Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Miskiewicz: Mowa ciała i mowa Leppera

Miskiewicz: Mowa ciała i mowa Leppera

Money.pl / 2008-05-07 11:18
Komentarze do wiadomości: Miskiewicz: Mowa ciała i mowa Leppera.
Wyświetlaj:
ambroziak / 77.253.105.* / 2009-10-21 16:06
Lepper zrobił bardzo dużo dla ludzi! Załatwił w UE renegicjację tratatu akcesyjnego, wprowadził biopaliwa, załatwił doipłaty do owoców miękkich, forsował stałe podwyżki rent i emeytur o wskaźnik wzrostu cen (odrzucony przez koalicję liberałów: PIS, PO, SLD i PSL). Zasłużył na szacunek.
obserwator / 2008-10-31 17:17 / Tysiącznik na forum
dzisiaj jest koniec października, od wielu miesięcy cisza, dziennikarze juz nie interesuja się seksafera. Jak byl czas to mikrofon i kamera byla gorąca, zarabiali duże pieniadze dziennikarze. Być może ten proces pokaże że Lepper był nie winny. Czy wówczas prześmiewcy oddadzą pieniądze na cele społeczne, bo ich zarobek mozna zaliczyć do korzyści z nierządu. Pamiętam jak telewizja podała że prokuratura oskarzyła a sad skaza kilku pracowników w malek firmie których koleżanka oskarżyła o molestowanie seksualne. Aresztowano tych ludzi , skazano, dostali wyroki. Wszystko się odbywało na oczach tamtejszej społeczności. Oskarzeni i skazani mieli rodziny i dzieci, nikt z sprawiedliwości tym się nie przeją, dzieci cierpiały. Jednak wyszła prawda, opatrznośc udzielila pomocy skazanym, koleżanka przyznała sie po procesie że wszystko zmyśliła, wszyscy jej koledzy byli niewinni. Nad tym nikt z dziennikarzy nie pochylił sie, informacja pojawila się raz i znikła. Czy podobnie będzie z Leperem. Jeżeli tak się stanie , to Rzecznik Praw Obywatelskich winien interweniować i zaproponować procedury obrony społeczeństwa przed niesłusznym oskarżeniem i sądami króre skazują niewinnych ludzi.
~kazek / 2008-05-07 16:21 / Bywalec forum
Dobrze to poniżej napisał Łowca.
To rzuca pewne światło, na ciekawe fakty, że PO zapłaciła 1,2 mln. Zł dla TeFałeNu.
Walter wiedział za co pracuje. Pudrował pudrował pudrował i wylansował miernoty na najwyższe stanowiska……… a teraz do kasy.
Pocieszne są jedynie takie cio…. Jak Sabre, Hoop i maa – oni nie zauważają, że to właśnie oni zapłacą za te szwindle.
Nie tylko TeFałeN zarobił, ale również Polsat – od innego SB-eka.
O wszystkim pięknie można przeczytać w dzisiejszym Naszym Dzienniku.
Nie pomylić He, He, He z Der Dziennikiem (pismo niemieckie wydawane w języku polskim – dokładnie tak jak to było podczas okupacji w latach 1939 – 1944).
ŁowcaWykształciuchów / 2008-05-07 15:11 / NiePOsPOlity Intelekt
===============
"Sąd Okręgowy w Warszawie sygn. akt VIIIK37/98 t. IV, akta tajne
Przesłuchanie Grzegorza Żemka

Odpowiedzialnym z ramienia II Zarządu Sztabu Generalnego WP za lokowanie agentów w sferze mediów był Ryszard Pospieszyński, najpierw pracownik Komitetu Centralnego ZPR, a później dyrektor generalny Filmu Polskiego. Ja dostałem od służb specjalnych wojskowych zadanie po konsultacjach z Pospieszyńskim aby znaleźć za granicą firmę, która mogłaby pełnić rolę "konia trojańskiego", to znaczy która mogłaby służyć do wprowadzenia agentów na obszar na Zachodzie, w dziedzinie mediów. Był to rok 1987. Jedyną firmą zagraniczną w dziedzinie mediów, którą znałem była firma należąca do Jana Wejherta, ulokowana w Irlandii, na obszarze doków portowych, które stanowiły wydzielony w Irlandii obszar tzw. "raju podatkowego". Mechanizmy działań tego raju podatkowego były analogiczne do tych, które funkcjonowały na Guernsey. Firma ta nazywała się Cantal, a później zmieniono jej nazwę na I.T.I. Ta firma finansowała się z kredytów banku handlowego International w Luksemburgu. Zapytałem służb wojskowych czy mogę podjąć kontakt z Wejhertem. Otrzymałem wówczas informację, że on już współpracuje ze służbami wojskowymi, więc będzie to proste. W tym czasie byłem dyrektorem Departamentu Kredytów w BHI. Poznałem w czasie tych rozmów z Wejhertem jego współpracowników m.in. M. Waltera. Zasugerowali mi, że jeżeli jest potrzeba zorganizowania - znalezienia przykrycia dla agentów działających w dziedzinie mediów i ich finansowanie, to najlepiej stworzyć międzynarodowy koncern z udziałem Filmu Polskiego."

==============
"Sekretarz Stanu przy Radzie Ministrów. Warszawa 22 lutego 1983r.
Rzecznik Prasowy Rządu

Tow.Generał Czesław Kiszczak
Minister Spraw Wewnętrznych

Proponuję utworzenie w MSW oddzielnego pionu ( służby) propagandowej, działającej także w obrębie MO. Znaczna część politycznie ważnych w skali kraju przedsięwzięć polityczni-propagandowych ma związek domeną działalności MSW. Dopóki w kraju toczyć się będzie walka polityczna, MSW będzie planować i realizować przedsięwzięcia o największym znaczeniu z punktu widzenia jej przebiegu. Niezbędny jest, więc poważny, instytucjonalny instrument umożliwiający lepsze wykorzystanie propagandowe tych operacji, bezpośrednie oddziaływanie na społeczeństwo w pożądanym kierunku. (...)

Służba propagandowa MSW powinna mieć możliwość dawania do TV, radia i prasy gotowych programów do druku, albo też dostarczania TV, radiu i prasie półproduktów, którym ostateczny kształt nadadzą redakcje TV, radia i prasy.(..) W przypadku tego rodzaju rozbudowy służby propagandowej, decydujące znaczenie będzie mieć obsada kadrowa. Trudno jednak znaleźć dobrych dziennikarzy, którzy zdecydują się przejść do MSW. Nie mniej mam pewne propozycje, które jak uważam, warto przynajmniej rozważyć:

1. Mariusz Walter nadaje się na głównego konsultanta, jakiegoś szefa propagowania, szefa realizacji programów radiowo-tv - jednym słowem na kierownika pionu propagandy, lecz główną siłę koncepcyjno - fachową. (...) Pozytywnie zweryfikowany w 1982r. Sam się usunął z TV, mając dość nękania go. (...) Walter zwleka z decyzją powrotu, żądając satysfakcji i pognębienia jego wrogów.(...) Walter jest więc w tej chwili do wzięcia i wkrótce będzie za późno, bo ma otrzymać wysokie stanowisko w TV, jak mu się tam oczyści przedpole. (....)

Gdyby udało się pociągnąć Waltera, on zaproponuje dużo młodych, zdolnych ludzi. Ja dalej będę myśleć, rozglądać się, szukać.

Jerzy Urban"


W tym miejscu należą się POdziękowania dla fundatorów "Grubej Kreski" i ich POgrobowców. Cel został osiągnięty - tyle lat już minęło, a UBekistan nadal dzielnie walczy. Ostatnio namaścił sobie nawet nowego, ryżego POmocnika...
Hoop / 83.238.1.* / 2008-05-07 15:23
Sabre trafił idealnie. Te twoje kopiowanie i wklejanie to po prostu zwyczajne .. małpowanie:)
@@@ / 195.90.107.* / 2008-10-31 16:21
A Sabre i Hoop to ta sama osoba.
Stoi prze lustrem i chwali co widzi. To sie nazywa narcyzm.

2008-05-07 15:23:43 | 83.238.1.* | Hoop
2005-11-23 08:54:43 | 83.238.1.* | Sabre
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-07 14:07
Dręczy mnie pytanie. A gdyby tak Lepper został Premierem, a Tymiński Prezydentem, to kto by był Ministrem Finansów, Ministrem Spraw Wewętrznych, Ministrem Obrony Narodowej, Prezesem NBP?
I jak szybko stworzono by Schutzstaffeln?
Sabre / 2008-05-07 11:33 / Tysiącznik na forum
Tymochowicz, mówiąc iż "Lepper jest skazany na bycie senatorem", ma niestety rację. Szansa na jego powrót do polityki, mimo takiego odrażającego pijaru (a może dzięki niemu), nadal istnieje.
Jak to ktoś przytomnie zauważył, gdy koń został senatorem Rzymu, ludność była tym oburzona, ponieważ ... nie miał wymaganego wieku (senator musiał mieć 42 lata).
Na Leppera jest zapotrzebowanie pewnej grupy woborców, i mimo iż mała jest szansa na jego ponowne rządzenie (PiS raczej władzy już nie zdobędzie), to bycie w opozycji mu służy.
Lepper to taki wyrzut sumienia dla polskich wyborców - tu akurat może zmusić ich do uważniejszego skreślania na kartkach wyborczych (jedyny plus).
absurd / 83.143.213.* / 2008-05-07 11:18
nie lubi Miskiewicz Leppera .. to widać .. słychać i czuć

:) :) :)

Najnowsze wpisy