Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ministerstwo za miliony będzie promować energię jądrową

Ministerstwo za miliony będzie promować energię jądrową

Wyświetlaj:
jot-24 / 178.183.226.* / 2010-07-22 15:38
wydają na propagandę pieniądze podatników, czyli m.in. moje. I nazywają to demokracja. Następnie za nasze(i moje) pieniądze coś tam wybudują.I za używanie tego czegoś znów będę musiał płacić horrendalne ( nie rynkowe) ceny .
ktoś powie : kogo wybrałeś ,tego masz. Ale : demokratyczne wybory rozstrzygają , kto będzie uciskany w majestacie prawa .
pewien bardzo mądry człowiek powiedział : demokracja to kult szakali wyznawany przez osłów
MarlenaG13 / 194.33.17.* / 2010-07-22 13:35
A nie lepiej skupić się na energii , która nie przynosi toksycznych odpadów.. - słońce..? wiatr..? prądy wodne..? Co prawda nie jesteśmy może kajem, w którym non stop świeci słońce, ale wiart czasami nieźle powiewa..
jest to napewno kosztowne.. ale myślę bardziej opłacalne.. - minimalizuje sie ryzyko możliwej awarii (np. reaktora.. niby sa nowoczesne zabezpieczenia, ale ryzyko niepowodzenia jest zawsze bardzo groźne) a dodatkowo nie tworzylibysmy toksycznych radioaktywnych odpadów, dla których utylizacja polega na składowaniu na dnie mórz lub w ziemi.. co baaardzo zanieczyszcza naszą planete..

POSTAWMY NA SŁOŃCE I WIATR..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adam222 / 77.88.138.* / 2010-07-22 15:15
Nie byłoby łapówek od lobby energetycznego. Nie mamy paliwa, elektrowni, składowisk, wiedzy i doświadczenia, a chcemy pakować się w atom. Nasze kopalnie węgla się zasypie a wszystko kupi się za granicą za miliardy spłacane później przez pokolenia. To wizja zagłady Polski.
MarlenaG13 / 194.33.17.* / 2010-07-22 16:18
żeby tylko kupili na zachodzie.. gorzej jak będziemy w tym wszystkim chcieli oszczędzać..
przy budowie reaktora pewnie firmy nie będą wypłacać swoim pracownikom godnych wynagrodzeń.. (jak to mają w naturze polskie duże firmy budowlane) oni w zamian nie będą się starać.. i Polska pójdzie z dymem...

widać my lubimy rzucać sobie kłody pod nogi.. - bądź jak to lepiej by było ująć.. - lubimy rzucać kłody pod nogi naszym pokoleniom..

Najnowsze wpisy