Forum Forum finansoweKredyty

Millenium leasing - proszę o opinię

Millenium leasing - proszę o opinię

alienscum / 2008-11-18 11:09
Zastanawiam się nad ofertą millenium leasing.
Do tej pory korzystałem kilkukrotnie z efl i było OK, ale teraz mam
od millenium leasing dużo lepszą ofertę. Nie mam jednak doświadczenia z tą firmą.

Leasing będzie dotyczył środków transportu (auta dostawcze) na 24 mc.

Proszę o wasze opinie nt. przedmiotowej firmy.
Wyświetlaj:
Balkan Fracht / 5.173.111.* / 2023-10-19 10:24
Witam mam Problem z millennium leasing uregulowane zaleglosci na umowie I zostala wypowiedziana umowa. Po wypowiedzeniu doplacone 34tys. I brak dokumentow z samochodu I kontaktu I jeszcze domagaja sie zwrotu auta
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jan Gorski / 85.221.191.* / 2023-08-09 11:50
Witam jak to bywa piszą ofiary i sami nie zadowoleni hmmm ja osobiscie jestem zadowolony płace na czas harmonogram zgodnie z wytycznymi przedstawionymi podczas spotkania tabela opłat tez … nie mam co złego napisać Hmm dziwne prawda osobiscie POLECAM Janek
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jan Gorski / 37.30.123.* / 2023-08-08 21:55
Witam jak to bywa piszą ofiary i sami nie zadowoleni hmmm ja osobiscie jestem zadowolony płace na czas harmonogram zgodnie z wytycznymi przedstawionymi podczas spotkania tabela opłat tez … nie mam co złego napisać Hmm dziwne prawda osobiscie POLECAM Janek
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Dariusz1989 / 89.64.119.* / 2022-05-31 20:37
Witam !

W Millenium Leasing kredytuje auto służbowe zakupione przez moją firmę. W momencie podpisania leasingu podjąłem decycję ze skorzystam z ich ubezpieczenia OC + AC. Jako, że jest to auto w leasingu ubezpieczenie AC było koniecznością. Leasingodawca wyliczył mi kwotę 2600 zl. Było to auto 4 letnie o wartości 42 tys brutto. Na tą ofertę przystałem, gdyż była z opcji przeze mnnie sprawdzonych najkorzystniejsza. Przez okres roku nie miałem żadnej szkody z OC/AC. Otrzymałem propozycję wznowienia polisy przez leasingodawce z opcją wyboru 3 towarzystw ubezpieczeniowych. Opcja przedłużenia na dotychczasowych warunkach kosztowałaby mnie 3200 zł. By płacić tyle co dotychczas czyli 2600 zl musiałbym skorzystać z towarzystwa, którego nazwy nigdy nie słyszałem, a wiadomo czym to może się skończyć przy ewentualnej likwidacji szkody. '
Przypadkiem otrzymałem telefon od znanego towarzystwa ubezezpieczenowego, które zaproponowało mi oferte na OC / AC + NNW + ubezpieczenie opon, szyb i nawet tablic rejestracyjnych za kwotę uwaga: 1700 zł !!!!!
Zachwycony super ofertą i ucieszony ze w kieszeni i tak nie za głębokiej zostanie mi 900 zł zderzyłem się ze ścianą a mianowicie:
Na prośbę o przejście na ubezpieczenie indywidualne otrzymałem od Millenium Leasing zgodę ale muszę ponieść koszta, które pozwole sobię przedstawić poniżej:


"- 500 PLN netto – zmiana warunków ubezpieczenia z ML na Korzystającego,

- 250 PLN netto – opłata roczna za administrowanie polisą Korzystającego"


O ile mogę zrozumieć poniesienie z mojej strony opłaty za zmianę ubezpieczyciela to nie rozumiem skąd oni biorą takie kwoty...

Wobec tego z 900 zl w kieszeni zostałem z marnymi 150 złotyma.

Nie ukrywam rata leasingu z 880 zl wzrososla mi do 1020 zl przez rok ze wzgledu na zmianę stóp procentowych, ale widzę, że ciągle im mało i nawet w takiej sytacji próbują wykorzystać klienta.
Jak skończy mi się umowa pewno nanigdy nie skorzystam z ich oferty i wszystkim to odradzam.

Pozdrawiam,

Dariusz
Agnieszka527 / 91.223.175.* / 2023-07-27 14:16
Niestety mam dokładnie ten sam problem ,nie mogę się uwolnić od ich firmy ubezpieczeniowej. Miałam już kilka innych samochodów w innych firmach leasingowych i zawsze ubezpieczałam sama i to ja podejmowałam decyzję. Teraz straszą mnie kwotą 750 dodatkowej zapłaty za to że ja podejmę decyzje o firmie ubezpieczeniowej.
44006179 / 89.64.61.* / 2021-01-22 20:14
Najgorszy leasingodawca z jakim miałem do czynienia! 3 dni opóźnienia w opłaceniu FV i od razu przypominają za co biorą sobie 61 zł od każdego przypomnienia! Patologia, poniewaz nie reagują na żadne prośby i wnioski odnośnie zaprzestania niepotrzebnych przypomnień. Radze omijać szerokim łukiem!
frma przewozowa / 46.204.20.* / 2021-01-02 11:56
leasing tragedia, nie polecam, podpisanie umowy z ubezpieczeniem, które jak się okazuje pozniej juz po podpisaniu umowy nie było dla nas, aczkolwiek Pani wiedziała czym sie zajmuje nasza firma. Miesiąc pisania pism do Millennium i oczekiwan czy uwzględnia reklamacje a a uto w leasingu i stoi, bo przeciez nie ma odpowiedniego ubezpieczenia. A oni nie poczuwają się do winy. Po półtora mięsiąca postoju udało sie , po dopłacie za ubezpieczenie.
Obojetnie jaka zmiana w umowie czy harmonogramu spłat(obecnie ze względu na koronawirusa trwa juz w tym momencie ponad 2 miesiące ) W innych bankach około 1 do 2 tygodni raty zmniejszone i po sprawie. Kontakt zerowy, nie można sie dodzwonić, infolinia nic niwie dokładnie, odsyłają na inne numery, gdzi nikt nie odbiera. ODRADZAM TAKICH OSZUSTÓW !!
gamelska88 / 31.0.122.* / 2019-06-13 09:02
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie
Wybierz odpowiednią pożyczkę dla siebie tu: www.xchwilowki.pl
Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/
lub
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/
lub
Do 15.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. 100% przyznawalności! Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności.,,.
Pożyczka dostępna na stronie tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/
ani970 / 37.72.121.* / 2019-06-07 17:33
NIEEEEEEE Polecam
najgorsza forma z jaka wspolpracowalismy
Zero opcji zmian w trakcie zmiany umowy za wszytsko dodatkowo kasuja za odsetki w kwocie 8zl doliczja 50zl za wystawienie wezwania

Brak kontaktu
PAWEŁ POL / 94.254.246.* / 2018-04-02 16:49
millenium leasing to banda warszawskich oszustów, to firma bez partnerstwa biznesowego.Tylko im zależy na podpisaniu umowy i wpłaceniu pierwszej wpłaty.Zmiana harmonogramu rat czy coś innego w Millenium jest nie do załatwienia.Np. w Mercedes Leasing ten temat załatwiamy przez telefon.Sztuką jest dodzwonić do Milenium w z innym tematem niż nowa umowa.
mati2000 / 109.173.217.* / 2017-03-22 17:24
I dalsza część opowieści....udało w końcu dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej i o dziwo pieniędzy nie oddadzą :) Szok... Leasingu koleżance nie przyznają bo wcześniej ma wobec nich jakiś mały dług. Teraz pytanie...co ja mam z tym wspólnego? Leasing przygarnął pieniążki od mojej firmy czyli nie związanej ani z leasingiem ani z leasingobiorcą.Zdaniem prawnika leasing nawet nie ma prawa od mojej firmy przyjąć pieniędzy gdyż nic nas nie łączy a już tym bardziej pokryć sobie dług naszymi pieniędzmi innej firmie. No i kluczowy punkt programu...jaką FV wystawi mnie leasing ? na dług innej firmy ? :) No...gratuluję pomysłu Millenium Leasing. Do roboty idzie Prokuratura a na osłodę Urząd Skarbowy gdyż zabrano moje pieniążki i to bez dokumentu księgowego.
Wnioski są oczywiste.....szukajcie ludzie lepiej innej firmy :)
H Szatkowski / 2017-03-22 17:34
No właśnie, co masz wspólnego ?

Przecież miałeś koncepcję księgową na sytuację niezakładaną, tj. podpisania umowy przez 'koleżankę'. Wtedy wpisałbyś opinię, jakiż to ML jest elastyczny, przyjazny i niedrobiazgowy ?
mati2000 / 109.173.217.* / 2017-03-21 16:31
Również nie polecam. Moja koleżanka brała u nich leasing. Wpłaciłem jej opłatę wstępną na konto millenium leasing. Następnie bez jednego słowa nie udzielili leasingu choć umowa była podpisana. Mijają 3 tyg ,leasingu nie ma a mnie nikt nie oddaje wpłaconych pieniędzy. Na pisma brak odp. Tel ? Odsyłają do innych działów.
Proszę uważajcie na Millenium Leasing jest o wiele lepszych firm. Ja sprawę zgłaszam do Prokuratury bo to zwykłe wyłudzenie.
Kris2009 / 5.174.107.* / 2017-08-19 15:22
Zgadzam się z tą opinią. Ja starałem się o leasing, wpłatę początkową przyjęli a następnie odmówili udzielenia leasingu z niewiadomych przyczyn. Nie jestem zadłużony w jakichkolwiek instytucjach! Wysyłam pisma o zwrot wpłaconych środków i cisza - pełna spychologia i unikanie kontaktu.Chyba Millenium Leasing cienko już przędzie ale nie odpuszczę i odzyskam swoje pieniądze ! Uważajcie na tą firmę a z całą pewnością znajdziecie lepszą. Ja bez problemu dostałem leasing w innej firmie z pocałowaniem ręki. Uważajcie na tych wyłudzaczy !
Jan Mazur / 188.146.131.* / 2017-09-16 21:27
Chlopie powielasz caly czas jeden watek... forum dla kazdego a wypowiada sie caly czas ten sam koles.... zal. Z info jakie mam zadna instytucja finansowa nie postepuje tak jak to opisales.... widocznie jest cos na rzeczy... ale z twojej strony... moze poprostu chcial pan wyludzic leasing??? Moze osoba jest na czarnej liscie... moze warto pochylic sie nad ta firma... moze kontrola us?
Maszynista / 80.53.40.* / 2016-10-24 17:16
[b]Nie POLECAM!,[/b]

Wszystko pięknie na etapie rozmów i podpisania umowy, jazda zaczyna się jak maszyna kredytowa rusza. Niekompetencja przedstawiciela doprowadziła do tego, że wpłaty własnej za towar dokonałem w walucie EURO, aby uniknąć niekorzystnego spreadu (miałem nadwyżkę w Euro, więc postanowiłem ją zagospodarować), kwota sprzedaży towaru była w Euro zatem to był dodatkowy argument. Bank natomiast przeliczył moją wpłatę po średnim kursie Euro, a sam wystawił mi fakturę na moją wpłatę po kursie sprzedaży dewiz banku millennium. Niby ok, bo jak się człowiek nie zna na trickach bankowych to potem większe zdziwienie. Zaksięgowałem kwotę z faktury i było ok, po kilu miesiącach dostałem wezwanie do zapłaty, brakowało mniej więcej wartości jednej raty czynszowej... pomyślałem, że może nie zaksięgowali jeszcze ostatnie wpłaty, ale sprawdzam konto, a tam regularnie płacone raty, wysyłam pismo o anulowanie odsetek i wyjaśnienie skąd taka niedopłata, po czym odsetki anulują i informacja , że być może błąd systemu, sytuacja powtarza się się po 2 miesiącach, i kolejny raz to samo z mojej strony, za trzecim razem już nie chcą anulować i domagają się zapłaty, pytam o co chodzi niech wyjaśnią skąd taka niedopłata, po ok 3-4 tyg. dostaję odpowiedź, że to różnica pomiędzy moją wpłatą, a fakturą którą mi wystawili....(cóż za szok!!! przecież wpłaciłem zaliczkę w Euro!!! bank nie musiał kupować euro do zapłaty zaliczki do dostawcy!) Miałem uniknąć różnicy spreadu i nie być stratnym, a tym samym wyłudzili ode mnie wysokość jednej raty. Mogłem znacznie więcej zarobić sprzedając Euro w kantorze i wpłacając PLN. Piszę więc kolejne reklamacje, odwołania ale bełkot ten sam, odpowiedzi za każdym razem od innej osoby, zero kontaktu do wyjaśnienia tylko domaganie się zapłaty. Proponuję zmianę aneksu aby uznali moją wpłatę po przynajmniej takim kursie wg. jakiego rozliczają umowy leasingowe, ale nic, kamień w wodę i kolejne wezwania i odsetki.

Nie polecam, nie polecam, miało być fajnie, a jest beznadziejnie. szkoda bo warunki przedstawiali całkiem niezłe, w kolejnych 2-3 latach mam jeszcze do leasingowania sprzęt za ok 1 mln zł. ale po takim traktowaniu klienta na pewno nie będzie to Millennium Leasing.
firma / 212.96.228.* / 2016-03-02 20:07
Odradzam. Nie można się dodzwonić. Obsługa chamska, niemiła i niekompetentna.Trzeba się prosić o faktury żeby wysłali mailem. Wszytsko trwa, nikt nic nie wie, potrafia tylko do Działów przełaczać.
Na maile nie odpowiadają. Odradzam w szczegolności Region Południowy. Miło jest tylko przy podpisywaniu umowy , a potem radź sobie sam.
e-lupus / 188.121.6.* / 2015-11-15 14:53
Nie polecam , uważajcie ja mam z nimi 12 spraw w sądzie jedną już wygrałem reszta się toczy. Sprzedali auto , wartość ze sprzedaży zwrócengo auta przewyższyła wartość niezapłaconych a rat a oni O ZGROZO WYPEŁNILI WEKSEL I NASŁALI KOMORNIKA że niby im wiszę kasę. Pamietajcie jak podpiszecie weksel mogą go wypełnić na jaka kwotę im się podoba , sędzia tego WCALE NIE SPRAWDZA i dają do komornika bez żadnej rozprawy. .Oczywiście nie zwrócili nadwyżki jak to robi np PKO BP leasing Chętnie pomogę poszkodowanym jacekjank@gmail.com
gupsm45g / 2015-10-14 10:05
Dzień dobry. Z usług Millenium leasing nie korzystałem, ale z całego serca mogę polecić [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Proszę więc wątku nie zaśmiecać.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy