Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ministrowie wystawili sobie oceny

Ministrowie wystawili sobie oceny

Money.pl / 2007-01-02 09:09
Komentarze do wiadomości: Ministrowie wystawili sobie oceny.
Wyświetlaj:
belfer / 83.27.7.* / 2007-01-02 14:35
Ja też wam wystawię oceny - u mnie wszyscy macie jedynki. A Gosiewski minus 2
doodge / 195.117.195.* / 2007-01-02 14:13
No tak, tego sie mozna bylo spodziewac, bo przeciez czlonkowie tego rzadu od dluzszego juz czasu przekonuja mnie swoimi wypowiedziami, ze sa totalnie oderwani od rzeczywistosci... Ciekawi mnie natomiast to, jak duza czesc spoleczenstwa odlozy swoj zdrowy rozsadek w kat i, jak te krowy, uwierzy w to, co mowia "elity"...
yuio / 217.74.68.* / 2007-01-02 12:35
W Polsce jak najbardziej... wazne, ze pochodzi z odpowiedniej partii...
Sabre / 2007-01-02 09:42 / Tysiącznik na forum
Najważniejszym elementem dla osiągnięcia sukcesu w polityce jest okazywanie pewności siebie. Jest to pierwsza zasada tzw. „cold reading”, metody psychologicznej pozwalającej przekształcać słuchaczy w wiernych wyborców.
Inne zasady: „sprawiajcie zawsze wrażenie, że wiecie więcej niż mówicie” i „mówcie zawsze rozmówcy to, co chce usłyszeć”, były już wcześniej stosowane przez obecny rząd z dużym sukcesem. Jednak w tym wypadku stoi ona w jawnej sprzeczności z inną zasadą „bądźcie skromni” – bo niewątpliwie skromności bardzo potrzebują .
strzelec1313 / 194.181.1.* / 2007-01-02 09:09
Proszę obudzcie się, jak można z waszych wypowiedzi zauważyć, to wy chyba w innym Państwie jesteście bo jeżeli to jest mowa o Polsce to jakieś DYRDYMAŁY wygadujecie. Nie twierdze że wszystko, ale jakbym miał to co tam napisane przesiać przez sito prawdy i skomfrontować to z teraźniejszą Polska z waszych 100% prawdą okazało by się 20%. Bezrobocie spada bo ludzie uciekają na zachód, ZUS najlepszą instytucją śmiech na sali przeciesz to NAJWIĘKSI ALE MARNOTRAWCY PIENIĘDZY. Dobrze że się Pani Fotyga swymi dokonaniami nie chwali. Jedynym wyraźnym liderem, który faktycznie coś robi to Pan Ziobro, choć i jedgo interpretacje prawa są nieraz dziwne i zależne od strony która ma być karcona. Reszta choć nie twierdze że wszystko TO P******* :). Mam nadzieje że 2007 będzie faktycznie pełen pracy a nie imitacji pracy z waszej strony.

Najnowsze wpisy