Forum Polityka, aktualnościKraj

Minister skarbu chce kuratora w TVP

Minister skarbu chce kuratora w TVP

Money.pl / 2009-07-08 12:13
Komentarze do wiadomości: Minister skarbu chce kuratora w TVP.
Wyświetlaj:
qoomaq / 79.191.96.* / 2009-07-08 20:20
Kto poważny dziś ogląda telewizję? Chyba tylko mohery i emerycki elektorat PiS. TV to strata czasu - newsy są w internecie na zawołanie, podobnie prognoza pogody. A jak ktoś ma ochotę poogladać archiwalne filmy to są na satelicie. Bo nie wiem kto normalny ogląda tzw zaangażowane reportaże z trudnego życia meneli, którym zasiłek nie wystarcza na denaturat i w związku z tym muszą płodzić kolejne dzieci aby żyć z becikowego.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-07-08 18:12
Czyż to nie on do spółki z lpr i so robił nocną zmianę w ustawie o KRRiT przerywając, zresztą niekonstytucyjnie, żywot ówczesnej? Tak był ten konus I spragniony pełni władzy, że musiał swego brata czyli zjawisko biologiczne inaczej znane jako konus II nocą do podpisu tej zmiany zmuszać a potem jeszcze tej samej nocy maszyny drukarskie uruchamiać byleby tą zmianę jak najszybciej narodowi ogłosić i w życie wprowadzić?
Własnymi rękami przecież umieszczał obecnych władców tvp na ich stołeczkach, nie mając przy tym ani odrobiny honoru ani umiaru.
Nie mógł poczekać do formalnego zakończenia działania ówczesnej KRRiT? Chciał to i ma.

A tuskowi to tylko na rękę.

Zresztą ruch obecnie jest po stronie konusa II, wiernego sługi konusa I, który może nową ustawę medialną podpisać kończąc tym samym żywot takich ludzi jak farfał w tvp. Ale chyba nie będzie on miał aż na tyle odwagi, aby żądaniom brata swego się sprzeciwić.

Tak, że drodzy pisowcy biegiem do konusa I.
Ryszmar. / 217.97.193.* / 2009-07-08 14:57
Ten rząd powinien mieć kuratora.
jerower / 80.48.115.* / 2009-07-08 15:57
A PiSowski nie? W ogóle nad prawicowymi rządami powinno się sprawować kuratelę. Pamiętam niesławnego Buzka jak kończył, a dzisiaj jaki bohater w UE, dzięki narodowo-medialnej amnezji. Już nie wspomina sie nawet o jego licznych nickach jako TW (“Karol”, “Docent” i “Oris”), a tylko o jego sukcesie. Szkoda, że jakoś nikt nie chce przypominać jego historii, jak donosił i brał pieniądze, a później o wskaźnikach ekonomicznych jego rządów (wespół z Balcerowiczem, którego to partyjny kolega z PZPRu usadził szybko na innym stołku, bo autorytet mu topniał). Rządy Pisu kończyły się również w atmosferze skandalu i niskich notowań społecznych, których do dzisiaj nie są w stanie odbudować. A teraz jeszcze to PO! Ale na kogo tu głosować? Pilnie trzeba zlikwidować konkordat (oszczędności od 5 do 8 mld zł. rocznie) i ustanowić rozsadną progresję podatkową do 85%, zwalniając z podatków jedynie inwestujących i tworzacych miejsca pracy. Zrobić wreszcie porzadek z płacami w samorzadach i w polityce zatrudnieniowej. Ułatwić (skończyć z komunizmem) w gospodarce mieszkaniowej i budownictwie (postawienie kreski na mapce 700 zł, podciągnięcie prądu do działki budowlanej (do 1,5 roku czasu) za prywatne pieniadze, a na Zachodzie jest inaczej; to co na działce moje i ja płacę, a to co poza, zakładu energetycznego i jego sprawa) Nie mówię już o tzw. Spółdzielniach Mieszkaniowych, które nie sa spóółdzielniami, a postkomunistycznymi przechowalniami nieudaczników. Ktoś chce darować komuś mieszkanie za złotówkę! Pytam się co to za spółdzielnia, jak rząd chce darować jej mieszkania członkom? Spółdzielnie u nas to wspólnoty mieszkaniowe. Gdzie się człowiek nie ruszy to komunizm pełen; kolejki do energetyki, kolejki w słuzbie zrowia, ale nie do sklepów i to już cieszy niektórych. Kolejki zastąpiliśmy postkolejkami; bierzesz pożyczkę, lub kredyt i nie czekasztylko spłacasz coś, co do ciebie nie należy przez pół zycia, a gdy staniesz się właścicielem, już jest nic nie warte. Kiedyś w kolejce czekałem po zenita (ap. fotograficzny) który kosztował 1/4 pensji, dzisiaj aparat podobny mogę kupic od razu, ale kosztuje 4 moje pensje i muszę wziąć kredyt. Gdyby wtenczas wyceniono zenita na 4 pensje, leżałyby również na półce. A po co marnuję czas!
Ryszmar. / 217.97.193.* / 2009-07-08 16:02
Hm dużo tego napisałeś.Może dobrze może źle, nie wiem.Ale co ma PiS do Buzka?. Rozwiń myśl.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-07-08 17:58
Jakby tu nie patrzeć to konusy wytrwale buzka popierały.
janiszek / 85.222.86.* / 2009-07-08 14:57
Tusk zrobi wszystko żeby pogrzebać na zawsze TVP. Zbiorowa mogiła czeka też na wszystkich Polaków. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
zorro25 / 89.228.255.* / 2009-07-08 14:17
Jedna telewizja - jeden TVN.
A jeśli ktoś tego nie rozumie to zajmie się nim tuskowa prokuratura.
ancymon / 79.188.238.* / 2009-07-08 12:13
Kto kupił polskie stocznie ?
komu je sprzedałeś ?

Najnowsze wpisy