żydokomuny, który to układ prowadzi Polskę w polityczny i nie tylko niebyt. Wczoraj w WSI-24 zdemaskował się Bronek broniąc Bolka, że Bolek to niby nie Bolek. TV obstawiona jest przez żydokomunę a zmiana prezesa objawia się tylko tym, że raz Janek Kos i Hans Klos jest na srebrnym ekranie a raz, że ich nie ma. A tak nawiasem, kiedy abonamencik do góry?
dzikikamien / 157.25.157.* / 2007-06-14 09:25
Na misje! A co to misja? To dbanie o finanse kolesiów.
Płać frajerze abonament płać.
debil z 4RP / 157.25.157.* / 2007-06-14 09:27
Czy można samemu płacić większy abonament? Ja bym chciał, bo uważam, że te ich odprawy są za małe.
........ / 213.158.197.* / 2007-06-14 09:25
I WSZYSTKO JASNE...
cheapczad / 2007-06-14 09:29 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
| 213.158.197.* | ........ i wszystko jasne...
ortopeda / 212.244.115.* / 2007-06-14 09:19
Nie komentuję tego czy im się te pieniądze faktycznie należą - bo w świetle obecnego prawa należą się.
Trzeba im pogratulować, bo wiedzą, że żyją.

Czy ktoś zwróci uwagę jak w stosunku do ich wynagrodzeń wyglądają żądania lekarzy? Jak porównać bezpośrednią odpowiedzialność, stres i warunki pracy?

Nie zazdroszczę nikomu - tego również oczekuję od społeczeństwa w stosunku do mojej grupy zawodowej vs podwyżek.

Za etat pracy dostaję 1350złotych na rękę po zeszłorocznych podwyżkach. 500tyś zarobię za jakieś 400 miesięcy (w wymiarze jednego etatu pracy).

Zwykłym ludziom powinno zależeć na tym, żebym nie pracował 400h w miesiącu i godnie zarabiał - tłumaczyć tego nie muszę (mam nadzieję)
Oskarzony Wildstein / 83.21.69.* / 2007-06-14 11:26
Wildstein powinien byc oskarżony o niegospodarność.
Nie było żadnego powodu do rozdawnictwa pieniedzy tym bardziej ze wspomniani obdarowani to zwykłe miernoty.
Pana Ortopede serdecznie pozdrawiam.
Solidaryzuje sie ze stajkime lekarskim.
ryzy mops / 157.25.157.* / 2007-06-14 09:33
A ja skomentuję. Nie ma powodu aby w telewizji publicznej kolesie zarabiali taką kasę. Co jest w prywatnej mnie nie obchodzi. W telewicji publicznej jeden koles bierze publiczna kase i daje drugiemu kolesiowi. Jedynym ograniczeniem jest jego poziom bezczejności. Umowa mogła przecież mówić nie o rocznej odprawie, ale np. o 100-letniej. Dlaczego nie?
Czy ten niby prawy i sprawiedliwy PIS coś z tym zrobi? Zgadnij? Oni też uważają, że publiczna kasa jest po to, aby między swoich dzielić.
quo vadis / 83.17.92.* / 2007-06-14 08:54
trzeba miec miare, co nie oburzacie się jak setki milionów skręciły komuchy z liberałami, jak miliardy uciekały w aferze paliwowej, jak Stokłosa korzystał dowoli z ulg podatkowych na kilkanaście milionów, jak Skarb Państwa utopił ponad 60 milionów w Laboratorium Frakcjonowania Osocza, jak za bezcen , za "0" zł przehandlował Lewandowski Polkolor. Musieliśmy jeszcze dopłacić do rtego biznesu . To co to was nie oburza, że słowami premiera i marszałka Oleksego , SLD ma Polaków w d...pie, i w prywatyzacji banków szły przekręty. Zajmujecie sie drobiazgami. Czytajcie dalej swojego śmiecia wyborczego i składajcie gesty uwielbienia dla redaktora naczelnego i jego ludzi honoru. Kiszczak w loży ludzi honoru gazety wyborczej. Już od dawna papier toaletowy jest tańszy od niej !
maa / 2007-06-14 09:05 / Tysiącznik na forum
Śliczny wpis.
A u was niegrow bijut...

Złapany na kradzieży zaczyna wrzeszczeć "łapać złodzieja!"
Powoli łój zaczyna skwierczeć pod tłustymi kuprami Kaczorów...
zapi / 2007-06-14 08:54 / Bywalec forum
A nam wciskają brednie, że musimy płacić abonament na TVP. Oni taką kase zbierają za nic obijanie się, a człowiek pracuje za marne pieniądze
Stop kaczkom / 83.21.69.* / 2007-06-14 08:47
Dla okradanej gawiedzi propaganda rozwiewa mgłe IV RP.
Juz sie zaczyna IV RP.
Oto nagi Wildsztein , jakim jest on naprawde.
Zwykły prymitywny złodziejaszek Naszych Pieniedzy
Czy ktos jeszcze wierzy w 3 Miliony mieszkań hihihh hih hihii
hłe hłe hłe
Przecież trzon PiSu to sa ludzie z TKM. Czy Wy tego nie widzicie ???
maa / 2007-06-14 09:32 / Tysiącznik na forum
Muszę Pana(ią) rozczarować.

Tak, wierzą Kaczyńskim.
Nie jest ważne, co robią, ważne jest to co mówią. Koalicja z PO nie powstała, bo PiS chcąc utrzymać swój "dziewiczy" wizerunek musiał kontrolować wszystkie resorty policyjno-prokuratorskie.

Proszę nie zapominać, że ich partia zmieniła nazwę z PC na PiS. A PC była bardziej skorumpowana od SLD, jeśli mierzyć to wysokością łapówek. I co z tego? Wygrali wybory pod hasłem walki z korupcją...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy