Forum Polityka, aktualnościKraj

Miliony za zerwanie umowy z firmą Misiaka

Miliony za zerwanie umowy z firmą Misiaka

Money.pl / 2009-03-20 07:29
Komentarze do wiadomości: Miliony za zerwanie umowy z firmą Misiaka.
Wyświetlaj:
pirek / 87.207.113.* / 2009-03-24 12:46
A ten Misiak to nie z "naszych"? Jakiś taki podobny... I krawata wiązać nie umie...
keron / 82.177.232.* / 2009-03-22 11:54
Złodziej na złodzieju siedzi w tym rządzie PO.
pirek / 87.207.113.* / 2009-03-24 12:39
W każdym rządzie w Polsce. Co mnie nie dziwi - przy ciemnocie większości Polaków i ich nieznajomości prawa, zasad organizacji, ogólnym przyzwoleniu na szwindle, etc. można robić wszystko. Trudno powstrzymać się, gdy jest okazja. A tych paru pyskaczy, którzy i tak nie bardzo wiedzą o co chodzi...
kofi / 89.78.171.* / 2009-03-20 17:34
Tak można bez pracy zarobić miliony, super Państwo i RZąd
andowc / 83.30.82.* / 2009-03-20 16:24
"Na złodzieju, czapka gore",- powiedzonko.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-03-20 19:53
Na zlodzieju czapka sobolowa.
jagodach / 81.190.149.* / 2009-03-20 15:30
Wystarczy spojrzeć na tą twarz i wszystko jest jasne.
Typowa buzia PO-aparatczyka, który miał pecha i wpadł, który wpadł bo byl zbyt głupi.
zerro / 217.98.20.* / 2009-03-20 08:28
Żaden przekręt obecnej władzy nie jest podany do opinii publicznej jeśli nie zrobi tego prasa, pomimo nowego urzędu J.Pitery. To, że PO będzie kręcić lody zapowiadała już posłanka PO, sejmu poprzedniej kadencji, którą ujęto na łapownictwie. Rodakom te informacje nie wystarczają. Notowania PO w sondażach są bardzo wysokie. O czym to może świadczyć ? Nie chcę powiedzieć, że o głupocie Polaków. Powiem więc, że większość społeczeństwa jest bardzo podatna na manipulacje ze strony mediów, które kształtują po swojej myśli opinię rodaków. Nie mogę tu znaleźć innego wytłumaczenia. Chyba nikt nie chce być okradany ? Obecnie rządzący wysysają dla siebie pieniądze państwowe, a więc nas wszystkich. Jeśli nie poprawi się nasz poziom inteligencji, to biada nam i naszym dzieciom. Nigdy nie będzie pieniędzy na leki, opiekę zdrowotną, drogi, naukę, itd.
szkodażetakjest / 79.185.236.* / 2009-03-20 09:54
Akurat zła opinia o Polakach jako o naiwnych do nieprzytomności ludziach trwa nieprzerwanie od dawien dawna. Już Thietmar, niemiecki kronikarz kiedy przybył na dwór Bolesława Krzywoustego ze zdumieniem stwierdził że ten lud jest jak dziecko. Dla nich tydzień jak dla normalnych ludzi wiek. Po tygodniu niczego nie pamiętają, bawią ich błahostki, wyprowadzić ich w pole potrafi byle kto. Poczytajcie. Te kroniki są wydane też po polsku. Nic się nie zmieniło przez wieki. To naród głupi, impulsywny, nie potrafiący skończyć co rozpoczęte, zapłonie słomianym ogniem i gaśnie, wystarczy ich tylko klepać po plecach i chwalić a zrobią wszystko nawet wbrew własnemu interesowi. Taką mamy opinię od zawsze. I taką mamy teraz. Mogłem ją poznać i wielu też to może.
acomitam / 83.11.90.* / 2009-03-20 15:17
Chyba Pan przesadza... To fakt, że nie jesteśmy jako naród przebiegli, jak to się mówi - kuci na cztery łapy, brak nam niemieckiej wytrwałości i solidności, żydowskiej pazerności i smykałki do interesów, czeskiego poczucia humoru i dystansu do nas samych, ale nawet przy naszych wadach, które czasami potrafią być zaletami, stworzyliśmy w przeszłości państwo, które w Europie uchodziło za wzór i budziło podziw. Chyba z naszych największych wad, które jakże często obracały się przeciw nam była i jest łatwowierność oraz założenie, że zamiary innych narodów i państw są szczere i życzliwe. Podczas gdy chyba nigdy tak nie było i tak nie jest również dzisiaj. Na domiar złego otworzyliśmy szeroko drzwi przed europejskim żydostwem, wpuściliśmy tego lisa do kurnika, za co zapłaciliśmy wysoką cenę i płacimy do tej pory. Utrata narodowego instynktu samozachowawczego doprowadziła do tego, że dajemy się wodzić za nos każdemu, kto ma na to ochotę. Wystarczy popatrzeć na wyniki wyborów z ostatnich 20 lat... Jak nie Kaczyńscy, to różne Pawlaki, Tuski.. wystarczy, że nas ktoś dobrze zabajeruje, a my już bierzemy to za dobra monetę. Oddajemy władzę nad nami i nad Polską takiemu szemranemu towarzystwu jak "liderzy" PiS-u, PO, PSL-lu, SLD, którzy kupczą naszą ojczyzna jak im się podoba. A przed nami perspektywa przyjęcia konstytucji UE, czego efektem może być utrata naszego własnego państwa. I ta niefrasobliwość jest też chyba naszym największym grzechem.
Misiak - chiena cmentrana na pogrzebie stoczni !!! / 193.26.131.* / 2009-03-20 07:30
Misiak - chiena cmentrana na pogrzebie stoczni !!!
szaraczek / 194.150.246.* / 2009-03-20 14:25
Ortografia się kłania Mościpanie.
cz4ja / 79.186.187.* / 2009-03-20 08:29
alez ja bym chcial taki milionek :) a potem mowcie mi chiena...

Najnowsze wpisy