Forum Forum inwestycyjneFundusze

Millennium MiS co o tym funduszu myslicie??

Millennium MiS co o tym funduszu myslicie??

Luki... / 2007-04-18 17:00
witam od 10 kwietnia 2007 mozna nabywac jednostki funduszu Millennium Malych i Srednich Spolek. Co myslicie o zakupie jednostek tego funduszu w takim momncie jak ten:czyli prawie na samym poczatku jego istnienia:)??prosze o odp??
Wyświetlaj:
mruwa / 87.204.69.* / 2007-04-30 13:35
fundusz całkiem dobrze sie reprezentuje - ipewnie przyniesie zyski. Jedno mnie ciekawi - nie pociagaja zadnych opłat zazakup jednostek. Poadrawiam
bankopl / 2007-04-26 20:54
27/04/2007 jest ostatnim dniem zbywania jednostek i zawieszaja!!!
t56 / 193.238.200.* / 2007-04-18 19:20
LUKI - wlasnie dzis zainwestowalam spora gotowke w MiS w Millenium jedn .kosztuje ok.120 ,00 mysle ze ten fyndusz jest SUPER przeciez teraz po uzyskaniu i wygraniu EURO ma barrrrrrdzo duza i dobra perspektywe JUZ W ZADNYM INNYM BANKU NIE KUPISZ MIs -A zobacz jak dobre ma notowania Wig40 i Wig80 a przeciez to male i srednie spolki ,,MiS ,,juz koncza sprzedawac - wlasnie wrocilam przed 2- godz. musisz sie zdecydowac ja juz to zrobilam i podzielilam jeszcze na fundusz budo i nieruch. i fundusz akcyjny- pod parasolem w ING BANK SLASKI ma super parasol idz i zobacz POWODZENIA odezwij sie jaka podjoles decyzje ODWAGI !!!!!!!
Luki... / 2007-04-18 20:28
witam:)doskonale wiem ze bardzo dobrze radza sobie fundusze MiS spolek bo w swoim portfelu mam BPH Dynamicznych Spolek i mialem tez PZU MiS ale sprzedalem wszystkie jednostki bo slabo sobie radzil ten fundusz na tle innch inwestuja w MiS Ja kupuje przez mBank POLECAM i powodzenia;)
LBas / 2007-04-18 17:38 / Bywalec forum
Witam ! To że na samym początku jego istnienia to raczej bym sie nie martwił , a raczej o to że akcje już są bardzo wysoko ,chyba że długo terminowo
kam86 / 150.254.73.* / 2007-05-01 00:02
mozna jeszcze kupic jednostki nalezace do BPH dynamicznych spolek, pzu mis i dwstop50mis+, takze mozna jeszcze nabywac jednostki misiów:) a pzu i bph teraz radza sobie bardzo dobrze:) a millenium mis sam zakupilem:) i poczekamy, a potem zobaczymy jak bedzie sie zachowywal :)
Luki... / 2007-05-01 08:44
bo jak narazie Millennum MiS bardzo slabo wypada 0.5% w tydzien np. w porownaniu do PZU MiS ktory podskoczyle przez ostatnie 7 dni o 4,5% tez mam Millennium MiS- poczekamy zobaczymy jak bedzie sobie radzil w kolejnych tygodniach, miesiacach Pozdrowienia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy