Forum Polityka, aktualnościPolityka

Misztal skazany. Więzienie z zawieszeniu i 500 tys. zł grzywny

Misztal skazany. Więzienie z zawieszeniu i 500 tys. zł grzywny

Wyświetlaj:
Szpieg1 / 178.56.67.* / 2011-09-18 16:04
Dobrowolne poddanie się karze to przyznanie się do winy. Dlaczego? Ponieważ w dalszym ciągu uparwia proceder oszustwa podatkowego. Jest bardzo łatwy do sprawdzenia, ale pewne służby nie maja środków na dokładne sprawdzenie. Mogę w tym pomóc. Szukajcie Szpiega.
Pajchiwo / 2009-04-07 21:08 / Tysiącznik na forum
Heh - z tego co zrozumiałem, Misztal wywinął się z poważnych zarzutów i miąłknie tylko za podatki - bo do tego doprowadziło wyłączenie jego sprawy z pozostałych. Sprytne, tylko, że kolejny raz ukazujące brak sprawiedliwości w naszych sądach...
Wapniak / 2009-04-11 09:07 / Tysiącznik na forum
P. Pajchiwo - Sędziowie nie idioci, wiedzą co robią... Sprawiedliwość w Sądzie? Czy przykład bezdomnego Huberta nic Panu nie powiedział?...
Tak na marginesie; każdy słup jest cenny... zmieni się opcja i co? Goły tyłek?...
Pajchiwo / 2009-04-14 22:06 / Tysiącznik na forum
Mógłby Kolega rozwinąć kwestię tych "słupów"?
Wapniak / 2009-04-17 11:30 / Tysiącznik na forum
P. Pajchiwo.
Słup to krótko mówiąc taka bliżej nie sprecyzowana "konstrukcja" przepływu kasy. Żródło utrzymania określonej grupy... itd. Dla ogółu "wiernych" - ciężko pracujący biznesmen, oligarcha i tp.
Np. Wczoraj nie miał na papierosy a dziś biznesmen... Pozdrawiam.
Pajchiwo / 2009-04-17 17:24 / Tysiącznik na forum
Tak myślałem, że właśnie to ma Pan na myśli.
Niemniej - jeśli chodzi o mnie - to Pan nie trafił.
Jedyne co można powiedzieć o grupie do której "przynależę" to tyle, że jestem antypartyjnym zwolennikiem rozwoju naszego kraju w każdej płaszczyźnie, a przy takich poglądach raczej ciężko o zyski prawda?
Wapniak / 2009-04-17 18:14 / Tysiącznik na forum
Odpowiadam. Nie miałem absolutnie w niczym Pana na myśli. Nie wiem skąd to moje rzekome pudło?... Z kolei nie sądzę, że chodzi tu jak w porzekadle,o stół i nożyce...

Najnowsze wpisy